آموزش نشانگر Tirx

ساخت وبلاگ

به تلاش خود برای شکار برای دوره های فارکس یا مربیان پایان دهید ، هر هفته دیگر یک مورد جدید وجود خواهد داشت. اگر به دنبال "گورو گورو" هستید "بهترین در صنعت" "یکی از بهترین تاجر فارکس جهان" - همانطور که توسط دانشجویان من شهادت داده است.

What Is The TRIX Indicator

فهرست

نشانگر Trix چیست؟

معامله گران فنی از میانگین نمایی سه گانه (TRIX) برای شناسایی تغییرات درصد در میانگین متحرک و تشخیص بازارهایی که بیش از حد و بیش از حد استفاده می شوند ، استفاده می کنند. سه گانه به نام خود از این واقعیت ناشی می شود که میانگین متحرک سه بار به صورت تصاعدی صاف شده است. اگر به عنوان یک نوسان ساز حرکت اجرا شود ، ارزش مثبت یک بازار بیش از حد را نشان می دهد و ارزش منفی می تواند بازار Oversold را شناسایی کند.

What is TRIX Indicator?

اعتبار عکس: pixabay.com

این شاخص در دهه 80 از قرن قبل با هدف آشکار کردن میزان تغییر در یک میانگین متحرک سه گانه صاف و صاف ایجاد شده است.

این شاخص دارای سه مؤلفه اصلی است:

  • خط صفر
  • خط سه گانه
  • درصد مقیاس

برای تحلیلگران ، هر حرکتی از Trix بر روی خط صفر نشان داده می شود به عنوان یک سیگنال خرید. اگر Trix زیر خط صفر برود ، باید حرکت مخالف اجرا شود. جدایی احتمالی TRX و قیمت می تواند یک نقطه عطف قابل توجه در بازار را نشان دهد.

مزایای میانگین نمایی سه گانه

Trix دو مزیت نسبت به سایر شاخص های نظارت بر روندها ارائه می دهد. مورد اول ، پراکندگی است که یک شاخص پیشرو است و عقب نمی ماند. مزیت دوم این است که برای تقطیر نویز بازار بسیار عالی است. سر و صدای بازار با استفاده از فرمول برای میانگین متحرک سه گانه تصفیه می شود ، با این کار چرخه های کوتاه مدت کوچک را حذف می کند که نشان دهنده تغییر در جهت بازار است.

هنگامی که به عنوان یک شاخص پیشرو استفاده می شود ، Trix تولید کننده ترین گزینه است که در کنار هم با یک شاخص زمان دیگر بازار استفاده می شود ، به همین دلیل معامله گران می توانند نشانه های نادرست را کاهش دهند.

مضرات نشانگر حرکت

همان مشکلی که با هر شاخص با آن روبرو می شود ، تجارت محدوده است. این شاخص هنگامی شروع می شود که عمل قیمت شروع به جمع آوری سه EMA می کند. این یک دامنه جمع و جور در نشانگر ایجاد می کند که صلیب را در زیر و بالاتر از خط صفر ایجاد می کند و بدون حرکت قیمت عظیم.

این منهای بزرگ از شاخصی است که اگر بازار در یک حرکت روند انگیزه نباشد ، می تواند سیگنال های کاذب تولید کند.

Disadvantages of the Momentum Indicator

سیگنال های نشانگر Trix Trading

هنگام تجارت با نشانگر Trix باید مراقب باشید و فرمول صحیح را پیاده سازی کنید.

صلیب خط سیگنال

برای شناسایی امیدوار کننده ترین نقاط ورود ، سرمایه گذاران یک خط سیگنال را روی شاخص Trix وصل می کنند. و آن خط سیگنال میانگین در حال حرکت از نشانگر Trix است ، به همین دلیل پشت Trix عقب می ماند.

سیگنال برای ایجاد سفارش خرید هنگامی اتفاق می افتد که Trix در زیر خط سیگنال حرکت کند. برعکس به عبارت دیگر اتفاق می افتد که هنگام عبور از خط سیگنال از بالا ، یک سفارش فروش قرار می گیرد. این امر در بازارهای مختلف و گرایش امکان پذیر است.

در بازارهای مختلف ، یک خط سیگنال تأیید می کند که مقاومت و مناطق پشتیبانی در بازار پایدار بوده است. در حالی که در بازارهای گرایش ، یک صلیب خط سیگنال پایان بازپرداخت قیمت را نشان می دهد. روند اصلی دوره از سر گرفته می شود.

حرکت میانگین واگرایی همگرایی

معامله گران می توانند از TRIX برای شناسایی نقاط عطف مهم در بازار استفاده کنند. آنها می توانند با جستجوی واگرایی به این امر برسند. هنگامی که قیمت در جهت مخالف به عنوان نشانگر Trix حرکت می کند ، در این صورت واگرایی دارید.

اگر قیمت به اوج بالاتر برسد و Trix در اوج پایین باشد ، این یک روند تضعیف کننده است و می توان من را به عنوان شکل واژگونی نزولی تعبیر کرد. اگر قیمت به پایین ترین سطح پایین بیاید و Trix به پایین ترین سطح نیز برسد ، که یک وارونگی صعودی به بازار می آید.

Moving Average Convergence Divergence

واگرایی های صعودی و نزولی هنگامی اتفاق می افتد که دارایی و شاخص خود را اعتبار نمی دهند.

واگرایی های نزولی در صعودهای قوی امکان پذیر نیست. به نظر می رسد که حرکت تضعیف می شود زیرا این شاخص در اوج پایین است ، تا زمانی که بیش از خط مرکزی باشد ، حرکت دارای تعصب صعودی است.

اگر امنیت پایین کمتری داشته باشد ، و شاخص باعث ایجاد کمترین میزان واگرایی صعودی می شود. این پایین بالاتر به معنای حرکت نزولی کمتر است که ممکن است وارونگی صعودی را پیش بینی کند.

هنگامی که دارایی کمتری را ایجاد می کند ، اما نشانگر سطح پایین تر را شکل می دهد ، واگرایی نزولی است. سیگنال های بالا پایین حرکت شکننده و رو به رشد شکننده که می تواند نشانگر معکوس نزولی باشد.

واگرایی های صمیمی و نزولی کار می کنند ، و راز این است که سیگنال های بد را از سیگنال های خوب جدا کنیم.

صلیب صفر

Trix می تواند انگیزه بازار را اندازه گیری کند. مقدار 0 خط مرکزی است ، اگر از پایین برود ، به این معنی است که ضربه در بازار پیشرفت می کند. معامله گران می توانند فرصت هایی را برای تهیه سفارش خرید در بازار جستجو کنند. در حالی که یک صلیب از مرکز از بالا به معنای کاهش انگیزه در بازار است. معامله گران می توانند شانس فروش در بازار را جستجو کنند.

Zero Line Cross

محاسبه تریکس

هنگام محاسبه معامله گران Trix از یک دوره پیش فرض 14 استفاده می کنند. سرمایه گذاران بسته به نیاز معامله گر می توانند پارامترها را تغییر دهند. برای محاسبه Trix ، مراحل مورد نیاز برای سقوط نیاز دارید.

TRIX Calculation

بهترین ترکیبات Trix

Trix و MACD

واگرایی میانگین همگرایی متحرک (MACD) یک شاخص شتاب و روند است. با ترکیب MACD و TRIX می توانید برای شروع روند جدید سیگنال های قطعی دریافت کنید و در هنگام انجام وارونگی از موقعیت فرار کنید. سیگنال های ورودی بالقوه هنگامی ظاهر می شوند که Trix از خط صفر عبور می کند و یک متقاطع MACD اتفاق می افتد.

Trix و RSI

شاخص مقاومت نسبی (RSI) حرکت و قدرت یک روند را اندازه گیری می کند. هنگامی که با Trix ترکیب شد ، RSI می تواند شاخص های خرید و فروش عالی را ارائه دهد. این سیگنال ها را بیشتر می دهد که قیمت یک دارایی زیربنایی محدود باشد.

یک شاخص خرید قدرتمند زمانی اتفاق می افتد که RSI و Trix در منطقه Oversold قرار دارند و یک وارونگی احتمالی را نشان می دهند. در حالی که یک سیگنال فروش خوب هنگامی شکل می گیرد که RSI و Trix در وضعیت بیش از حد قرار دارند و یک معکوس احتمالی را نشان می دهند.

نتیجه

بهترین مشاوره سرمایه گذاری برای معامله گران که از تجزیه و تحلیل فنی برای جستجوی قیمت فعلی استفاده می کنند این است که نشانگر Trix بهترین گزینه در بین نوسان ساز نیست. این نقص دارد و می تواند در عمل قیمت افراطی ایجاد کند. به علاوه ، می توانید حرکات Impulse را نسبت به فعالیت قیمت تاریخی اندازه گیری کنید.

Trix نشانگر است که حرکت را با یک روند ترکیب می کند. میانگین متحرک سه گانه صاف ، روند را پوشش می دهد ، در حالی که تغییر درصد 1 دوره باعث حرکت می شود. Trix شبیه MACD و PPO است.

معامله گران به دنبال حساسیت بیشتری هستند و باید از یک بازه زمانی کوتاه تر استفاده کنند. این امر باعث می شود که بی ثبات تر و مناسب تر برای متقاطع خطوط مرکزی باشد. معامله گران به دنبال حساسیت کمتری باید یک بازه زمانی طولانی تر را امتحان کنند. این کار نشانگر را صاف می کند و آن را برای متقاطع خط سیگنال مناسب تر می کند.

Trix در اکثر سیستم عامل های تجاری موجود به صورت آنلاین گنجانیده شده است. به علاوه ، محاسبه شاخص نسبتاً آسان است. این واقعیت که این بخشی از زرادخانه Trader برای بیش از سه دهه است به این معنی است که این منبع مفید در تهیه استراتژی های معاملاتی برای حساب های سرمایه گذار خرده فروشی است. به معامله گران توصیه می شود که با استفاده از گیم پلی سناریوهای معوق ، خود را در استفاده از نشانگر آموزش دهند.

بهترین ایده برای معامله گران که به دنبال سیگنال های معاملاتی با شاخص های حرکت هستند این است که آگاه باشید که شبیه به سایر شاخص های فنی دیگر است که از Trix به همراه سایر تحلیل های فنی و الگوهای نمودار استفاده کنند. در صورت عدم نظارت صحیح ، حرکات ناچیز قیمت از طریق مناطق قیمت می تواند منجر به از دست دادن سریع پول برای معامله گران شود.

آیا Trix نشانگر خوبی است؟

Trix می تواند با توانایی خود در اندازه گیری تفاوت بین مدل هر نوار اطلاعات قیمت ، بازار را هدایت کند. هنگامی که به عنوان یک شاخص اصلی تعبیر می شود ، در ترکیب با سایر شاخص های زمان بندی بازار مفید است.

چگونه با Trix تجارت می کنید؟

معامله گران از صفر خط صلیب برای احساس "انگیزه" بازار استفاده می کنند. و سیگنال خط برای انتخاب نقاط ورود بهینه ، معامله گران یک خط سیگنال را در نشانگر Trix اضافه می کنند. از واگرایی همچنین می توان برای شناسایی نقاط عطف قابل توجهی در بازار استفاده کرد.

نمودار سهام Trix چیست؟

نمودار سهام Trix میزان درصد تغییر سه گانه میانگین حرکت سه گانه را نشان می دهد.

چگونه Trix را در اکسل محاسبه می کنید؟

شما از فرمول استاندارد برای محاسبه Trix در اکسل استفاده می کنید.

ezekiel chew asiaforexmentor

Ezekiel بنیانگذار و رئیس آموزش در آسیا فارکس مربی معمولی فارکس شما نیست. او یک متخصص شناخته شده در صنعت فارکس است که در آن اغلب از او دعوت می شود تا در رویدادهای اصلی فارکس و پنل های معاملاتی صحبت کند. بینش وی در مورد بازار زنده مورد توجه معامله گران خرده فروشی است.

حزقیال به عنوان یکی از بهترین بازرگانان فارکس در اطراف شناخته می شود که در واقع به بازگشت به جامعه اهمیت می دهند. او شش رقم را در تجارت خود و در پشت صحنه تجارت می کند ، حزقیال معامله گران را که در بانک ها کار می کنند ، شرکت های مدیریت صندوق و شرکت های بازرگانی PROP آموزش می دهد.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 29 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 23:50