8 کتاب هر سرمایه گذار مشتاق باید بخواند

ساخت وبلاگ

هیچ کس به یک سرمایه گذار سهام متولد نمی شود ، و حتی کسانی که تمایل و استعداد دارند بدون درک نحوه عملکرد بازار ، در دراز مدت موفق نمی شوند و قبل از خرید اولین سهم خود ، چه کاری باید انجام دهید.

سرمایه گذاری در سهام به نظر می رسد مانند یک روش ساده برای کسب درآمد - شما برای سهام خود پرداخت می کنید که معتقدید ارزش آن افزایش می یابد ، صبر کنید تا آن را بالا ببرید ، سپس آن را برای سود بفروشید. اما چگونه تصمیم می گیرید در چه شرکتی می خواهید روی آن سرمایه گذاری کنید؟از این گذشته ، وقتی سهام یک شرکت را خریداری می کنید - در ارزش فعلی و ارزش بالقوه شرکت سرمایه گذاری می کنید.

سرمایه گذاری در "پسران بزرگ" می تواند مانند یک شرط ایمن باشد ، اما هیچ شرکتی از نوسانات بازار مصون نیست و سرمایه گذاری در شرکتهای "پایدار" اغلب به معنای عملکرد پایین تر خواهد بود و سرمایه گذاری در شرکت های بی ثبات تر به معنای بالا بردن بالاتر استخطر.

چگونه می توانید به تجزیه و تحلیل یک شرکت بپردازید تا تصمیم بگیرید که آیا باید روی آن سرمایه گذاری کنید یا خیر؟شاید به جای آن فکر می کنید در یک فهرست سرمایه گذاری کنید؟منظورش چیست و چرا باید؟

شما می توانید یک کتاب را انتخاب کنید ، اما هزاران هزار کتاب در مورد هر موضوع وجود دارد ، و چگونه می دانید با کدام کتاب شروع می شود؟

خوشبختانه برای شما ، ما یک لیست عالی برای شروع سفر خود به دنیای سرمایه گذاری داریم.

بیایید با 2 کتاب شروع کنیم که به شما کمک می کنند در مورد مسیر سرمایه گذاری که باید در نظر بگیرید تصمیم بگیرید.

کتاب اول Peter Lynch's Lea to Ea: راهنمای مبتدی برای اصول سرمایه گذاری و تجارت است. این کتاب تمام اصول اولیه نحوه کار سرمایه داری را در رابطه با امور مالی و سرمایه گذاری شخصی شما به شما می آموزد. اکثر سرمایه گذاران واقعاً درک نمی کنند که بازار سهام چگونه کار می کند ، و این به این دلیل است که حتی اصول اولیه در مدرسه تدریس نمی شوند ، اما در یادگیری برای کسب درآمد خواهید دید که در همه جا فرصت های سرمایه گذاری وجود دارد!

دومین کتاب که می خواهید انتخاب کنید ، یک پیاده روی تصادفی در وال استریت توسط برتون جی مالکیل است. از سرمایه گذار بسیار خوب خوانده شود و آنها به شما خواهند گفت که این یک خوانده شده است! با هدایت شما از طریق تصادف Dot-Com ، Malkiel یک راهنمای بسیار آموزنده برای مدیریت سبد سرمایه گذاری خود (یا حداقل درک کنید که کارگزار شما چه کاری انجام می دهد) را با اطمینان به شما ارائه می دهد.

اصول تجزیه و تحلیل

اکنون که درک خوبی از اصول اولیه دارید ، می خواهید قبل از پایین آمدن پول خود ، یاد بگیرید که چه چیزی و چگونه می توانید سرمایه گذاری های بالقوه را تحلیل کنید.

شما می خواهید با آنچه که کتاب مقدس سرمایه گذاری در نظر گرفته می شود - سرمایه گذار هوشمند ، توسط بنیامین گراهام شروع کنید. این کتاب که در ابتدا در سال 1949 منتشر شد ، هنوز هم با آموزش فلسفه گراهام ، با نام "سرمایه گذاری ارزش" به بازارهای امروز صادق است ، که به شما کمک می کند تا از اشتباهات تازه کار جلوگیری کنید و به شما می آموزد که چگونه استراتژی های سرمایه گذاری را بسازید. این قطعاً یک خواندن ضروری است!

هر دو کتاب استراتژی های سرمایه گذاری بی انتها را به شما آموزش می دهند که ده ها سال است که در آن مورد استفاده قرار گرفته اند و هنوز هم صادق هستند.

سرانجام ، شما می خواهید یکی دیگر از کتاب های گراهام را بدست آورید - تجزیه و تحلیل امنیتی: اصول و تکنیک. قدمت به سال 1934 ، به نظر می رسد کار گراهام بی انتها است و به شما استراتژی هایی را برای موفقیت فردی و همچنین مشاوره برای شرکت ها در مورد نحوه ارائه سهامداران با ارزش و شفافیت می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی

اکنون ، می توانید اولین غوطه وری خود را به دنیای تحلیل فنی برسانید. یکی از بهترین راه های شروع ، خواندن تجزیه و تحلیل فنی روندهای سهام توسط رابرت دی ادواردز و جان ماژ است. این مادر و پدر تفسیر پیش بینی سرمایه گذاران و بازارها است. این اولین کتاب از نوع خود است که به خوانندگان خود آموخت که چگونه می توانند بدون توجه به نحوه انجام بازار ، سود خود را بدست آورند.

بودجه

آخرین اما قطعاً مهم نیست ، کتاب کوچک سرمایه گذاری عقل سلیم است: تنها راه تضمین سهم عادلانه شما از بازده بازار سهام توسط جان سی گوگل. یکی از توصیه های توصیه شده وارن بافت ، همانطور که توضیح می دهد یک شاخص چیست ، چگونه کار می کند و چرا یکی از بهترین انواع سرمایه گذاری ها است. Bogle یکی از سرمایه گذاران افسانه ای صنعت است و در کتاب خود با مشاوره عملی و بینش های عمیق در مورد سرمایه گذاری در فهرست ، ارائه می دهد. از همه مهمتر ، این کتاب خواندن آسان است و به شما یاد می دهد که اغلب ، مسیر ثروت آهسته و پایدار و مبتنی بر عقل سلیم است.

ما شما را ترغیب می کنیم تا از نظرات برای تعامل با سایر کاربران ، به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود و سؤال از نویسندگان و یکدیگر استفاده کنید. با این حال ، برای حفظ سطح بالای گفتمان ، همه ما به ارزش خود رسیده ایم و انتظار داریم ، لطفاً معیارهای زیر را در خاطر داشته باشید:

مکالمه را غنی کنید ، آن را زباله نکنید.

متمرکز و در مسیر باشید. فقط مطالب مربوط به موضوع مورد بحث را ارسال کنید.

با احترام رفتارکن. حتی نظرات منفی را می توان به صورت مثبت و دیپلماتیک قاب بندی کرد. از حملات ، تهمت یا حملات شخصی که به یک نویسنده یا کاربر دیگر هدایت می شود ، خودداری کنید. نژادپرستی ، سکسیسم و سایر اشکال تبعیض تحمل نمی شود.

عاملان هرزنامه یا سوءاستفاده از سایت حذف می شوند و از ثبت نام آینده به اختیار Investing.com ممنوع می شوند.

توانایی اظهار نظر شما در حال حاضر به دلیل گزارش های منفی کاربر به حالت تعلیق در آمده است. وضعیت شما توسط مجریان ما بررسی خواهد شد.

بابت نظراتتون ممنونم. لطفاً توجه داشته باشید که تمام نظرات تا زمان تأیید توسط مجریان ما در انتظار هستند. بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد تا در وب سایت ما ظاهر شود.

1) قانون 1. توسط فیل تاون. 2) سهام مشترک و سود غیر معمول. فیلیپ فیشر 3) به www. betterinvesting.org بروید

توانایی اظهار نظر شما در حال حاضر به دلیل گزارش های منفی کاربر به حالت تعلیق در آمده است. وضعیت شما توسط مجریان ما بررسی خواهد شد.

آیا مطمئن هستید که می خواهید ٪ user_name ٪ را مسدود کنید؟

با این کار ، شما و ٪ user_name ٪ قادر به دیدن پست های سرمایه گذاری یکدیگر نخواهید بود.

٪ user_name ٪ با موفقیت به لیست بلوک شما اضافه شد

از آنجا که فقط این شخص را مسدود کرده اید ، باید 48 ساعت قبل از تجدید بلوک صبر کنید.

احساس می کنم این نظر است:

گزارش شما برای بررسی به مجریان ما ارسال شده است

افشای ریسک: تجارت در ابزارهای مالی و/یا ارزهای رمزنگاری شامل ریسک های بالایی از جمله خطر از دست دادن برخی یا همه مبلغ سرمایه گذاری شما است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. قیمت ارزهای رمزپایه بسیار بی ثبات است و ممکن است تحت تأثیر عوامل خارجی مانند رویدادهای مالی ، نظارتی یا سیاسی باشد. تجارت در حاشیه خطرات مالی را افزایش می دهد. قبل از تصمیم گیری برای تجارت در ابزار مالی یا ارزهای رمزنگاری شده باید از خطرات و هزینه های مرتبط با تجارت بازارهای مالی کاملاً آگاه باشید ، اهداف سرمایه گذاری خود ، سطح تجربه و اشتهای ریسک خود را با دقت در نظر بگیرید و در صورت لزوم به دنبال مشاوره حرفه ای باشید. Fusion Media می خواهد به شما یادآوری کند که داده های موجود در این وب سایت لزوماً در زمان واقعی و نه دقیق نیست. داده ها و قیمت های موجود در وب سایت لزوماً توسط هیچ بازار یا مبادله ای ارائه نمی شود ، اما ممکن است توسط سازندگان بازار تهیه شود ، بنابراین ممکن است قیمت ها دقیق نباشند و ممکن است با قیمت واقعی در هر بازار مشخص متفاوت باشد ، به این معنی که قیمت ها نشانگر هستند و نهمناسب برای اهداف تجاری. Fusion Media و هر ارائه دهنده داده های موجود در این وب سایت ، مسئولیت هرگونه ضرر یا خسارت را در نتیجه تجارت شما یا اتکا به اطلاعات موجود در این وب سایت نمی پذیرند. استفاده ، ذخیره ، بازتولید ، نمایش ، اصلاح ، انتقال یا توزیع داده های موجود در این وب سایت بدون اجازه کتبی قبلی رسانه های فیوژن و/یا ارائه دهنده داده ممنوع است. کلیه حقوق مالکیت معنوی توسط ارائه دهندگان و/یا مبادله ارائه داده های موجود در این وب سایت محفوظ است. Fusion Media ممکن است براساس تعامل شما با تبلیغات یا تبلیغ کنندگان ، توسط تبلیغ کننده هایی که در وب سایت ظاهر می شوند جبران شود.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 71 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 23:38