جزئیات مربوط به دسته های خاص وجوه را دریافت کنید

ساخت وبلاگ

از وجوه بازار پول استفاده کنید تا در معرض خطر بازار خود در معرض خطر بازار قرار بگیرید در حالی که در موارد اضطراری ، یک خرید بزرگ آینده یا یک نیاز کوتاه مدت دیگر صرفه جویی می کنید.

وجوه اوراق قرضه

اگر به دنبال درآمد هستید و می خواهید خطرات مربوط به بخش سهام نمونه کارها خود را تعدیل کنید ، صندوق های اوراق قرضه را انتخاب کنید.

این صندوق ها به طور کلی بازده بالاتری نسبت به صندوق های بازار پول و نوسانات کمتری نسبت به صندوق های سهام دارند.

تخصیص دارایی ها

نحوه تقسیم حساب شما بین کلاسهای دارایی مختلف ، از جمله سهام ، اوراق قرضه و سرمایه گذاری های کوتاه مدت یا "نقدی". همچنین به عنوان "مخلوط دارایی" شناخته می شود.

بودجه متعادل

برای ترکیبی از درآمد و پتانسیل رشد در یک صندوق واحد به وجوه متعادل نگاه کنید.

این وجوه براساس درصد سهام و اوراق قرضه موجود در نمونه کارها درجات مختلفی از ریسک دارند. برخی از آنها تخصیص دارایی پایدار را حفظ می کنند. برخی دیگر به تدریج با گذشت زمان محافظه کارتر می شوند.

صندوق

اگر می خواهید شانس رشد پول خود را در مدت زمان طولانی تر افزایش دهید ، وجوه سهام را در نظر بگیرید.

این وجوه شما را نسبت به صندوق های اوراق بهادار معمولی در معرض خطر قرار می دهد. اما می توانید هنگامی که صندوق های سهام را با صندوق های اوراق قرضه به عنوان بخشی از یک نمونه کارها متنوع جفت می کنید ، برخی از این ریسک ها را محدود کنید.

بودجه بین المللی

در کشورهای توسعه یافته و نوظهور در معرض فرصت های سرمایه گذاری قرار بگیرید.

صندوق های بین المللی می توانند تنوع اضافی را در یک نمونه کارها به خوبی متعادل فراهم کنند.

بخش و بودجه ویژه

روی یک صنعت خاص مانند فلزات گرانبها ، املاک و مستغلات ، مراقبت های بهداشتی یا انرژی تمرکز کنید.

اما به یاد داشته باشید ، این وجوه تمرکز بسیار باریک دارند - در معرض خطر بیشتر قرار می گیرند - و فقط باید برای تکمیل یک نمونه کارها در حال حاضر متنوع استفاده شود.

گزینه های عالی برای سرمایه گذاران آگاه اجتماعی

آیا شما بخشی از جامعه رو به رشد سرمایه گذاران هستید که می خواهند در بودجه هایی که عوامل زیست محیطی ، اجتماعی و حاکمیتی را در نظر می گیرند سرمایه گذاری کنند؟ما مجموعه ای از سرمایه گذاری های ESG را ارائه می دهیم که می تواند به شما در رسیدن به اهداف مالی خود کمک کند و دلار خود را با آنچه برای شما مهم است مطابقت داشته باشد.

ما برای کمک اینجا هستیم

به راهنمایی نیاز دارید؟

به ETF علاقه دارید؟

ETF ها تنوع وجوه متقابل را با حداقل سرمایه گذاری پایین تر و قیمت گذاری در زمان واقعی ترکیب می کنند. تجارت هر کمیسیون Vanguard ETF® به علاوه حدود 1800 شرکت دیگر.

به دنبال بودجه غیر Vanguard هستید؟

شما به بیش از 3000 صندوق متقابل از شرکت های دیگر دسترسی دارید.

حساب خود را بصورت آنلاین باز کنید

حساب خود را بصورت آنلاین باز کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صندوق های متقابل Vanguard و ETF ، برای به دست آوردن دفترچه یا در صورت وجود دفترچه خلاصه ، به دفترچه های صندوق متقابل Vanguard یا دفترچه های Vanguard ETF مراجعه کنید. اهداف سرمایه گذاری ، خطرات ، هزینه ها ، هزینه ها و سایر اطلاعات مهم در دفترچه موجود است. قبل از سرمایه گذاری آن را با دقت بخوانید و در نظر بگیرید.

شما باید سهام ETF Vanguard ETF را از طریق خدمات کارگزاری Vanguard (ما آنها را بدون کمیسیون ارائه می دهیم) یا از طریق یک کارگزار دیگر (که ممکن است کمیسیون ها را شارژ کند) خریداری و بفروشید. به کمیسیون خدمات کارگزاری Vanguard و برنامه های هزینه برای محدودیت ها مراجعه کنید. سهام Vanguard ETF به طور مستقیم با صندوق صدور غیر از تجمع بسیار بزرگ به ارزش میلیون ها دلار قابل بازخرید نیست. ETF ها مشمول نوسانات بازار هستند. هنگام خرید یا فروش ETF ، قیمت بازار فعلی را پرداخت یا دریافت خواهید کرد که ممکن است کم یا کمتر از ارزش دارایی خالص باشد.

لطفاً به یاد داشته باشید که تمام سرمایه گذاری ها شامل برخی از ریسک ها هستند. توجه داشته باشید که نوسانات در بازارهای مالی و سایر عوامل ممکن است باعث کاهش ارزش حساب شما شود. هیچ تضمینی وجود ندارد که هرگونه تخصیص دارایی خاص یا ترکیبی از وجوه اهداف سرمایه گذاری شما را برآورده کند یا سطح معینی از درآمد را در اختیار شما قرار دهد. تنوع ، سود را تضمین نمی کند یا در برابر ضرر محافظت می کند.

صندوق های اوراق قرضه مشمول این خطر هستند که یک صادرکننده نتواند به موقع پرداخت را انجام دهد و قیمت اوراق قرضه به دلیل افزایش نرخ بهره یا درک منفی از توانایی صادرکننده در پرداخت ، کاهش می یابد.

سرمایه گذاری در سهام صادر شده توسط شرکت های غیر آمریکایی مشمول خطرات از جمله ریسک کشور/منطقه ای است ، این احتمال وجود دارد که تحولات سیاسی ، مشکلات مالی یا بلایای طبیعی بر ارزش اوراق بهادار صادر شده توسط شرکت ها در کشورهای خارجی یا مناطق تأثیر منفی بگذارد. و ریسک ارزی ، این احتمال وجود دارد که ارزش یک سرمایه گذاری خارجی ، که به دلار آمریکا اندازه گیری می شود ، به دلیل تغییرات نامطلوب در نرخ ارز کاهش یابد. این خطرات به ویژه در بازارهای نوظهور زیاد است.

وجوه ESG مشمول ریسک سرمایه گذاری ESG است ، این احتمال وجود دارد که سهام یا اوراق بهادار توسط ارائه دهنده شاخص برای معیارهای ESG به طور کلی بازار را به طور کلی تحت تأثیر قرار دهد یا در کل ، بازده سایر وجوهی را که برای معیارهای ESG نمایش داده می شود ، دنبال می کند. بشرارزیابی ارائه دهنده شاخص از یک شرکت ، بر اساس میزان مشارکت شرکت در یک صنعت خاص یا معیارهای ESG ارائه دهنده شاخص ، ممکن است با سایر وجوه یا مشاور یا ارزیابی سرمایه گذار از چنین شرکتی متفاوت باشد. در نتیجه ، شرکت هایی که واجد شرایط ارائه دهنده شاخص هستند ممکن است منعکس کننده اعتقادات و ارزشهای هر سرمایه گذار خاص نباشند و ممکن است ویژگی های ESG مثبت یا مطلوب را نشان ندهند. ارزیابی شرکت ها برای غربالگری ESG یا ادغام بستگی به گزارش به موقع و دقیق داده های ESG توسط شرکت ها دارد. کاربرد موفقیت آمیز از صفحه ها به شناسایی و تجزیه و تحلیل مناسب ارائه دهنده شاخص از داده های ESG بستگی دارد.< Pan> وجوه ESG مشمول ریسک سرمایه گذاری ESG است ، این احتمال وجود دارد که سهام یا اوراق بهادار توسط ارائه دهنده شاخص برای معیارهای ESG به طور کلی بازار را به طور کلی تحت تأثیر قرار دهد یا در کل ، بازده سایر وجوه را غربالگری کندبرای معیارهای ESGارزیابی ارائه دهنده شاخص از یک شرکت ، بر اساس میزان مشارکت شرکت در یک صنعت خاص یا معیارهای ESG ارائه دهنده شاخص ، ممکن است با سایر وجوه یا مشاور یا ارزیابی سرمایه گذار از چنین شرکتی متفاوت باشد. در نتیجه ، شرکت هایی که واجد شرایط ارائه دهنده شاخص هستند ممکن است منعکس کننده اعتقادات و ارزشهای هر سرمایه گذار خاص نباشند و ممکن است ویژگی های ESG مثبت یا مطلوب را نشان ندهند. ارزیابی شرکت ها برای غربالگری ESG یا ادغام بستگی به گزارش به موقع و دقیق داده های ESG توسط شرکت ها دارد. کاربرد موفقیت آمیز صفحه نمایش بستگی به شناسایی و تجزیه و تحلیل مناسب ارائه دهنده شاخص از داده های ESG دارد. به طور کلی یا در کل ، بازده سایر بودجه های نمایش داده شده برای معیارهای ESG را دنبال می کند. ارزیابی ارائه دهنده شاخص از یک شرکت ، بر اساس میزان مشارکت شرکت در یک صنعت خاص یا معیارهای ESG ارائه دهنده شاخص ، ممکن است با سایر وجوه یا مشاور یا ارزیابی سرمایه گذار از چنین شرکتی متفاوت باشد. در نتیجه ، شرکت هایی که واجد شرایط ارائه دهنده شاخص هستند ممکن است منعکس کننده اعتقادات و ارزشهای هر سرمایه گذار خاص نباشند و ممکن است ویژگی های ESG مثبت یا مطلوب را نشان ندهند. ارزیابی شرکت ها برای غربالگری ESG یا ادغام بستگی به گزارش به موقع و دقیق داده های ESG توسط شرکت ها دارد. کاربرد موفقیت آمیز از صفحه ها به شناسایی و تجزیه و تحلیل مناسب ارائه دهنده شاخص از داده های ESG بستگی دارد.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 69 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 0:10