یورو/دلار - دلار یورو آمریکا

ساخت وبلاگ

کلیه نظرات و بحث های مربوط در مورد دلار یورو. لطفاً توجه داشته باشید که تمام نظرات موجود در اینجا دستورالعمل های نظر Investing.com را رعایت کرده اند.

همه نظرات

dcmd اگر اشتباه نکنم ، الگوی موئی در نمودار D شکل گرفته و یک علامت صعودی را نشان می دهد. اگر اشتباه کردم لطفا من را اصلاح کنید.

Beast Mode IMO پس از چهار ساعت بازار باز شد ، ما می توانیم سنبله صعودی را مشاهده کنیم ؛) شما را در جلسه Jappanisse می بینیم. با تشکر و احترام ؛)

Rustam Khussainov بله ، باید برخی از چیزها را بشکند و حرکت خود را از بین ببرد ، اما این چیزی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

حالت Beast با تشکر از همکاری! من افرادی را دوست دارم که به آنها کمک می کنند که هنوز یاد می گیرند))) DCMD ، من این را نیز تماشا می کنم.؛-)

من نزولی هستم اما کمی نگران هستم که E/U نتوانسته است خط روند صعودی و پایین قبلی را بشکند. HM

من همچنین فروش ها را در اختیار دارم و ادامه خواهم داد که بسیار نگران هستم و معتقدم که می توانیم 1. 23 و بالاتر از آن را ببینیم اما در اواسط تا طولانی مدت معتقدم 1. 20 و 1. 17 را خواهیم دید و احتمالاً پایین تر خواهیم بود. ما شاهد ارتفاع پایین و پایین تر هستیم. به نظر من فروش طولانی مدت تجارت صحیح است.

نمودار ماهانه فعلاً برای من صعودی به نظر می رسد. من فقط درصورتی که به سطح 1. 4 ضربه بزنیم ، دوباره برای 4000 پیپ می فروشم زیرا شروع می شود به زودی می خواهیم به آنجا برسیم.

شما می توانید حساب نسخه ی نمایشی را بارگیری کنید تا با آن آشنا شوید ، تغییر در 11 مه ، کاربران MT4 باید در یازدهم سرورها را تغییر دهند

دلیل اینکه من این را می گویم ، زیرا می تواند استراتژی Boed را به جای Soer مجبور کند.-) صبر مهم است. IMO

اگرچه در 1. 2292 زیاد به عنوان تنها سطح مقاومت اول عمل می کند - به نظر می رسد که برخی از مرحله پایین آمدن به سمت سطح پشتیبانی 1. 2259 وجود دارد - قبل از انتظار می رود که قیمت در سطح مقاومت دوم بالا در 1. 2353 ادامه یابد.

بله ، همان چیز را مشاهده می کنید ، اگرچه حتی ممکن است قبل از تشویق اوج های جدید ، منطقه 1. 222 را دوباره امتحان کنید!

پیتر متیو ماتی @ پیتر نیز به ما گفت پشتیبانی می کند. به نظر می رسد فقط مقاوم را ذکر می کنید. این فقط به مقاوم برخورد کرد. به احتمال زیاد مجدداً S1 و S2 را مجدداً مورد بررسی قرار می دهد و ممکن است S3 باشد اما نه یکشنبه/دوشنبه

این روزها حتی اگر به خرید سبزیجات از مغازه ها بروم ، احساس می کنم تعطیلات را گرفته ام و از روزم لذت می برم.

همه چیز در مورد زندگی یک IF است ؛اگر این اتفاق بیفتد ، اگر این کار را انجام ندهید ، اگر این کار را نکنید ، اگر این کار را نکنید. با این حال ، زندگی فقط در صورتی که بعد از این رویداد مجبور نیستید بگویید اگر فقط من این کار را نکردم یا اگر فقط به جای آن این کار را کردم! عجیب! تنها غیرقانونی بودن در زندگی این است که یک روز ، همه ما می میریم.

با توجه به تجزیه و تحلیل دیگران ، خریدهای من از 1. 22333 فعال هستند ، من هنوز انتظار دارم که این اتفاق یورو/دلار رخ دهد. 05 آوریل 2018 9:20 AM ET. اگر همه خوب و اگر پشتیبانی در 1. 2233 THN باشد ، این شماره ها را در 1 تا 5 مرحله 1. 2350 1. 2477 1. 2606 1. 2784 یادداشت کنید. این برای معامله گران هفتگی n ماهانه نیست

صبح بخیر ، سالخوردگان خانواده ، متخصصان و همه عزیزان من که از من دلتنگ شده اند ، امیدوارم آخر هفته خوب و شاد داشته باشید ، به سلامتی آنیس.

1. 28359 در بازی. ماهانه تست شده خط پایین. https://invst. ly/6co6x همانطور که در ژانویه سال 2018 گفته شد که فوریه و مارس دوباره از حرکت یکسان قرمز و سبز خواهند شد و الگوی نمودار ماهانه بعداً در سال 2018 به سمت بالا می رود. هفته گذشته یا هفته جاری از پایین هفته جاریماه. طبق حرکت یکسان آوریل ، ماه مه و ژوئن سبز و آگوست سبز خواهد بود. سپتامبر و اکتبر جانبی سپس در ماه نوامبر ادامه می یابد.

بالاتر از 1. 22415. 1. 22969 & gt ؛ 1. 22415 & gt ؛ 1. 23524 & gt ؛ 1. 23247 & gt ؛ 1. 24359. اگر قیمت پس از آزمایش 415 از 1. 22969 عبور نکند ، آن را نزولی خواهد ماند. در قیمت D1 زیر 1. 22535 باقی نماند اما نیاز به رد از 1. 23089 داشت و برای روند نزولی باید زیر 1. 23089 بماند.

نمودار سه تفنگدار و نمودار مادرشان (این چهار نمودار به هم پیوسته است) نمودار روزانه Medim-term (https://invst. ly/73x20) نمودار طول مدت هفتگی (https://invst. ly/73x1t) ماهانه طولانی-نمودار اصطلاح (https://invst. ly/73x1n) و در نهایت مگا ماهانه - طولانی - مدت - نمودار مادر سه تفنگدار (https://invst. ly/6pkk0)

کاوشگر ارز

افشای ریسک: تجارت در ابزارهای مالی و/یا ارزهای رمزنگاری شامل ریسک های بالایی از جمله خطر از دست دادن برخی یا همه مبلغ سرمایه گذاری شما است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. قیمت ارزهای رمزپایه بسیار بی ثبات است و ممکن است تحت تأثیر عوامل خارجی مانند رویدادهای مالی ، نظارتی یا سیاسی باشد. تجارت در حاشیه خطرات مالی را افزایش می دهد. قبل از تصمیم گیری برای تجارت در ابزار مالی یا ارزهای رمزنگاری شده باید از خطرات و هزینه های مرتبط با تجارت بازارهای مالی کاملاً آگاه باشید ، اهداف سرمایه گذاری خود ، سطح تجربه و اشتهای ریسک خود را با دقت در نظر بگیرید و در صورت لزوم به دنبال مشاوره حرفه ای باشید. Fusion Media می خواهد به شما یادآوری کند که داده های موجود در این وب سایت لزوماً در زمان واقعی و نه دقیق نیست. داده ها و قیمت های موجود در وب سایت لزوماً توسط هیچ بازار یا مبادله ای ارائه نمی شود ، اما ممکن است توسط سازندگان بازار تهیه شود ، بنابراین ممکن است قیمت ها دقیق نباشند و ممکن است با قیمت واقعی در هر بازار مشخص متفاوت باشد ، به این معنی که قیمت ها نشانگر هستند و نهمناسب برای اهداف تجاری. Fusion Media و هر ارائه دهنده داده های موجود در این وب سایت ، مسئولیت هرگونه ضرر یا خسارت را در نتیجه تجارت شما یا اعتماد شما به اطلاعات موجود در این وب سایت نمی پذیرند. استفاده ، ذخیره ، بازتولید ، نمایش ، اصلاح ، انتقال یا توزیع داده های موجود در این وب سایت بدون اجازه کتبی قبلی رسانه های فیوژن و/یا ارائه دهنده داده ممنوع است. کلیه حقوق مالکیت معنوی توسط ارائه دهندگان و/یا مبادله ارائه داده های موجود در این وب سایت محفوظ است. Fusion Media ممکن است براساس تعامل شما با تبلیغات یا تبلیغ کنندگان ، توسط تبلیغ کننده هایی که در وب سایت ظاهر می شوند جبران شود.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 29 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 0:05