cryptocurrency در مقابل ارز فیات: فیات به چه معنی است و سه تفاوت اصلی در نظر گرفتن

ساخت وبلاگ

برخی از مبادلات ارزهای رمزپایه پول فیات مانند دلار ، یورو و غیره را می پذیرند و برخی دیگر بیت کوین خود را (یا گاهی اوقات دارایی های دیجیتالی دیگر) می آورند. اختلافات عمیق تر است. در اینجا تفاوت ها وجود دارد.

Bitcoin

ورود و خروج

مبادلات رمزنگاری که ارز فیات را می پذیرند ، زندگی را برای تازه واردان به دنیای سکه های دیجیتال آسان می کند. شما برای مبادله ، واریز پول ثبت نام می کنید و می توانید به زمین بروید. مبادلات راحت تر کارتهای اعتباری و بدهی (به طور معمول هزینه بالاتری) را می پذیرند در حالی که دیگران فقط اجازه انتقال سیم را می دهند. در هر دو مورد ، شما قبلاً کارت و حساب بانکی دارید. همین امر در مورد برداشت بودجه نیز هست. شما می توانید به حساب خود بازگردید و همانطور که می خواهید با سایر وجوه انجام دهید ، پول را خرج کنید. فروشگاه یک مرحله ای بسیار در دسترس تر از گزینه دیگر است.

با ارزهای رمزپایه که پول منظم یا فیات را نمی پذیرند ، روند طولانی تر است. شما ابتدا باید قبل از اینکه بتوانید در مبادله به این اقدام بپیوندید ، یک رمزنگاری واسطه ای مانند بیت کوین یا اتریوم خریداری کنید. شما ابتدا باید اولین مانع باز کردن حساب را در مبادله ای که فیات را قبول می کند ، که در ابتدا توضیح داده شده است ، عبور دهید. این امر مستلزم طی کردن فرآیند تأیید سند دو بار است.

گزینه دیگر باز کردن کیف پول ، خرید بیت کوین به صورت همتا به همسالان و سپس انتقال آن به مبادله فقط رمزنگاری است. این روند ممکن است برای اکثر افرادی که می خواهند وارد این جهان شوند ارزان تر اما سخت تر باشد.

محتوای مرتبط

داده های اقتصاد مختلط ، سهام های بی ثبات ، نفت و طلا را نگه می دارد ، لبه های رمزنگاری بالاتر

فرصت های معاملاتی: فارکس ، کالاها ، شاخص ها و رمزنگاری [فیلم]

خداحافظ سانتا رالی ، Grinch Selloff برای ماندن در اینجا است

بینش کلیدی بازار امروز

سهام در آغوش داده های اعتماد به نفس و درآمد ، تظاهرات نفتی ، موج های طلا ، لبه های رمزنگاری پایین تر

فرصت های معاملاتی: فارکس ، کالاها ، شاخص ها و رمزنگاری [فیلم]

بینش کلیدی بازار امروز

Forex Today: Dollar Selloff قبل از انتشار داده های میان رده مکث می کند

Musk Out ، Survey Ifo آلمانی ، احساسات سازنده خانه ، لبه های نفتی بالاتر ، Wavers Gold ، Cryptos پایین

همکار به همسالان: فکر کنید eBay یا یک وب سایت دوست یابی

وب سایت های P2P با خریداران و فروشندگان ارزهای رمزپایه مطابقت دارند. شما باید شخصی را پیدا کنید که مقدار خاصی از سکه ها را با قیمت خاص خریداری کند و همچنین در مورد روش انتقال توافق کند. در بسیاری از موارد ، خریدار ابتدا انتقال پول فیات را انجام می دهد و پس از دریافت ، بیت کوین ارسال می شود.

انتقال پیشخوان به این معنی است که خریدار و فروشنده در واقع جلسه یا تاریخ را در صورت تمایل تعیین می کند تا فیات و پول دیجیتال را منتقل کند. این سیستم غیر متمرکز با روح اصلی بیت کوین همراه است ، اما ممکن است برای بسیاری ناخوشایند باشد.

تنوع سکه ها

بنابراین ، در حالی که مبادلات دوستانه فیات در ورود و خارج شدن از این مزیت برخوردار است ، محور یک بار در نبرد برای تنوع پیروز شد. صرافی هایی که ارز فیات را می پذیرند معمولاً مقدار محدودی از ارزهای رمزپایه را ارائه می دهند. برخی از آنها محدود به ده ها نفر و برخی دیگر فقط به تعداد انگشت شماری هستند. همچنین ، آنها معمولاً قبل از اضافه کردن یک رمزنگاری جدید به پیشنهاد خود ، وقت خود را می گیرند.

مبادلات فقط Crypto معمولاً طیف گسترده ای از سکه ها را ارائه می دهد و در هنگام سرمایه گذاری در بازار ، به اعماق سوراخ خرگوش می رود. برخی از ارزهای دیجیتال فقط ممکن است نقدینگی کافی نداشته باشند ، اما اگر می خواهید تجارت کنید ، آنها گزینه را ارائه می دهند. برخی از صرافی ها سریعتر از سایرین هستند ، به طور فعال به دنبال آخرین ارائه موفقیت آمیز سکه اولیه (ICO) برای اضافه کردن جدیدترین سکه به نمونه کارها خود هستند.

این کلیات گسترده است ، و شما ممکن است یک تبادل رمزنگاری دوستانه فیات پیدا کنید که سکه های بیشتری را نسبت به یک رمزنگاری خاص ارائه می دهد. با این حال ، بزرگترها معمولاً سنگین تر هستند و کوچکتر سریع هستند.

تجربه و تخصص

اگر از روند خرید اول بیت کوین و سپس انتقال آن به مبادله خود مرعوب نمی شوید ، و رمزنگاری انتخاب شما در هر دو مبادله دوستانه فیات و فقط یک رمزنگاری ظاهر می شود ، کجا می روید؟ملاحظات زیادی هنگام انتخاب مبادله رمزنگاری وجود دارد و به طور کلی ، شما مبادله ای را ترجیح می دهید که تخصص بیشتری را ارائه دهد.

علاوه بر این ، در اینجا دو نوع تخصص وجود دارد که جواب را پیچیده می کند. مبادله ای که فقط روی سکه های دیجیتال متمرکز شده است ، احتمالاً دانش بیشتری در Cryptos خواهد داشت. در صورت بروز مشکلات با کیف پول و سایر جنبه های اساسی ، ممکن است آنها بهتر باشند که به آنها کمک کنند. فراتر از این اصول ، یک مبادله با محوریت رمزنگاری نیز ممکن است بیشتر در استفاده از چنگال ها مهارت بیشتری داشته باشد. چنگال فرصت هایی است که می توانید از آن استفاده کنید ، اما باید بدانید که چه کاری انجام می دهید و به موقع عمل می کنید. تخصص در فورکس به احتمال زیاد در کسانی که فقط روی رمزنگاری متمرکز شده اند ، یافت می شود.

با این حال ، اگر به دنبال تجارت سکه ها هستید ، تصویر تغییر می کند. یک مبادله دوستانه فیات به غیر از گزینه پرداخت با پول معمولی ، ابزارهای دیگری دارد. پلت فرم تجارت ممکن است پیشرفته تر باشد. ابزارهای نمودار به روز ، شاخص های فنی و کمک در معاملات را می توان در افرادی که پول فیات را بیشتر از آن قبول نمی کنند ، پیدا کرد.

مانند نکته قبلی ، همیشه می توانید یک مبادله فقط رمزنگاری پیدا کنید که هیچ سرنخی در مورد چنگال ها و یک فیات دوستانه که دارای ابزارهای تجاری وحشتناک است ، ندارد. هنوز استثنائاتی وجود دارد. با این وجود ، تمایل به تخصص خاص تر در یک زمینه خاص است.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 84 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 23:47