کارشناسان معانی رنگهای مختلف شمع و نحوه استفاده از آنها را توضیح می دهند

ساخت وبلاگ

سارا ریگان یک نویسنده معنویت و روابط است و یک مربی ثبت نام شده یوگا. او لیسانس خود را در پخش و ارتباطات جمعی از SUNY Oswego دریافت کرد و در بوفالو ، نیویورک زندگی می کند.

ویراستاران ما محصولات ذکر شده در این صفحه را به طور مستقل انتخاب کرده اند. اگر چیزی را که در این مقاله ذکر شده است خریداری کنید ، ممکن است یک کمیسیون کوچک کسب کنیم.

شمع ها اغلب در آیین های مختلف ، در همه جا از کلیساها گرفته تا معابد گرفته تا خانه در فضای مقدس یا محراب شخصی شما گنجانیده می شوند. اما خود شمع ها در واقع می توانند در خط مقدم آیین ها و طلسم های شما قرار بگیرند ، با رنگ شمع های مختلف برای چیزهای مختلف ایده آل است.

به گفته کارشناسان ، همه چیز در مورد جادوی شمع و رنگ های مختلف شمع به چه معنی است.

زندگی جنسی در رتروگراد؟

راهنمای رایگان جنسیت ، عشق و جذابیت شما.

تبلیغ

جادوی شمع چیست؟

جادوی شمع شامل اضافه کردن شمع به جادوها و آیین ها برای جلوه های مختلف است. از رنگ های مختلف و همچنین عطرها می توان برای نتایج خاص مورد نظر استفاده کرد ، که ما کمی به آن لمس خواهیم کرد.

همانطور که Walaa Almuhaiteeb به MBG می گوید ، شمع ها به ما راهی می دهند تا فرکانس رنگ را با فرکانس آتش سوزی کنیم."وقتی این دو چیز را با هم ترکیب می کنید ، یک تبادل فرکانس بزرگ ایجاد می کنید و پاکسازی می کنید."

و به گفته عارف مدرن و نویسنده طالع بینی Sos Imani Quinn ، Magic Magic نیز برای برقراری ارتباط با ارواح ، راهنماها و جهان بسیار عالی است. او می گوید ، مشابه دریافت خواندن ، می توانید شمع را سوزانده و بینش کسب کنید.

وی می افزاید: "با جادوی شمع ، شما می خواهید یک مجموعه قصد داشته باشید.""بنابراین ، Magic Magic می تواند به تسهیل تظاهرات کمک کند ، و این یک عمل آیینی است که به شما امکان می دهد با الهی ارتباط برقرار کنید."

تبلیغ

معانی رنگ شمع.

شمع های قرمز را می توان برای بسیاری از موارد مختلف استفاده کرد ، اما به ویژه ، قرمز با چیزهایی مانند شهوت ، اشتیاق و انرژی همراه است. Almuhaiteeb توضیح می دهد که شمع های قرمز نیز برای فراخوانی چیزهای مادی بسیار عالی هستند. او می گوید: "اگر همه این اهداف و مفاهیم و ایده ها را داشته باشید ، یک شمع قرمز و فرکانس قرمز می تواند به شما در تحقق آن کمک کند و آن را در جسمی اتفاق بیفتد."

سمت عرفانی خود را با بینش روانی کین پیدا کنید.

نارنجی

نارنجی رنگ آفرینش است ، بنابراین این یک شمع عالی برای تقویت خلاقیت و همچنین رها کردن عصبانیت و ناامیدی و در آغوش گرفتن خالق زنانه در همه ما است. وی می افزاید: "از یک شمع نارنجی نیز می توان برای فراخوانی در روابط جدید ، مانند دوستی هایی که ارتباطات عاطفی عمیق دارند و همچنین برای بهبود زخم مادر استفاده می شود ، استفاده شود."

رنگ زرد

زرد ، همانطور که ممکن است تصور کنید ، بسیار تحریک کننده است. Almuhaiteeb توضیح می دهد که به همین دلیل ، برای فراخوانی تمرکز و همچنین انجام کارهای داخلی کودک و پذیرش نواقص شما بسیار عالی است. وی خاطرنشان می کند که همچنین می تواند به شما در پذیرش دوگانگی جهان کمک کند "زیرا دوگانگی از ذهن ناشی می شود و زرد به شما کمک می کند تا با ذهن خود کار کنید."

تبلیغ

سبز

وقتی فکر می کنید سبز ، فکر کنید رشد ، Almuhaiteeb می گوید - بنابراین اگر به دنبال سطح بالا هستید ، این یک رنگ شمع خوبی است که باید در نظر بگیرید. گرین نیز معمولاً با پول همراه است ، اگرچه وی می افزاید: اگر از ارز ایالات متحده استفاده نکنید ، ممکن است با شما طنین انداز نباشد.

آبی کمرنگ

به گفته Almuhaiteeb ، آبی روشن دو فرکانس دارد: پذیرش و حقیقت. اگر با هر دو یا هر دو موضوع کار می کنید ، چه در پذیرش یک وضعیت مشکل دارید یا می خواهید به حقیقت ضربه بزنید ، یک شمع آبی روشن گزینه خوبی است.

تبلیغ

نیلی

نیلی ، که با رنگ آبی تیره و تقریباً بنفش آن مشخص می شود ، همه چیز در مورد شهود و شکستن توهم است. Almuhaiteeb می گوید: "این همچنین یک فرکانس باز کردن درهای جدید برای بالا بردن جهان به روشی متفاوت یا نگاه کردن به جهان به روشی متفاوت است."- چیزهایی که نه تنها به نفع شما هستند بلکه جمعی را نیز در ذهن دارند. "

رنگ بنفش

یک بنفش واقعی ، برخلاف نیلی ، برای دسترسی به رویاهای Dreamworld و به طور خاص ، رویاهای واضح ایده آل خواهد بود. Almuhaiteeb به MBG می گوید: "اگر به دنبال کشف رویاها هستید ، یا حتی به یک فرکانس پاک کننده دسترسی پیدا می کنید ، بنفش عالی است."این همچنین یکی دیگر از موارد خوب برای دسترسی به شهود است.

تبلیغ

اگر به دنبال عشق هستید ، به گفته Almuhaiteeb ، صورتی شمع است که باید به دنبال آن باشید. وی می افزاید: صورتی که به عشق واقعی می رسد ، صورتی بهتر از قرمز است ، زیرا قرمز بیشتر در مورد عشق جسمی یا شهوت است. وی می افزاید: "اما یک رنگ صورتی در یک ارتباط خالص تماس می گیرد ، بنابراین واقعاً به این بستگی دارد که در این لحظه به دنبال چه نوع معشکی باشید."

سیاه

رنگ سیاه با محافظت ارتباط دارد و این در مورد شمع های سیاه نیز صادق است. Almuhaiteeb می گوید ، شما نمی خواهید همیشه از آنها استفاده کنید ، بلکه از آنها برای مدت مشخصی برای یک چیز خاص که می خواهید از آن محافظت کنید استفاده کنید ، و سپس آن را رها کنید و آن انرژی را آزاد کنید. به گفته وی ، از شمع های سیاه نیز برای از بین بردن عادت ها و الگوهای منفی استفاده می شود.

سفید

شمع های سفید برای شروع جدید و شروع تازه ایده آل هستند. Almuhaiteeb می گوید: "آنها برای پاکسازی خانه شما بسیار عالی هستند ، بنابراین پس از تمیز کردن خانه ، می توانید شمع های سفید جدید را روشن کنید تا آن را بالا ببرید و آن انرژی پاک شده را حفظ کنید."سفید نیز رنگ مناسبی برای ارتقاء صلح و آرامش است.

و نکته آخر ، اگر به دنبال فرکانس پر لرزه ای هستید ، یک شمع طلا را به مجموعه خود اضافه کنید. Almuhaiteeb می گوید این شمع واقعاً می تواند برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار گیرد ، زیرا این امر به تقویت هرچه قصد شما کمک می کند. او همچنین توصیه می کند که شمع های طلایی را با سایر شمع های رنگی جفت کنید تا واقعاً همه چیز را تقویت کنید (یعنی طلا و نارنجی برای یک رابطه جدید).

نحوه انجام یک مراسم شمع.

زیبایی جادوی شمع این است که شما واقعاً می توانید آن را خودتان درست کنید و بسته به قصد یا هدف خود ، جادوها و آیین های خود را تنظیم کنید. اما در اینجا برخی از اصول اساسی برای شروع کار وجود دارد.

یک قصد (و صحنه) تنظیم کنید:

قبل از شروع کار ، دقیقاً مانند هر طلسم یا آیین ، مهم است که قصد تعیین کنید ، و همچنین از نظر انرژی فضایی را که در آن قرار دارید پاک کنید. کوین توصیه می کند همیشه اهداف خود را بنویسید تا آنها را از قلمرو ذهنی وارد کنید. همچنین می خواهید از چیزی مانند صدا یا دود برای پاک کردن فضا استفاده کنید.

به دنبال شمع های شیشه ای بلند که واضح است ، بروید ، بنابراین می توانید شعله و موم را همانطور که می سوزد ، از نزدیک تماشا کنید ، و افزود: هر زمان که شمع خود را روشن کنید ، اهداف خود را با صدای بلند تلاوت کنید.

روی شهود خود ضربه بزنید:

همانطور که آماده می شوید تا برای طلسم یا آیین خود بنشینید ، لحظه ای راحت و متمرکز شوید و شروع به ضربه زدن به شهود خود کنید. کوین می گوید ، این همچنین زمان فراخوانی هرگونه خدایان ، ارواح یا راهنمایی هایی است که دوست دارید با آنها کار کنید.

با آیین/طلسم خود ادامه دهید:

اکنون که آماده هستید ، وقت آن است که آیین یا طلسم خود را انجام دهید. گزینه های مختلفی برای عبور از اینجا وجود دارد ، اما ایده این است که قصد خود را در خاطر داشته باشید و از شمع استفاده کنید که مطابق با آن نیت باشد. در صورت نیاز به الهام بخش ، لیست زیر گزینه های کوین و سایر متخصصان را بررسی کنید:

 1. برای ضربه زدن به شهود خود و گوش دادن به ارواح ، راهنماها و جهان برای راهنمایی ، از یک شمع بنفش یا نیلی استفاده کنید.
 2. یک شمع قرمز یا سبز را در آیین های تجلی قرار دهید.
 3. با یک شمع رنگی که با قصد شما مطابقت دارد ، مراقبه شمع را امتحان کنید.
 4. قصد خود را در ماه جدید تنظیم کرده و بنویسید و یک شمع تازه را روشن کنید (این رنگی است که مربوط به قصد شماست). تا ماه کامل ، با این قصد کار کنید ، به طور مکرر روشنایی و کار با شمع. به هر بلوکی که می آید توجه کنید ، و در ماه کامل ، آنچه را که می خواهید آزاد کنید ، بنویسید ، کاغذ را با شمع زیر ماه کامل سوزاند.
 5. در صورت داشتن ، از شمع ها در تمرین صبح خود استفاده کنید ، با روشن کردن آن در صبح هنگام قرار دادن قصد خود برای روز ، مراقبه یا کارت های تاروت.
 6. از یک شمع قرمز یا صورتی در یک طلسم عشق یا آیین استفاده کنید (دوباره به یاد داشته باشید که قرمز برای شهوت و اشتیاق مناسب است ، در حالی که صورتی برای اتصالات دوست داشتنی خالص مناسب تر است).
 7. به سادگی شمع را در حالی که در خانه هستید ، سوزانده کنید تا هدفی را که به سمت آن کار می کنید به شما یادآوری کند.
 8. برای محافظت بیشتر از طلسم مربع Sator در کنار هم با شمع سیاه استفاده کنید.
 9. یک حمام آیینی (شاید با آب ماه ، اگر دوست دارید) بخورید و شمع مورد نظر خود را روشن کنید که با هر آنچه می خواهید از حمام خارج شوید.

RITUAL/طلسم را ببندید:

هنگامی که شما آماده هستید تا آیین خود را ببندید ، کوین می گوید مهم است که شمع های خود را به جای منفجر کردن آنها بیرون بیاورید. به این دلیل است که وقتی آنها را منفجر می کنید ، می توانید از نظر انرژی کارهایی را که فقط انجام داده اید پاک کنید. پس از خاموش شدن شمع ، تمرین خود را ببندید و از هرگونه راهنمائی که با آنها کار کرده اید تشکر کنید.

تجزیه و تحلیل شعله.

یکی از بزرگترین قسمت های جادوی شمع ، درک نحوه خواندن شعله ، و همچنین موم و حتی لیوان اطراف شمع شما است.

کوین به MBG می گوید که اندازه شعله می تواند در مورد میزان انرژی شما با چقدر انرژی کار کند. همانطور که می توانید تصور کنید ، یک شعله بزرگ به این معنی است که این یک خواندن بسیار پرانرژی است. اگر کوچک باشد ، می تواند نشان دهد که شما با یک مسئله "سوختگی آهسته" روبرو هستید که ممکن است مدتی طول بکشد.

این همچنین در مورد سرعتی که شمع شما می سوزد صادق است."اگر یک شمع واقعاً سریع و واقعاً تمیز می سوزد ، پس سیستم های اعتقادی محدود یا انرژی زیادی وجود ندارد که این قصد را مسدود کند. اگر سوزاندن مدت زمان طولانی طول بکشد ، این بدان معنی است که شما در حال حرکت در برخی از چالش های مختلف هستیدکوین توضیح می دهد که برای رسیدن به آن نیت.

اگر شمع بر روی لیوان شفاف سیاه می سوزد ، این بدان معنی است که سیستم های انرژی و اعتقاد زیادی برای حرکت به شما کمک می کنند تا به شما در رسیدن به قصد خود کمک کنند.(فقط این را برای سیاه روی لیوان که از سبک تر خود باقی مانده است اشتباه نگیرید - همیشه از یک شمع بلند استفاده کنید و آن را از بالا روشن کنید تا این اتفاق از این اتفاق بیفتد.)

به موم نیز توجه کنید. کوین می گوید ، هنگامی که موم به طرفین شیشه می چسبد ، با نام "تونل سازی" ، این می تواند نشانگر مقاومت یا "لک بودن" در راه قصد خود باشد ، کوین می گوید (یا شما فقط شمع خود را به طور نادرست می سوزانید).

و در آخر ، به فتیله شمع نیز توجه داشته باشید. اگر شروع به تقسیم شود یا متوجه شوید که در یک جهت خاص حرکت می کند ، کوین توصیه می کند از راهنماهای خود بپرسید که چه چیزی سعی می کنند به شما بگویند.

آیا می توانید رنگ ها را ترکیب کنید؟

بله ، همانطور که فوق الذکر است ، می توانید بسته به آنچه به دنبال آن هستید ، رنگ های مختلف شمع ها را در جادوها یا آیین های خود ترکیب کنید. به عنوان مثال ، Almuhaiteeb می گوید ، اگر می خواهید یک رابطه جدید داشته باشید ، می توانید با یک شمع نارنجی شروع کنید ، آن احساسات و انرژی را وارد کنید و سپس روی عشق با یک شمع صورتی یا بالا بردن عشق با یک شمع طلا کار کنید.

چند نکته جادویی شمع چیست؟

ما قبلاً ذکر کردیم که شما همیشه باید شمع های خود را خراب کنید تا اهداف خود را "از بین نبرید". و باز هم ، همیشه شمع را مستقیماً از بالا روشن کنید تا از هرگونه سنگ آهنی در کنار لیوان که از خود شمع نیست ، جلوگیری کنید.

کوین همچنین توصیه می کند شمع خود را در یک کاسه کم عمق آب (البته کاملاً غوطه ور) قرار دهید تا به کیمیاگری انرژی ، اتصال آب با آتش کمک کند.

وی همچنین می افزاید: در حالی که می تواند در تلاش برای رسیدن به هدف شما سریعتر ، یک شمع را سوزاندن وسوسه کند ، اما در واقع نحوه عملکرد آن نیست."این لزوماً قصد زودتر را نخواهد داشت. اگر شما در حال انجام جادوی شمع هستید ، بنابراین می توانید پیام های زیادی را از راهنماهای خود دریافت کنید ، هنوز هم باید از طریق هر کاری که باید از طریق آن کار کنید کار کنید، "او توضیح می دهد.

آیا رنگ ها با هر چاکراها مرتبط هستند؟

بله ، اگر در حال کار بر روی شفابخشی هر (یا همه) چاکراهای خود هستید ، در اینجا سریع از رنگ های مرتبط با هر چاکرا استفاده می شود. برای مطابقت با کار چاکرای خود می توانید از شمع های رنگی استفاده کنید.

 • قرمز: چاکرای ریشه
 • نارنجی: چاکرای ساکرال
 • زرد: چاکرای پلکسوس خورشیدی
 • سبز و صورتی: چاکرای قلب
 • آبی روشن: چاکرای گلو
 • آبی تیره و بنفش: چاکرای چشم سوم
 • بنفش و سفید: چاکرای تاج

خط پایین

شما احتمالاً قبلاً در تمرین معنوی خود از شمع استفاده می کنید ، بنابراین چرا اطمینان حاصل نمی کنید که رنگ های مناسب برای کار با قصد خود داشته باشید؟خواه بخواهید با عشق ، فراوانی یا محافظت تماس بگیرید ، برای آن یک رنگ شمع (و یک آیین) وجود دارد.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 71 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 1:01