12 شغل آنلاین و کار از خانه برای دانشجویان

ساخت وبلاگ

اگر فرزند شما برای صرفه جویی در هزینه به یک کار پاره وقت یا تابستانی بستگی داشت یا پس از شروع مدرسه ، پول روز به روز داشته باشید ، ممکن است قبل از شروع ترم پاییز ، گزینه های دیگری را برای ایجاد بانک در نظر بگیرند.

باور کنید یا نه ، چند روش قانونی وجود دارد که آنها حتی می توانند چند دلار از خانه حتی در حین تمرین فاصله اجتماعی ایجاد کنند.

New Call-to-action

توجه: ما هیچ یک از شرکتهای ذکر شده در زیر را تأیید نمی کنیم. ما اکیداً پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه کودک شما برای انجام کار برای هر شغلی انجام شود ، تحقیقاتی انجام دهید. همیشه عاقلانه است که در مورد تجربه سایر پیمانکاران بخوانید ، بنابراین آنها حس بهتری از جوانب مثبت و منفی از کار برای هر سرمایه گذاری دارند.

1. دستیار مجازی شوید

بیایید فقط پیش برویم و آن را بگوییم: بچه شما احتمالاً نسبت به بیشتر افراد دو برابر سن و سال خود را از بین می برد. در حال حاضر ، این یک مزیت است که می تواند به طور جدی پرداخت کند.

ارتباطات از راه دور (به ویژه آنهایی که بچه دارند) برای کمک به مدیریت بار کاری خود ناامید هستند. به عنوان یک دستیار مجازی یا VA ، فرزند شما می تواند برای انجام کارهایی مانند به روزرسانی حساب های رسانه های اجتماعی ، پاسخ دادن به ایمیل ، ارسال وبلاگ ، وارد کردن داده ها و برنامه ریزی قرار ملاقات ها ، پول های سرد و سخت کسب کند. مهمتر از همه ، بودن VA می تواند تجربه کاملی در دنیای تجارت و همراه با نگاهی دزدکی به صنایع مختلف ارائه دهد.

دانش آموزانی که هنوز در دبیرستان هستند می توانند با ارسال خدمات در صفحات فیس بوک که به جامعه شما پذیرایی می کنند ، محلی را شروع کنند. آنها باید توضیح دهند که چه خدماتی را ارائه می دهند و خود را با لیست ویژگی هایی که باعث می شود آنها را متمایز کنند ، می فروشند. آنها همچنین می توانند سیستم عامل های آنلاین مانند اودسک را بررسی کنند که VAS را با افرادی که می خواهند آنها را استخدام کنند ، متصل می کند.

جایزه: از آنجا که این شغلی است که از هر نقطه می تواند انجام شود ، کار به عنوان VA می تواند پس از شروع ترم پاییز ، منبع عادی درآمد باشد.

2. میکروتاسک ها را از طریق آمازون کامل کنید

دانشجویان بالای 18 سال می توانند برای انجام کارهای اساسی آنلاین برای شرکت ها از طریق آمازون مکانیکی ترک ثبت نام کنند.

برخی از زمینه ها: برخی از کارها با فناوری نمی توانند انجام شوند. آنها به تشخیص انسان احتیاج دارند. به عنوان مثال ، یک برنامه رایانه ای ممکن است نتواند بگوید آیا توضیحات با یک تصویر مطابقت دارد یا خیر. آمازون در ابتدا پلت فرم "MTURK" را به عنوان راهی برای ریشه کن کردن مشکلات در سایت خود ایجاد کرد. اکنون این بستر را برای استفاده سایر شرکت ها گسترش داده است.

پلت فرم ترکی مکانیکی آمازون ، وظایف فناوری رابط انسانی (معروف به بازدیدها) را لیست می کند که شرکت ها برای تکمیل آنها به افراد نیاز دارند. این کارها ممکن است شامل نظرسنجی ، مرتب سازی تصاویر یا پیروی از یک سری دستورالعمل ها برای شناسایی اشکالات در یک صفحه وب باشد.

برخی از کارها به معنای واقعی کلمه فقط چند ثانیه طول می کشد در حالی که برخی دیگر بسیار طولانی تر هستند ، بنابراین پرداخت بسیار متفاوت است ، از 01/0 تا 60 دلار در هر کار. ممکن است کارگران برای انجام کارهای با درآمد بالاتر نیاز به رعایت صلاحیت های خاصی داشته باشند. گذراندن مدتی برای انجام کارهای کم هزینه می تواند اعتبار شما را ایجاد کند. هرچه کارهای بیشتری را انجام دهید ، بیشتر واجد شرایط می شوید.

برای شروع ، "حساب کارگر" را در اینجا ایجاد کنید.

3. به عنوان رونویسی کار کنید

از پادکسترها ، گرفته تا سخنرانان کنفرانس ، گرفته تا شرکت های خدمات حرفه ای ، مشاغل زیادی وجود دارند که در ترجمه صوتی به یک قالب کتبی به کمک نیاز دارند. انجام رونویسی مستقر در خانه می تواند راهی قابل اعتماد برای کسب درآمد برای افرادی باشد که مایل به سرمایه گذاری زمان برای ایجاد مجموعه مهارت های خود هستند.

این راهنمای مفید را در مورد نحوه شروع کار بررسی کنید.

4. آن طرح ها را بفروشید

برای کودک خلاق بصری ، آنها می توانند با بارگذاری طرح ها در سایت هایی مانند Spring ، Teepublic ، Threadless یا Redbubble ، طرح های خود را بر روی تی شرت ، لیوان ، کلاه ، کوله پشتی یا هر تعداد از موارد بفروشند. آنها محصولات را نمایش می دهند ، سفارشات را اداره می کنند و پرداخت را جمع می کنند.

البته ، کودک شما اگر بیشتر به کالاهای خود توجه کند ، می تواند درآمد بیشتری کسب کند ، بنابراین باید آماده انجام برخی از بازاریابی در رسانه های اجتماعی شوند. همچنین شایان ذکر است که بهار با YouTube ، Tiktok و Twitch همکاری می کند تا این خلاقیت ها را در مقابل مخاطبان بزرگتر قرار دهد.

5. آیا خدمات مشتری از راه دور کار می کند

بسیاری از مشاغل خدمات به مشتری می توانند از طریق خانه ، از طریق ایمیل و چه از طریق برنامه های تلفن همراه ، انجام شوند. این مشاغل به طور کلی با دقیقه (برای مکالمه مرکز تماس) جبران می شود ، بنابراین هرچه تماس های بیشتری انجام دهید ، پول بیشتری می توانید انجام دهید.

برای انجام این کار ، کودک شما به یک اتصال به اینترنت قابل اعتماد نیاز دارد و احتمالاً در یک هدست خوب سرمایه گذاری می کند. شرکت هایی مانند LiveOps برای بررسی پس زمینه به 45 دلار هزینه نیاز دارند ، اما در صورت عبور ، به شبکه بزرگی از مشاغل موجود دسترسی خواهید داشت.

6. با Swagbucks ثبت نام کنید

Swagbucks ، از نظر فنی شغلی نیست ، بلکه یک برنامه پاداش آنلاین است. این راهی برای ثروت نیست ، اما این یک روش قانونی برای کسب درآمد اضافی است و تعهد زمان کاملاً انعطاف پذیر است. پرداخت از طریق کارتهای هدیه یا از طریق پی پال است.

نحوه کار: شرکای Swagbucks با خرده فروشان برای کمک به ارتقاء پیشنهادات خود یا انجام تحقیقات بازار. کاربران Swagbucks برای شرکت در برنامه های خاص ، هزینه های خرده فروشی را که به عنوان Swagbucks اهدا می شود ، دریافت می کنند. هر Swagbuck به حدود 0. 01 دلار تبدیل می شود.

برای شروع ، یک حساب Swagbucks ایجاد کرده و سپس راه هایی را که می خواهند برای شرکت در آن انتخاب کنند انتخاب کنید. گزینه ها شامل نظرسنجی ، استفاده از پورتال Swagbucks به عنوان موتور جستجو ، تماشای فیلم ، بازی کردن یا انجام فعالیت های دیگر است. Swagbucks از طریق برنامه دسک تاپ یا برنامه تلفن شما در دسترس است ، که باعث می شود هر زمان که چند دقیقه وقت خود را برای شما فراهم کنید ، می توانید برخی از Swagbucks را بدست آورید.

آیا نزولی وجود دارد؟توجه داشته باشید که Swagbucks در حال فروش دسترسی به شما و سایر کاربران است. خرده فروشان به ترجیحات و عادات مرور شما بسیار علاقه مند هستند. اگر تصمیم دارید شرکت کنید ، باید با تحریک مقدار مشخصی از حریم خصوصی خوب باشید.

برای به دست آوردن نگاهی عمیق تر به Swagbucks ، این پست وبلاگ را از Mamas Smart Money بررسی کنید.

7. نظرسنجی های آنلاین را انجام دهید یا در تحقیقات بازار شرکت کنید

Swagbucks و Turk مکانیکی آمازون تنها سایت هایی نیستند که به شما نظرسنجی می کنند. در حقیقت ، تعداد معدودی از شرکت ها وجود دارند که این کار را انجام می دهند ، از جمله Ondepost ، Survey Junkie و Toluna.

همانطور که با Swagbucks ، توجه داشته باشید که شرکت در هر بررسی آنلاین یا تحقیقات بازار می تواند به معنای قربانی کردن کمی از حریم شخصی آنلاین شما باشد. قبل از توصیه این گزینه به کودک خود ، چاپ خوب را بخوانید و مطمئن شوید که هر دو می دانید چه اطلاعاتی جمع آوری شده و چگونه از آن استفاده می شود.

8. انجام آزمایش کاربر

برخی از افراد به عنوان آزمایش کننده کاربر آنلاین کار می کنند تا به شرکت ها کمک کنند تا در سایت های خود اشکالات و خطاهای وب را پیدا کنند. چندین سیستم عامل وب وجود دارد که می تواند دانش آموز شما را با شرکت هایی که به افراد نیاز دارند ، برای آزمایش صفحات وب مختلف و عملیات آنلاین ، به هم متصل کنند.

این پست از کار در Home Woman چندین سایت با درآمد بالاتر را که ممکن است بخواهید بررسی کنید ، لیست می کند.

9. یک "خرگوش کار" باشید

این گزینه ممکن است کمی چالش برانگیزتر از برخی دیگر باشد در حالی که فاصله اجتماعی هنوز در جای خود قرار دارد ، اما امکاناتی برای کارهای بدون یا کمبود وجود دارد. TaskRabbit افرادی را که نیاز به کمک به کارهای مختلف ، کار حیاط ، تعمیرات اساسی یا کارهای مجازی/آنلاین با افراد در منطقه محلی خود دارند ، متصل می کند.

پس از ثبت نام در TaskRabbit ، شما قادر خواهید بود تا در نزدیکی شما مرور کنید.

این مقاله در پول برخی از وظایف "نخبه" را که توانسته اند درآمد ماهانه قابل توجهی را به همراه داشته باشند ، پروفایل می کند. با این حال ، توجه داشته باشید که این بهترین سناریوها هستند ، بنابراین مسافت پیموده شده کودک شما بسته به اینکه چند بار کار می کنند و آیا مهارت های تخصصی و تقاضا دارند ، متفاوت خواهد بود.

10. یک واکر سگ باشید

بدیهی است ، این یک حیرت دیگر است که ممکن است به خلاقیت با فاصله اجتماعی نیاز داشته باشد ، اما در حال حاضر مردم با انواع چیزها به کمک نیاز دارند. این می تواند به سادگی ارسال در صفحه فیس بوک شهر شما باشد تا این کلمه را بیرون بیاورید.

همچنین می توانید برای افرادی که به آن توجه نکرده اند ، پاکسازی حیاط را انجام دهید.

11. کار حیاط را انجام دهید

نوجوانان ده ها سال است که در حال چمن زنی چمن زنی هستند.

چمن زنی ، بوته های پیرایش ، علفهای هرز. مردم همیشه به دنبال راه هایی برای برون سپاری حیاط کار هستند بدون اینکه برای یک شرکت گران قیمت محوطه سازی کنند. پاداش: کودک شما ویتامین D را از ورزش و تقویت سیستم ایمنی بدن دریافت می کند.

12. برای بورس های تحصیلی اقدام کنید

صادقانه؟این بهترین زمان برای به دست آوردن پا در برنامه های بورس تحصیلی است. چرا؟زیرا مردم پریشان هستند. اگر می توانید در تأمین پول کالج متمرکز باشید ، ممکن است بتوانید با رقابت کمتری نسبت به حد معمول اقدام کنید.

درباره نویسنده

کارول کاتارسکی نویسنده مشارکت کننده نیترو است. او یک روزنامه نگار برنده جایزه است و تجربه گسترده ای در مورد امور مالی و آموزش دارد. مشتریان شرکتی و غیرانتفاعی وی شامل AIG ، بیمارستان کودکان فیلادلفیا و موسسه مدیریت پروژه است. او به همراه همسر ، پسر و یک گربه بیش از آنچه که باید در فیلادلفیا زندگی می کند. بیشتر بخوانید توسط کارول کاتارسکی

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 74 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 0:51