افتتاح حساب بانکی بصورت آنلاین

ساخت وبلاگ

مردم این روزها تقریباً همه چیز را بصورت آنلاین انجام می دهند - از جمله موارد بزرگ مانند درخواست شغل ، انجام خریدهای بزرگ و رزرو سفر. اما وقتی این سؤال مطرح می شود که چگونه می توانید یک حساب بانکی را بصورت آنلاین باز کنید ، آیا واقعاً به راحتی چند کلیک است یا در نهایت مجبور خواهید شد که این کار را به صورت حضوری انجام دهید؟

خبر خوب: تنظیم یک حساب چک یا پس انداز به صورت آنلاین می تواند بسیار ساده باشد و فقط چند دقیقه طول بکشد. 1 پس چگونه کار می کند ، و چه چیزی را می توانید انتظار داشته باشید؟چگونه می دانید حتی تأیید می شوید؟

اولین چیزها اول: چه کسی می تواند یک حساب بانکی را بصورت آنلاین باز کند؟

بیشتر هر کسی می تواند برای باز کردن یک حساب کاربری درخواست کند. اما اگر بخواهند به شما اجازه دهند یک حساب کاربری با آنها باز کنید ، به بانک های انفرادی بستگی دارد. 2 این بدان معناست که برخی از بانکها ممکن است درخواست های افراد با سابقه تعادل منفی بدون حقوق ، بسته شدن حساب غیر ارادی یا مشکوک به کلاهبرداری را انکار کنند. 3

اگر از یک حساب کاربری محروم شده اید ، ممکن است گزینه هایی وجود داشته باشد. برخی از بانک ها حساب های فرصت دوم را ارائه می دهند. اما این حساب ها ممکن است تمام خدمات یکسان را ارائه ندهند و ممکن است هزینه ماهانه داشته باشند. 4

آیا می توانید یک حساب بانکی را بصورت آنلاین باز کنید؟

حساب های بانکی آنلاین رایگان - بررسی و پس انداز - وجود دارد که نیازی به واریز ندارند. برخی از بانک ها به شما نیاز دارند که هنگام ایجاد آن ، کمی پول در حساب خود قرار دهید. به این حداقل سپرده باز می شود و می تواند بر اساس نوع حسابی که انتخاب می کنید متفاوت باشد. برای قرار دادن اولین سپرده در حساب خود ، می توانید از یک چک خالی ، انتقال پول از یک حساب دیگر یا استفاده از کارت اعتباری یا بدهی استفاده کنید.

چه چیزی برای باز کردن حساب بانکی بصورت آنلاین انجام می شود؟

هنگامی که تصمیم گرفتید از کدام بانک استفاده کنید ، زمان آن رسیده است که برنامه خود را بصورت آنلاین پر کنید. اگر زیر 18 سال دارید ، ممکن است به یک نگهبان نیاز داشته باشید تا حساب را امضا کنید. روند درخواست از بانکی به بانک دیگر متفاوت خواهد بود. اما همه بانک ها موظفند هویت شما را تأیید کنند. 5 بنابراین داشتن موارد زیر مفید است:

  • گواهینامه رانندگی ، گذرنامه یا کارت شناسایی دیگر دولت شما
  • شماره تأمین اجتماعی یا شماره شناسایی مالیات دهندگان فردی (ITIN)
  • یک چک خالی ، کارت بدهی یا کارت اعتباری برای تهیه اولین سپرده

و معمولاً به آدرس ایمیل ، آدرس پستی و شماره تلفن احتیاج دارید. پس از آماده شدن ، نحوه باز کردن یک حساب بانکی به صورت آنلاین در اینجا آمده است:

  1. به وب سایت بانک بروید. ایمن بمان! هر زمان که به صورت آنلاین اطلاعات شخصی وارد می شوید ، مراقبت بیشتری کنید. پیوند "باز کردن یک حساب" را پیدا کنید.(اگر در یافتن لینک مشکل دارید ، صفحه اصلی را به نقشه سایت بروید.)
  2. نوع حساب مورد نظر خود را انتخاب کنید. بیشتر بانک ها به شما امکان می دهند انواع مختلف حساب ها را برای کمک به تصمیم گیری در مقایسه با آنها مقایسه کنید. آیا یک حساب شخصی می خواهید یا می خواهید یک حساب مشترک را بصورت آنلاین باز کنید؟آیا می خواهید مواردی مانند محافظت از اضافه برداشت و توانایی کسب بهره؟از حساب های بررسی و پس انداز گرفته تا CDS و IRA ، انواع زیادی از حساب ها وجود دارد که می توانید بصورت آنلاین باز کنید.
  3. یک برنامه را پر کنید. در مرحله بعد ، تمام اطلاعات شخصی خود را وارد خواهید کرد. همچنین ممکن است نام کاربری و رمز عبور خود را تنظیم کرده و سؤالات امنیتی ایجاد کنید تا از حساب خود محافظت کنید.
  4. موافقت کنید که به بانک اجازه دهید برخی از اطلاعات را جمع آوری کند. گاهی اوقات ، ارسال درخواست شما به طور خودکار روند تصویب را آغاز می کند ، اما ممکن است برخی از بانک ها از شما بخواهند ابتدا افشای و سیاست های حفظ حریم خصوصی را بررسی کنید. در بعضی موارد شما باید به چند سوال حقوقی پاسخ دهید و سپس جعبه ای را که به بانک اجازه می دهد اطلاعات مربوط به شما و اعتبار خود را جمع آوری کند ، بررسی کنید.
  5. روند تأیید را بررسی کنید. اگر بلافاصله تأیید شده باشید ، برخی از بانک ها به شما خواهند گفت ، در حالی که برخی دیگر ممکن است کمی بیشتر طول بکشد. همیشه می توانید بعداً وارد سیستم شوید تا وضعیت درخواست خود را بررسی کنید یا در صورت سؤال با بانک تماس بگیرید. اگر تأیید نشده اید ، ممکن است مجبور شوید وارد شاخه شوید تا روند کار را تمام کنید.
  6. اولین سپرده خود را تهیه کنید. پس از تأیید ، می خواهید مقداری پول در حساب جدید خود قرار دهید. شما می توانید این کار را از طریق یک حساب دیگر بصورت آنلاین یا از طریق تلفن انجام دهید. اگر این اولین حساب شما است ، ممکن است لازم باشد این مرحله را بصورت حضوری با پول نقد یا چک انجام دهید.

با تنظیم حساب خود ، همه شما آماده شروع به بانکداری آنلاین هستید! بسته به حساب و ویژگی های آن ، ممکن است بتوانید چک را بنویسید ، صورتحساب را با حساب بانکی خود بصورت آنلاین بپردازید ، واریز مستقیم و بلافاصله بیشتر کنید. و به یاد داشته باشید: همیشه نام کاربری و رمز عبور خود را در مکانی امن نگه دارید که هیچ کس نتواند آن را پیدا کند.

در پایین جاده ، ممکن است تعجب کنید "آیا می توانم یک حساب بانکی را بصورت آنلاین ببندم؟"شما می توانید ، اما هر بانک کمی متفاوت از آن استفاده می کند. اطلاعات حساب خود را جمع آوری کنید ، سپس خط مشی بانک خود را در وب سایت خود بررسی کنید. یا اگر ترجیح می دهید به صورت حضوری در مورد آن بحث کنید ، تماس بگیرید یا متوقف شوید. 6

امروزه بانکداری گزینه های زیادی را به ارمغان می آورد ، از جمله توانایی انجام کارهای کامل از راحتی خانه شما. از باز کردن حساب گرفته تا پرداخت قبض ، بانکداری آنلاین برای راحتی - سال ساخته شده است.

البته ، همیشه حلقه هایی برای پرش وجود خواهد داشت ، اما در حالی که محافظت از پول شما ساده تر می شود ، چیزی است که بانکداری آنلاین در مورد آن است.

این سایت برای اهداف آموزشی است. مطالب ارائه شده در این سایت برای ارائه مشاوره حقوقی ، سرمایه گذاری یا مالی و یا نشان دادن در دسترس بودن یا مناسب بودن هر سرمایه یک محصول یا خدمات به شرایط منحصر به فرد شما نیست. برای مشاوره خاص در مورد شرایط منحصر به فرد خود ، ممکن است بخواهید با یک متخصص واجد شرایط مشورت کنید.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 30 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 1:04