یک روش آسان برای استفاده از موج الیوت و کسب درآمد خوب [ویدئو]

ساخت وبلاگ

من از سال 2010 ، از طرف معامله گران نهادی که به دنبال بهبود تعداد موج خود هستند ، با مسائل عظیم و کاملاً در مشاغل تجاری خود از دست می دهم ، در مورد الیوت موج مربیگری می کنم. یک مورد که همه مشترکات دارند ، آرزوی داشتن یک روش آسان و موفق برای استفاده از تئوری موج است. با این وجود ، مهمترین خطایی که در این معامله گران پیدا کردم ، کاربرد ضعیف این تئوری است. آنها در تلاش بودند تا با استفاده از تنظیم مجدد فیبوناچی و ابزارهای فنی که فقط نظریه موج الیوت را بدترین دشمن و منبع تجارت بد می کند ، بفهمند که موج به پایان رسیده است.

من 100 ٪ مطمئن هستم که Elliott Wave می تواند بیشتر مسائل معامله گران ، از جمله موارد روانشناختی را برطرف کند. من یک روش برای سرعت بخشیدن به فرایند یادگیری تکنیک با آموزش در بازارهای زنده مشتری های خود ایجاد می کنم و این یک موفقیت کامل بوده است. همچنین می توانید با تماشای به روزرسانی هفتگی بازارهای زنده با تنظیمات واضح و جامع موج الیوت در EUR/USD و SPX500 ، این تجربه را تجربه کنید تا این تئوری را در زندگی واقعی تجربه کنید.

سلب مسئولیت: بدون پیش بینی درآمد ، وعده ها یا نمایندگی ها

ارزهای معاملاتی ، سهام ، معاملات آتی و گزینه ها حاکی از خطر قابل توجهی از دست دادن هستند و برای هر سرمایه گذار مناسب نیست. نقل قول های بازارهای مالی ممکن است نوسان داشته باشد و در نتیجه ، مشتریان می توانند بیشتر از سرمایه گذاری خود از دست بدهند. بسیار اهرم معاملات آتی به این معنی است که حرکات متوسط بازار شوک بیشتری در حساب تجارت شما خواهد داشت و این می تواند در برابر سرمایه تجاری شما باشد ، که می تواند به ضرر قابل توجهی منجر شود یا می تواند به نفع سرمایه تجاری شما باشد و در نتیجه سود قابل توجهی داشته باشد.

اگر قیمت هر ابزار مالی علیه شما حرکت کند ، ممکن است منجر به ضرر گسترده تر از پول اصلی واریز شده به حساب شما شود. شما کاملاً مسئول کلیه خطرات ناشی از تصمیمات و منابع تجاری خود و برای یک سیستم تجاری است که از آن استفاده می کنید. شما نباید تصمیمات تجاری بگیرید مگر اینکه کاملاً ماهیت معاملات (معاملات) را که وارد آن می شوید و قرار گرفتن در معرض ضرر خود را درک کنید.

اگر این خطرات را کاملاً درک نکردید ، باید از مشاور مالی خود مشاوره مستقل پیدا کنید.

تمام گزارش های معاملاتی ، فیلم ها ، وبینارها و استراتژی ها در معرض خطر خود شما استفاده می شود.

تمام مطالب موجود در Elliottwavestreet.com نباید به عنوان مشاوره یا توصیه از هر نوع استفاده شود. این وظیفه شماست که بر اساس تجزیه و تحلیل شما ، تأیید و تصمیم گیری در مورد تجارت را انجام دهید. تجارت فقط با سرمایه ریسک ؛این که شما می توانید از دست دادن بپردازید ، و این تأثیر منفی بر سبک زندگی شما و نیازهای مالی شما نخواهد داشت. نتایج گذشته هیچ نشانه ای از عملکرد آینده نیست. اطلاعات موجود در این وب سایت نباید به عنوان یک وعده یا ضمانت ضمنی تعبیر شود.

elliottwavestreet.com هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از استفاده از هر یک از گزارش های تجاری ، دوره ها ، وبینارها ، فیلم ها ، استراتژی ها و هرگونه اطلاعات ارسال شده توسط ما ندارد.

هیچ تضمینی وجود ندارد که موفقیت های قبلی یا نتایج گذشته در مورد درآمد یا درآمد (اعم از پولی ، چه تبدیل به پول نقد یا نه) اعمال شود ، و همچنین نمی توان از موفقیت های قبلی استفاده کرد ، به عنوان نشانه ای از موفقیت آینده شما یا نتایج حاصل از هر یکاطلاعات ، محتوا یا استراتژی ها. هرگونه ادعاها یا نمایندگی های مربوط به درآمد یا درآمد (اعم از اعتبار پولی یا تبلیغاتی ، چه تبدیل به پول نقد یا نه) به عنوان "درآمد متوسط" در نظر گرفته نمی شود.

(i) اقتصاد: اقتصاد ، چه در جایی که شما تجارت می کنید ، و چه در مقیاس ملی و حتی در سراسر جهان ، عدم اطمینان و ریسک اقتصادی دیگری ایجاد می کند. رکود اقتصادی یا افسردگی ممکن است بر نتایج حاصل از خدمات ما تأثیر منفی بگذارد.

(ب) موفقیت یا عدم موفقیت شما: موفقیت شما در استفاده از اطلاعات یا استراتژی های ارائه شده در Elliottwavestreet.com به عوامل مختلفی بستگی دارد. ما هیچ راهی نداریم که بدانیم شما چقدر خوب عمل خواهید کرد ، زیرا ما شما را نمی شناسیم ، پیشینه شما ، اخلاق کاری ، فداکاری ، انگیزه ، تمایل شما یا مهارت ها یا شیوه های شغلی خود را. بنابراین ، ما تضمین نمی کنیم یا دلالت نمی کنیم که شما با موفقیت تجارت خواهید کرد.

(iii) بیانیه های آینده نگر: مطالب موجود در این وب سایت یا در مواد خریداری شده و/یا بارگیری از این وب سایت ممکن است حاوی اطلاعاتی باشد که شامل یا مبتنی بر بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اصلاحات دادخواست اوراق بهادار در سال 1995 است.-بیانیه های نگاه به انتظارات یا پیش بینی های ما در مورد وقایع آینده. شما می توانید این اظهارات را با این واقعیت شناسایی کنید که آنها کاملاً با واقعیت های تاریخی یا فعلی ارتباط ندارند ، آنها از کلماتی مانند "پیش بینی" ، "تخمین" ، "انتظار" ، "پروژه" ، "قصد" ، "برنامه" ، "" برنامه "،" برنامه "،" انتظار می رود "،" برنامه "،" "باور کنید ، "و کلمات دیگر و اصطلاحات معنای مشابه در ارتباط با شرح درآمد بالقوه یا عملکرد مالی.

هر بیانیه ای که به دنبال آینده است در اینجا ، در سایر مطالب موجود در این وب سایت یا در مواد خریداری شده و/یا بارگیری از این وب سایت برای بیان نظر ما در مورد پتانسیل درآمد. بسیاری از عوامل در تعیین نتایج واقعی شما مهم خواهند بود و هیچ تضمینی حاصل نمی شود که به نتایج مشابه با ما یا هر کس دیگری برسید ، در واقع هیچ تضمینی حاصل نمی شود که از ایده ها و تکنیک های ما در مطالب ما نتیجه بگیرید.

(IV) دقت کافی: به شما توصیه می شود هنگام تصمیم گیری در مورد تجارت ، دقت خود را انجام دهید و باید از احتیاط استفاده کنید و به دنبال مشاوره متخصصان واجد شرایط باشید. قبل از اینكه در این مورد یا هرگونه اطلاعاتی اقدام كنید ، باید با حسابدار ، وكیل یا مشاور حرفه ای خود مشورت كنید. شما ممکن است هیچ نمونه ، اسناد یا سایر مطالب موجود در وب سایت را در نظر نگیرید یا در غیر این صورت توسط ما ارائه شده است تا معادل مشاوره حرفه ای باشد. هیچ چیز موجود در وب سایت یا مواد موجود برای فروش یا بارگیری در وب سایت مشاوره حرفه ای را به هر طریقی ارائه می دهد.

ما هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان یا خسارت ناشی از استفاده شما از هرگونه پیوند ، اطلاعات یا فرصت موجود در وب سایت یا هرگونه اطلاعاتی که توسط شرکت به هر شکلی فاش شده است ، فرض نمی کنیم.

(v) قیمت خرید: اگرچه ما معتقدیم که قیمت اشتراک برای ارزشی که دریافت می کنید عادلانه است ، اما می فهمید و موافقت می کنید که قیمت خرید خدمات ما به طور خودسرانه توسط ما تعیین شده است. این قیمت هیچ ارتباطی با استانداردهای عینی ندارد.

اطلاعات ارائه شده در این وب سایت به طور کامل برای اهداف اطلاعاتی و آموزشی در نظر گرفته شده است و از منابع در نظر گرفته شده است. اطلاعات موجود در این وب سایت تضمین نشده است. هیچ گونه ضمانتی از هر نوع ضمنی یا ممکن است در صورت امکان حرکت قیمت آینده در بازارهای مالی در این وب سایت منتشر شود.

https://elliottwavestreet.com و نه هیچ یک از مدیران ، کارمندان ، کارمندان ، شرکا ، نمایندگان یا شرکت های وابسته ، پول را از عموم جمع می کنند یا حساب های شخص ثالث را مدیریت می کنند ، ما برای این منظور مجوز نداریم. تمام خدمات ما صرفاً برای اهداف دانشگاهی متمرکز شده است که باعث افزایش تحقیقات می شود. گزارش ها ، نظرات ، نظرات و هرگونه بیان کتبی یا شنوایی و بصری نشان دهنده پیشنهادی برای تجارت یا سرمایه گذاری نیست ، رویدادهای گذشته وقایع آینده را تضمین نمی کند ، سرمایه گذاری در بورس سهام ، فارکس ، مشتقات در میان دیگران ریسک بالا در نظر گرفته می شود و چنین ریسکی ممکن است مناسب نباشدبرای سرمایه گذاری خود ، به یاد داشته باشید که رسیدگی به پول شما مسئولیت شما است ، پولی را که نمی تواند از دست بدهد سرمایه گذاری نکنید ، توصیه می کنیم قبل از انجام هرگونه سرمایه گذاری به دنبال مشاوره باشید و با مقامات کشور خود قوانین و قوانین مربوط به سرمایه گذاری در مالی را تأیید کنید. بازارها

ما با کارگزاران شخص ثالث اتحاد ایجاد کرده ایم تا هزینه برخی از محصولات و خدمات ارائه شده از طریق https://elliottwavestreet.com را کاهش دهیم. اگر تصمیم دارید پول خود را در یکی از کارگزاران واریز کنید که https://elliottwavestreet.com دارای اتحاد است ، به یاد داشته باشید که پول خود را در https://elliottwavestreet.com یا آکادمی جهانی LLC واریز نمی کنید. قبل از واریز پول خود ، مجوزها ، مقررات ، افشای ریسک ، شرایط و ضوابط این کارگزاران را بررسی کنید ، این تأیید بر عهده شماست ، فراموش نکنید که با مقامات کشور محل اقامت خود مشورت کنید و تمام الزامات را برای انجام این سرمایه گذاری ها انجام دهید.

به یاد داشته باشید که https://elliottwavestreet.com و آکادمی جهانی آکادمی LLC به مدیریت پول خود دسترسی ندارند ، بنابراین تصمیماتی که شما بر اساس تحلیل فنی ارائه شده در محصولات ، خدمات ، فیلم ها ، دوره ها و وبلاگ HTTPS می گیرید: //elliottwavestreet.com و آکادمی جهانی آکادمی LLC مسئولیت شما هستند ، هنگام گرفتن محصولات یا خدمات از طریق https://elliottwavestreet.com شما می پذیرید که ضررها و/یا سود مسئولیت شما است ، به یاد داشته باشید که https: //Elliottwavestreet.com تنها برای آموزش تکنیک های تحلیل بازار است ، موقعیت های گذشته موقعیت های آینده را تضمین نمی کند.

استفاده شما از https://elliottwavestreet.com در معرض خطر شماست. محصولات و خدمات ارائه شده از طریق https://elliottwavestreet.com "همانطور که هست" و "در دسترس" ارائه شده است ، بدون ضمانت از هر نوع ، بیان شده یا ضمنی ، از جمله اما محدود به ضمانت های تجاری ، مناسب بودن برای یک خاصهدف ، عدم نقض یا دوره عملکرد.

Academy Academy LLC ، شرکت های وابسته و ارائه دهندگان مجوز آنها تضمین نمی کنند که الف) https://elliottwavestreet.com در هر زمان یا مکان بدون وقفه ، ایمن یا در دسترس عمل کند. ب) خطاها یا نقص اصلاح می شود. ج) https://elliottwavestreet.com عاری از ویروس یا سایر اجزای مضر است. یا د) نتایج استفاده از https://elliottwavestreet.com مطابق با الزامات یا خواسته های شما است.

قانون CFTC 4. 41 - نتایج عملکرد فرضی یا شبیه سازی شده محدودیت های خاصی دارند. بر خلاف یک رکورد عملکرد واقعی ، نتایج شبیه سازی شده نشان دهنده تجارت واقعی نیست. همچنین ، از آنجا که معاملات اجرا نشده است ، نتایج ممکن است تحت تأثیر تأثیر ، در صورت وجود عوامل خاص بازار ، مانند عدم نقدینگی ، تحت تأثیر قرار گرفته باشد. برنامه های تجاری شبیه سازی شده به طور کلی نیز منوط به این واقعیت هستند که آنها با بهره گیری از ضعف طراحی شده اند. هیچ نمایندگی ای ارائه نمی شود که هر حساب کاربری یا احتمالاً به سود یا ضرر مشابه با موارد نشان داده شده دست یابد.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 27 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 0:23