بازارهای گاو نر منجر به ظرافت در رمزنگاری شد ، بازارهای خرس آن را بالغ می کنند: Ashish Singhal ، Coinswitch

ساخت وبلاگ

بازار خرس می تواند به بلوغ در فضای رمزنگاری منجر شود. اجرای گاو نر چند ساله که ما برای چند سال داشته ایم می تواند گاهی اوقات منجر به غرق شدن در بازار شود. ما همین موارد را با بازارهای سنتی سهام نیز دیده ایم. اصلاحات در بازار یک لحظه مناسب برای تمرکز بر اصول است. من معتقدم که این مرحله به کاربران کمک می کند تا درک کنند که رمزنگاری یک طرح خوب و سریع نیست. "

  • ABC کوچک
  • ABC طبیعی
  • ABC بزرگ

"شایان ذکر است که پرواز به سمت رمزنگاری با کیفیت در بازار وجود دارد. تسلط بیت کوین به 45 ٪ صعود کرده است ، و نشان می دهد که سرمایه گذاران سرمایه را از سکه های کمتر شناخته شده به رمزنگاری با کیفیت منتقل کرده اند. "چگونه این مرحله را می بینید و چه مدت می تواند پایدار باشد؟آیا فکر می کنید بازار هند و سرمایه گذاران به اندازه کافی بالغ هستند که بتوانند زمستان های بلند رمزنگاری را کنترل کنند؟افزایش برتری توسط ایالات متحده برای کنترل تورم بر بازارهای سرمایه تأثیر گذاشته است - خواه از سهام سنتی یا رمزنگاری. با گران شدن سرمایه ، اجتناب ناپذیر بود که بازارها نزولی باشند زیرا سرمایه گذاران اشتهای ریسک خود را تحریک می کنند.

شایان ذکر است که همبستگی قوی بین کامپوزیت بیت کوین و NASDAQ ، نشان می دهد که سرمایه گذاران دارایی های رمزنگاری را در همان نفس مانند سهام فناوری عمیق ارزیابی می کنند. ما همچنین باید در نظر داشته باشیم که کلاس های دارایی مانند Cryptos در حال اجرای یک گاو نر چند ساله هستند. بنابراین تصحیح دوره قابل درک است.

با این حال ، اصول رمزنگاری قوی است. قدرت واقعی Cryptos فناوری اساسی - بلوکچین - است که پایه و اساس اینترنت جدید یا Web3 خواهد بود.

امروز ، احساسات نزولی هستند ، اما این یک مرحله در چرخه بازار است و دائمی نخواهد بود. تاریخ نشان داده است که شرکت هایی که سر خود را پایین آورده و در بازار خرس ساخته شده اند قوی تر شده اند.

در طول حباب Dotcom ، سهام اینترنتی سقوط کرد و برخی از شرکت ها شکست خوردند. اما این کار پیشرفت فناوری را متوقف نکرد. این مانع از تغییر شکل اینترنت در جهان نشد. شرکت هایی که از طریق آن بازار خرس ساخته شده و بر محصول خود متمرکز شده اند ، بعداً این مزایا را به دست آوردند. آمازون و اپل نمونه هایی هستند.

امروز ، ما در حال ساخت اینترنت جدید هستیم. بازار خرس این چشم انداز را تغییر نمی دهد. من می گویم ، این بهترین زمان برای ساخت است. در حالی که شرکت های ضعیف ممکن است از بین بروند ، شرکت های خوبی با مناسب بازار محصول مناسب و مناسب بودن بازار تجاری فقط قوی تر می شوند.

این بازار خرس چه مدت طول می کشد؟این می تواند تحت تأثیر شرایط کلان اقتصادی باشد. پوشش نقره ای این است که چشم انداز اقتصادی هند بهتر از همتایان غربی خود است. در مورد سرمایه گذاران ، تأکید باید بر تحقیق و درک فضا باشد.

صنعت رمزنگاری با ترس از رکود اقتصادی و آشفتگی نظارتی روبرو است. بازارهای رمزنگاری - نه فقط در هند بلکه در سطح جهانی - کجا هستند؟آیا فکر می کنید یک چارچوب نظارتی صوتی می تواند مرحله خرس را اصلاح کند؟صلح و اطمینان نظارتی از منافع سرمایه گذار محافظت می کند. از طرف دیگر ابهام ، تلاطم اضافی را در بازارهای در حال حاضر خشن معرفی می کند زیرا این کمکی نمی کند. یک اجماع جهانی در مورد سیاست های بی طرف و بی طرف به دنبال فناوری ، این صنعت را قادر می سازد تا رشد کند و با مسئولیت پذیری از سرمایه گذاران نوآوری و محافظت کند.

بازار رمزنگاری قبلاً سرمایه گذاری هایی را به ارزش تریلیون دلار جذب کرده است. در حالی که این صنعت بهترین شیوه ها را اجرا کرده و بر آموزش کاربر تأکید کرده است ، مقررات جامع اعتماد به نفس سرمایه گذاران را القا می کند و نگهبانان مورد نیاز برای محافظت از سرمایه گذاری های خود را فراهم می کند. بازار تصمیم گرفته است که Crypto یک کلاس دارایی است. تنظیم کننده ها باید دنبال کنند.

در یک سطح کلان اقتصادی جهانی ، ما در قلمرو غیرمترقبه هستیم. ایالات متحده و جهان غرب شاهد تورم ده ها سال به دنبال محرک همه گیر هستیم. افزایش نرخ بهره برای مقابله با این امر ، بازارهای سرمایه را کاهش می دهد.

با توجه به پیش بینی های صندوق بین المللی پول و سایر مؤسسات مشهور ، هندوستان نقره ای در اینجا انتظار می رود که هند بهتر شود. در هند هیچ ترسی از رکود اقتصادی وجود ندارد. پیش بینی می شود اقتصاد هند در سال مالی جاری 7. 5 ٪ رشد کند.

فرسایش ثروت شدید در بازار رمزنگاری رخ داده است. آیا فکر می کنید این امر احساسات سرمایه گذاری را کاهش داده و سرمایه گذاران جدید هنگام ورود به بازارها مراقب تر خواهند بود؟بازار خرس می تواند منجر به بلوغ در فضای رمزنگاری شود. اجرای گاو نر چند ساله که ما برای چند سال داشته ایم می تواند گاهی اوقات منجر به غرق شدن در بازار شود. ما همین موارد را با بازارهای سنتی سهام نیز دیده ایم. اصلاحات در بازار یک لحظه مناسب برای تمرکز بر اصول است. من معتقدم که این مرحله به کاربران کمک می کند تا رمزنگاری یا هر کلاس سرمایه گذاری را برای آن موضوع تحقق بخشند ، یک طرح سریع و غنی نیست.

شایان ذکر است که پرواز به سمت رمزنگاری با کیفیت در بازار وجود دارد. تسلط بیت کوین به 45 ٪ صعود کرده است ، نشان می دهد که سرمایه گذاران سرمایه را از سکه های کمتر شناخته شده به رمزنگاری با کیفیت منتقل کرده اند.

پتانسیل طولانی مدت رمزنگاری قوی است. این فناوری از آستانه ای عبور کرده است تا بتواند به نوبه خود برسد. ما در راه ساختن موارد جدید استفاده هستیم که مشکلات کاربر را حل می کند. مالی غیر متمرکز و Web3 قدرت را به دست کاربران بازگرداند. بازارهای خرس موقتی هستند ، رمزنگاری برای ماندن در اینجا است.

آیا حجم صنعت رمزنگاری هند به دلیل این روند نزولی صدمه دیده است؟همچنین ، شما در مورد آخرین اخراج صنعت چیست؟آیا این ارتباطی با حجم و درآمد تجارت دارد؟برنامه های کارکنان شما چیست؟این اجرای خرس هیچ بازاری دست نخورده باقی نگذاشته است - Equites ، Cryptos ، اوراق قرضه همه تحت تأثیر قرار گرفته اند. حجم در بازار رمزنگاری هند شبیه روند جهانی است.

Coinswitch حتی وقتی شرط بندی های بزرگ و جسورانه درست کردیم ، همیشه ناخوشایند بوده است. ما یک نقشه راه خوب فکر می کنیم که یک مقصد فناوری ثروت یکپارچه برای هند باشد-برای کسب درآمد برای همه.

ما می خواهیم همیشه مردم را در مرحله بعدی رشد خود قرار دهیم. ما به پیشنهادهایی که ارائه داده ایم احترام خواهیم گذاشت. کار ما این است که متمرکز بمانیم ، سر و صدا را پاک کنیم و به ساخت خود ادامه دهیم. فقط جسورانه از این زنده خواهد ماند.

1 ژوئیه- تاریخ قطع TDS- در حال نزدیک شدن است. آیا فکر می کنید این امر باعث تضعیف بیشتر احساسات تاریک برای صنعت رمزنگاری در هند خواهد شد؟یا می تواند یک نعمت در مبدل برای صنعت باشد؟آیا هنوز با درخواست خود برای کاهش آن به 0. 1 ٪ یا 0. 01 ٪ تأیید می شوید؟از آنجا که جدول زمانی اول ژوئیه به سرعت در حال نزدیک شدن است ، کاربران بیشتر از ابهام در مورد اجرای TDS نگران هستند. ما به عنوان یک رهبر صنعت ، ما به طور مداوم با نهادهای نظارتی و دولت در ارائه وضوح برای کاربران خود در مورد این موضوعات برای اطمینان از اجرای صحیح کار می کنیم. ما امیدواریم که دولت به زودی وضوح بیشتری در مورد این موضوعات ارائه دهد.

برنامه های آینده شما چیست؟آیا آنها را به عقب نگه می دارید تا در انتظار چارچوب نظارتی یا مطابق لیست چک خود باشید؟صنعت رمزنگاری هند را در 3-5 سال آینده یا حتی 10 سال در این خط از کجا می بینید؟بازار خرس موقتی است و رمزنگاری ها برای ماندن در اینجا است. هیچ عقب نشینی وجود ندارد. ما در هند خواهیم بود ، در هند ، برای جهان. هند دارای تراکم استعداد ، اکوسیستم استارتاپ و پذیرش کاربر است. چه مکان بهتری برای ساخت اگر هندوستان نیست.

در Coinswitch ، ما به شدت معتقدیم که برخی از بزرگترین شرکت های امروز در بازارهای خرس سالهای گذشته ساخته شده اند. سفر ما از سال 2017 بدون مشکل نبوده است. Crypto Market برای نزولی جدید نیست. در هند ، بازار شوک سال 2018 را تحمل کرده است. بین آن زمان و اکنون ، بازار فقط با نوآوری های بیشتر ، موارد استفاده و سرمایه گذاران رشد کرده است.

از طریق تمام این روکش ها ، ما به ساخت و بهبود محصول خود ادامه داده ایم و کاربران را در مرکز تصمیمات خود نگه می داریم. امروز ، بیش از 18 میلیون کاربر ثبت نام شده به ما اعتماد دارند تا سرمایه گذاری های رمزنگاری را انجام دهیم.

ما به ساخت این بازار خرس نیز ادامه خواهیم داد. ما صعودی هستیم. ما به شدت معتقدیم که هند این پتانسیل را دارد که این تغییر گسترده فناوری را که توسط Xryptos رونمایی شده است ، رهبری کند و ما می خواهیم نقش فعالی در شکل گیری آینده داشته باشیم. فناوری ای که باعث می شود یک جریان مشترک و باز از ارزش ، نشانه های رمزنگاری نیز برای تغییر شکل زیرساخت های اینترنتی استفاده شود.

در حالی که هند محصولات و خدمات مبتنی بر اینترنت را ایجاد کرده است ، تأثیر و توانایی آن در شکل گیری پایه های اینترنت امروز محدود است. Web3 ، بر اساس پروتکل منبع باز و مالکیت مشترک ، این امر را تغییر می دهد.

این اعتقاد محکم ما است که هند می تواند نیروی محرک این تغییر باشد. هند دارای استعداد استعدادی ، کاربران اینترنت ، اکوسیستم کارآفرینی و سرمایه است. Crypto واقعاً می تواند یک ضرب نیرو برای هند باشد.

Coinswitch قصد دارد به یک سکوی WealthTech تبدیل شود. پیشرفت در آن جبهه چیست؟چه کلاس های دارایی را قصد دارید زیر یک سقف قرار دهید؟فکر پشت این رویکرد چتر چیست؟بسیاری از هندی ها سفر سرمایه گذاری خود را با رمزنگاری آغاز کردند. ما می خواهیم با آنها رشد کنیم ، مجموعه ای مناسب از کلاس های دارایی را برای آنها فراهم کنیم ، که برای نیازهای آنها ساده و متناسب است. ما یک تیم شگفت انگیز داریم که ابتکارات جدید خود را بنا می کند. در سه ماهه آینده اطلاعات بیشتری در مورد این ابتکارات جدید خواهید شنید

اخبار بیشتر را بخوانید

(آنچه در حال حرکت Sensex و Nifty آخرین اخبار بازار ، نکات مربوط به سهام و مشاوره تخصصی در مورد Etmarkets است. همچنین ، Etmarkets.com اکنون در تلگرام است. برای سریعترین هشدارهای خبری در بازارهای مالی ، استراتژی های سرمایه گذاری و هشدارهای سهام ، مشترک در فیدهای تلگرام ما.)

برای دریافت به روزرسانی های روزانه بازار و اخبار تجاری زنده ، برنامه اخبار اقتصادی تایمز را بارگیری کنید.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 62 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 23:33