Etoro در مقابل Binance: کدام مبادله رمزنگاری برای شما مناسب است؟

ساخت وبلاگ

بسیاری یا تمام محصولات موجود در اینجا از طرف شرکای ما هستند که به ما کمیسیون می پردازند. این نحوه کسب درآمد است. اما یکپارچگی سرمقاله ما تضمین می کند که نظرات کارشناسان ما تحت تأثیر جبران خسارت قرار نمی گیرند. شرایط ممکن است برای پیشنهادات ذکر شده در این صفحه اعمال شود.

Etoro و Binance دو سیستم عامل Cryptocurrency مشهور هستند. بزرگترین تفاوت بین این دو در این است که Etoro یک کارگزار رمزنگاری است. این رمزنگاری را در کنار سایر محصولات سرمایه گذاری مانند سهام ، سهام کسری و ETF می فروشد. Binance یک مبادله رمزنگاری است ، به این معنی که طیف گسترده ای از دارایی های دیجیتالی از جمله رمزنگاری و NFT و سایر خدمات را به فروش می رساند. مقایسه کامل ما از Etoro در مقابل Binance را بخوانید تا بدانید که چگونه آنها از نظر هزینه ، محصولات ، امنیت و موارد دیگر جمع می شوند.

Etoro در مقابل Binance: با یک نگاه

Etoro USA LLC ؛سرمایه گذاری ها منوط به ریسک بازار هستند ، از جمله از دست دادن احتمالی اصلی.

پیشنهاد زمان محدود: 100 دلار واریز کنید و 10 دلار پاداش دریافت کنید. شرایط اعمال می شود.

رتبه بندی ما بر اساس مقیاس 5 ستاره است. 5 ستاره با بهترین برابر است. 4 ستاره برابر است عالی است. 3 ستاره برابر است. 2 ستاره برابر است با منصفانه. 1 ستاره برابر است با فقیر. ما می خواهیم پول شما برای شما سخت تر کار کند. به همین دلیل رتبه بندی ما نسبت به پیشنهادهایی که در هنگام کاهش هزینه های خارج از جیب ، تطبیق پذیری را ارائه می دهند ، مغرضانه هستند.= بهترین = عالی = خوب = عادلانه = فقیر

رتبه بندی ما بر اساس مقیاس 5 ستاره است. 5 ستاره با بهترین برابر است. 4 ستاره برابر است عالی است. 3 ستاره برابر است. 2 ستاره برابر است با منصفانه. 1 ستاره برابر است با فقیر. ما می خواهیم پول شما برای شما سخت تر کار کند. به همین دلیل رتبه بندی ما نسبت به پیشنهادهایی که در هنگام کاهش هزینه های خارج از جیب ، تطبیق پذیری را ارائه می دهند ، مغرضانه هستند.= بهترین = عالی = خوب = عادلانه = فقیر

Etoro USA LLC ؛سرمایه گذاری ها منوط به ریسک بازار هستند ، از جمله از دست دادن احتمالی اصلی.

Etoro در مقابل Binance: هزینه ها

مقایسه هزینه ها بین سیستم عامل ها دشوار است زیرا مبادلات مختلف رمزنگاری از ساختارهای مختلف هزینه استفاده می کنند. اما به طور کلی ، Binance پیش از Etoro در هزینه ها ظاهر می شود. بیایید بگوییم که 100 دلار در حساب خود دارید و می خواهید بیت کوین (BTC) بخرید:

  • در Binance ، شما می خواهید BTC یا بیشتر به ارزش 99. 90 دلار دریافت کنید
  • در Etoro ، BTC کمتر از 99 دلار دریافت می کنید

هزینه دوتایی

در مورد Binance ، هزینه ها بسته به اینکه آیا شما از عملکرد ساده "Binance Convert" یا پلت فرم معاملات Spot استفاده می کنید ، متفاوت است. Binance همچنین یک بستر جداگانه برای کاربران ایالات متحده به نام Binance.us دارد ، اما هزینه ها بسیار مشابه هستند.

هیچ هزینه معاملاتی با تبدیل Binance وجود ندارد. با این حال ، این یک گسترش کوچک را شارژ می کند. این تفاوت بین قیمت بازار و قیمتی است که شما پرداخت می کنید و به قیمتی که در صفحه مشاهده می کنید ساخته شده است. در زمان نوشتن ، گسترش حدود 0. 1 ٪ بود که بسیار پایین تر از بسیاری از سیستم عامل های مشابه است.

در بستر معاملاتی Spot ، حداکثر هزینه معاملات 0. 1 ٪ را پرداخت خواهید کرد. اگر با استفاده از سکه Binance (BNB) پرداخت کنید و در صورت داشتن حجم معاملات بالایی ، این کاهش می یابد. Binance همچنین در جفت های تجاری بیت کوین و Binance Dollar (BUSD) صفر هزینه های صفر دارد.

هزینه اتورو

Etoro هنگام خرید یا فروش Crypto ، به علاوه یک گسترش اضافی ، مبلغ 1 ٪ هزینه را پرداخت می کند که به قیمتی که شما نقل می کنید ساخته شده است. این بالاترین هزینه تجارت در بازار نیست ، اما به طور قابل توجهی بیشتر از Binance و سایر سیستم عامل های کم هزینه است. اگر بیش از 12 ماه از حساب خود استفاده نکنید ، اتورو نیز هزینه عدم فعالیت ماهانه را پرداخت می کند.

یکی از زمینه هایی که Etoro از آن برجسته است این است که سپرده های کارت بدهی رایگان را برای ارز فیات (پول سنتی) ارائه می دهد. این بسته به اینکه از چه ارز استفاده می کنید ، می تواند چندین درصد برای Binance / Binance.us هزینه داشته باشد. اکثر سیستم عامل ها - از جمله Etoro و Binance - از طریق انتقال بانکی سپرده های رایگان ارائه می دهند ، اما نادر است که بتوانید سپرده های کارت رایگان را تهیه کنید.

Etoro در مقابل Binance: Cryptos در دسترس است

Binance با بیش از 600 رمزنگاری موجود ، از نظر انتخاب رمزنگاری خود از پارک خارج می شود. پیشنهاد Etoro محدودتر است. با این حال ، این تا حدی جبران می شود که مشتریان نیز می توانند سهام ، سهام کسری ، ETF و سایر محصولات سرمایه گذاری را در سایت خریداری کنند. پلت فرم Etoro تجارت کپی را ارائه می دهد ، تابعی که به شما امکان می دهد معاملات انجام شده توسط سرمایه گذاران دیگر - بالقوه با تجربه تر را آینه می کند. به علاوه ، در صورت تمایل به آزمایش بدون هزینه کردن ، یک حساب نسخه ی نمایشی دارد.

همانطور که از جدول زیر مشاهده می کنید ، انتخاب رمزنگاری برای سرمایه گذاران ایالات متحده در هر دو مبادله محدودتر است. اگر فقط می خواهید بیت کوین یا اتریوم (ETH) بخرید ، این مشکلی نخواهد بود. با این حال ، اگر شما یک مشتری Etoro در ایالات متحده هستید ، شکاف های نسبتاً بزرگی وجود دارد - به عنوان مثال ، شما نمی توانید رمزنگاری های برتر مانند Cardano (ADA) ، Solana (Sol) یا Polkadot (DOT) را خریداری کنید. اینها همه در سایت بین المللی Binance.us ، Binance و Etoro موجود است.

سکورمزنگاری های موجود
دوجنشیبیش از 600
binance.usبیش از 100
اربابحدود 75
Etoro (مشتریان ایالات متحده)بیش از 25

Etoro در مقابل Binance: کیف پول

کیف پول های رمزنگاری منطقه ای بسیار دلپذیر از سرمایه گذاری رمزنگاری هستند. برخی استدلال می کنند که اگر رمزنگاری خود را بر روی سکویی که آن را خریداری کرده اید (که به عنوان کیف پول حضانت نیز شناخته می شود) بگذارید ، دارایی های خود را به طور کامل ندارید. برخی دیگر از مسئولیت اضافی در مورد حضانت کامل رمزنگاری خود عصبی هستند ، یا دردسر را نمی خواهند. در هر دو مسیر جوانب مثبت و منفی وجود دارد. با این حال ، اگر پلت فرم رمزنگاری شما هک شده یا از بین نرود و دارایی های شما بر روی آن پلتفرم باشد ، وجوه شما می تواند در معرض خطر باشد.

انتقال بودجه از Etoro و Binance به یک کیف پول غیر حضانت بسیار آسان است. با این حال ، Binance بسیار انعطاف پذیر تر است - شما می توانید بودجه تقریباً به هر آدرس blockchain را روی میزبان کیف پول از جمله Metamask برداشت کنید. Binance Trust Wallet را توصیه می کند ، پروژه ای که در سال 2018 به دست آورد. شما می توانید دارایی های Stake دارایی های Trust را بخرید ، بفروشید ، حرکت کنید ، ذخیره کنید و سهام را خریداری کنید.

Etoro همچنین کیف پول رمزنگاری غیر حضوری خود را به نام Etoro Money دارد. شما می توانید رمزنگاری را از حساب خود به کیف پول منتقل کنید ، اما این یک جاده یک طرفه است-شما نمی توانید دوباره آنها را به عقب برگردانید. همچنین این نکته را باید در نظر داشته باشید که محدودیت های کمی وجود دارد. به عنوان مثال ، Etoro می گوید برای پردازش برداشت ها می تواند تا پنج روز طول بکشد و ممکن است اطلاعات بیشتری را درخواست کند.

Etoro در مقابل Binance: امنیت

عدم تنظیم نسبی مقررات در صنعت رمزنگاری باعث می شود قبل از خرید رمزنگاری ، امنیت پلتفرم را در نظر بگیرید. متأسفانه ، شما نمی توانید آن را به طور کامل تصدیق کنید که مبادله رمزنگاری در حال محافظت از وجوه شما به همان روشی است که یک بانک می خواهد. در اینجا چگونگی مقایسه Binance و Etoro در برخی از عوامل امنیتی مورد نظر ما:

ذخیره سازی سرد و حفاظت از سطح کاربر

هر دو سیستم عامل اکثر دارایی ها را به صورت آفلاین در فضای سرد ذخیره می کنند و هک کردن آنها را سخت تر می کند. Etoro و Binance هر دو دارای حفاظت از سطح کاربر قوی مانند احراز هویت دو عاملی و اقدامات رمزگذاری سطح بالا هستند.

بیمه شخص ثالث در برابر هک کردن

بیمه شخص ثالث اطمینان بخش است زیرا این بدان معنی است که شما ممکن است بتوانید وجوه را به دنبال هک پلتفرم بازیابی کنید. با این حال ، به ندرت در برابر جرم خاص کاربر مانند بدافزار یا ویروس در رایانه شما محافظت می شود. در صورت عدم موفقیت کل مبادله یا پرونده های ورشکستگی ، این کمک نمی کند.

Binance در حال ایجاد صندوق اضطراری است که برای محافظت از کاربران برای چندین سال طراحی شده است. در ژانویه سال 2022 ، Binance گفت این صندوق 1 میلیارد دلار ارزش دارد ، اما تحت چه شرایطی مشخص نیست که برای کمک به کاربران خود در این ذخایر فرو می رود. مدیرعامل Binance قول داد که اگر این پلتفرم ورشکسته شود ، بازپرداخت کاربر در اولویت قرار می گیرد. با این حال ، این اطلاعات در وب سایت آن منتشر نشده است و هیچ تضمینی وجود ندارد.

Etoro برای دارایی های مختلف غیر کریپتو بیمه شخص ثالث دارد ، اما این سیاست برای هر کشوری گسترش نمی یابد و از همه مهمتر ، این شامل رمزنگاری نمی شود. سپرده های دلار آمریكا در هر دو Binance و Etoro توسط بیمه FDIC تا 250،000 دلار پوشانده شده است. Etoro همچنین برای شفافیت خود در مورد آنچه در صورت ورشکستگی اتفاق می افتد امتیاز کسب می کند. این گفته می شود که سه سطح محافظت از جمله تعهدات نظارتی وجود دارد.

انطباق نظارتی

Binance با تنظیم کننده ها در سراسر جهان تعدادی از موضوعات داشته است و در تلاش است تا شهرت خود را برای درخواست بخشش به جای اجازه تغییر دهد. با این حال ، هنوز مشخص نیست که آیا تلاش های آن ، به عنوان مثال ، تقویت تیم انطباق خود ، کافی خواهد بود.

برای ارائه سرمایه گذاری سهام ، Etoro باید از قوانین سختگیرانه تر از مبادلات رمزنگاری معمولی پیروی کند. این پلتفرم در چندین نهاد مانند سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی ایالات متحده ثبت شده است و بهتر است برای رعایت هرگونه آیین نامه جدیدی که معرفی می شود ، باشد.

نهایی

با نگاهی به لنز کاملاً رمزنگاری ، Binance در بسیاری از مناطق پیش می رود. دلیل این امر این است که Binance شغلی است که به طور جدی با هدف سرمایه گذاران رمزنگاری انجام می شود. این طیف گسترده ای از ارزهای رمزنگاری ، هزینه های پایین و انواع ابزارهای تجاری پیشرفته را دارد. در مقابل ، Etoro کارگزاری است که رمزنگاری را در کنار سایر محصولات ارائه می دهد. این یک گزینه عالی برای افرادی است که می خواهند طیف وسیعی از سرمایه گذاری ها را در یک مکان مدیریت کنند یا به کارکردهای تجارت اجتماعی آن علاقه مند هستند. به علاوه ، انتخاب و هزینه های رمزنگاری آن در مقایسه با سایر کارگزاران رمزنگاری بسیار عالی است.

شایان ذکر است که ساکنان هاوایی ، مینسوتا ، نوادا و نیویورک نمی توانند رمزنگاری را در سکوی Etoro خریداری یا بفروشند. binance.us در دسترس افرادی نیست که در هاوایی ، نیویورک ، تگزاس یا ورمونت زندگی می کنند.

مقایسه Binance در مقابل Etoro جالب است ، اما این لزوماً یک سناریو نیست. من با هر دو سیستم عامل حساب دارم و به دلایل مختلف از آنها استفاده می کنم. من از Etoro برای سرمایه گذاری در سهام و ETF استفاده می کنم. من برای بسیاری از سرمایه گذاری های رمزنگاری خود از Binance استفاده می کنم ، به خصوص به این دلیل که دارای چنین طیف گسترده ای از دارایی های سودآور است. این ممکن است که نه Etoro و نه Binance برای شما جذاب نیستند. در این حالت ، لیست ما از بهترین مبادلات و برنامه های رمزنگاری شده را بررسی کنید تا محصولی را پیدا کنید که مناسب شما باشد.

درباره نویسنده

اما در بوگوتا ، کلمبیا زندگی می کند ، جایی که صاحب روزنامه انگلیسی زبان The Bogota Post است. وی فعالیت سرمقاله خود را در یک وب سایت مالی در ایالات متحده آمریکا بیش از 20 سال پیش آغاز کرد و از تابستان سال 2019 به صعود کمک کرده است.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 67 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 0:21