پیش بینی قیمت اتریوم (ETH) 2022

ساخت وبلاگ

Minsk, Belarus - May 24, 2019: Ethereum on keyboard background.

وقتی صحبت از پیش بینی قیمت اتریوم می شود ، برخی از کارشناسان می گویند رمزنگاری می تواند در سال 2022 به قیمت های رکورد برسد. با این حال ، روند نزولی مداوم در حال شکل گیری است. یک محیط کلان اقتصادی نامشخص می تواند به راحتی قیمت را پایین بیاورد.

اتریوم چیست؟

Ethereum یک راه حل blockchain Layer-1 و دومین رمزنگاری ارزشمند در سطح جهان با سرمایه گذاری در بازار است. اکوسیستم غیر متمرکز Ethereum بر روی بانکداری ، بازی و ایجاد برنامه متمرکز است و منجر به لقب "blockchain قابل برنامه ریزی جهان" می شود. Ethereum همچنین نام رمزنگاری بومی در blockchain Ethereum است.

اتریوم چگونه کار می کند؟

نمی دانید سکه اتریوم چه کاری می تواند انجام دهد؟به عنوان رمزنگاری بومی blockchain Ethereum ، از آن برای معاملات تقریباً 3000 برنامه غیر متمرکز ساخته شده توسط جامعه توسعه دهنده استفاده می شود. همچنین ، اعتبار سنج ها در ازای تأمین امنیت شبکه ، ذخیره داده ها و پردازش معاملات ، در اتریوم پاداش می گیرند.

بسیاری از دارندگان با این انتظار که با رشد شبکه ، نشانه های اتریوم را حفظ می کنند ، ارزش هر نشانه اتریوم نیز خواهد بود. دارندگان اتریوم همچنین می توانند رمزنگاری خود را با مبادلات معتبری مانند Binance. us و Coinbase برای کسب سود از دارایی "در اختیار" قرار دهند.

پیش بینی قیمت اتریوم (ETH) 2022

سرمایه گذاران می توانند پیش بینی قیمت اتریوم را از دو زاویه بررسی کنند: مورد گاو و پرونده خرس. به گفته NextAdvisor ، بیشترین تحلیلگران پیش از این پیش بینی کرده بودند که اتریوم در سال 2022 می تواند به بیش از 4500 دلار برسد در صورتی که به روزرسانی "ادغام" موفقیت آمیز باشد.

پانل بزرگی از کارشناسان صنعت که توسط Finder مورد بررسی قرار گرفته اند ، با توجه به افت قیمت پس از ادغام ، پیش بینی های خود را از اوایل سال جاری تحقیر کرده اند. در حالی که بیشتر انتظار دارند که قیمت ها برای بقیه سال 1000 دلار یا بالاتر باقی بماند ، اکثریت اکنون برای بقیه سال 2022 محدودیت بالایی 1،999 دلار را پیش بینی می کنند.

پرونده گاو برای اتریوم

تصویب blockchain Ethereum در سالهای اخیر به شدت افزایش یافته است. این یک رهبر از نظر تعداد توسعه دهندگان و رشد حجم معامله است. علاوه بر این ، شناخت برند افزایش یافته است و قیمت توکن های اتریوم بسیار قدردانی کرده است.

هم اکنون تقریباً 600 مبادله رمزنگاری هر روز میلیارد ها دلار در حجم معامله پردازش می کند. جدا از صرافی ها ، Neobanks مانند Revolut و غول های FinTech مانند PayPal برای رفع نیازهای مشتری به انقلاب Cryptocurrency پیوسته اند. Crypto به طور کلی در دسترس تر شده است ، و برای اتریوم - به عنوان یکی از برجسته ترین دارایی های رمزنگاری - این مطلوب است.

شاید هیجان انگیزترین پیشرفت امسال "ادغام" باشد که در ماه سپتامبر راه اندازی شد. این به روزرسانی شبکه را از مکانیسم اثبات کار به اثبات سهام منتقل کرده و نیاز به معدن را از بین می برد. Staked Ethereum اکنون شبکه را ایمن می کند.

این یک نقطه عطف اصلی به عنوان بخشی از چرخش Ethereum 2. 0 است که هدف آن بهبود مقیاس پذیری و کاهش هزینه های معامله است. به گزارش Cointelegraph ، هفته های منتهی به ادغام ، واردات واردات را به عنوان سرمایه گذاران در انتظار به روزرسانی خریداری کردند.

اگرچه قیمت ها قبل از اتمام به روزرسانی کاهش یافته است ، شاید به دلیل فرسودگی سرمایه گذار ناشی از تعویقهای راه اندازی چندگانه ، 83 ٪ از پانل های متخصص Finder معتقدند که این ادغام در نظر گرفته شده است تا اثر طولانی مدت داشته باشد ، نه یک مورد کوتاه مدت. تقریبا نیمی می گویند کاهش میزان نشانه های جدید که وارد گردش خون می شوند ، بیشترین تأثیر مثبت را در قیمت های ETH پس از ادغام خواهد داشت و 40 ٪ می گویند Staking تأثیر منفی بر ETH خواهد داشت.

در حال حاضر ، 30 معاملات در هر ثانیه در blockchain Ethereum پردازش می شوند. براساس گزارش تحقیقاتی Citigroup که در مقاله Coindesk به تفصیل 10 ٪ می تواند افزایش یابد ، این ادغام می تواند 10 ٪ افزایش یابد. پیش بینی می شود که یک ارتقاء برنامه ریزی شده در آینده با نام این Surge سرعت پردازش معاملات را به 100000 در ثانیه افزایش دهد.

نکته آخر اینکه ، یک اقدام مهم برای بررسی ، شاخص ترس و حرص و طمع رمزنگاری است. این شاخص نشان می دهد که بازار در حال حاضر در قلمرو "ترس شدید" قرار دارد. این بدان معناست که جایی برای افزایش تقاضا وجود دارد ، که می تواند از قیمت های بالاتر اتریوم پشتیبانی کند.

پرونده خرس برای اتریوم

یکی از نگرانی های اصلی محیط کلان اقتصادی است. تقریباً تمام کلاسهای دارایی در نیمه اول سال 2022 کاهش یافته است ، و نشان می دهد که بازار ریسک در حال انجام است. در نتیجه ترس از "زمستان رمزنگاری" بوجود آمده است. حجم معاملات اتریوم در ماه های اخیر بی ثبات بوده است ، احتمالاً به دلیل ترس از انقباض در هزینه های کلی مصرف کننده.

خود بنیانگذار Ethereum ، ویتالیک باترین نیز اخیراً ابراز نگرانی در مورد تجارت پرتحرک غیرقانونی نشان داده است. بسیاری از بازارهای NFT ، مانند OpenSea ، ارزش NFT در Ethereum. بنابراین ، اگر کاهش موج NFT وجود داشته باشد ، که از نزدیک با رمزنگاری گره خورده است ، ممکن است به دلیل فروش ، عواقب منفی برای قیمت اتریوم به همراه داشته باشد.

مهمتر از آن ، blockchain Ethereum با رقابت در حال رشد از سایر blockchains لایه 1 روبرو است ، که همه عملکردهای مشابهی را انجام می دهند. این شامل:

اتریوم به دلیل ناکارآمدی بودن در مقیاس پذیری و هزینه های بالای معاملات مورد انتقاد قرار گرفته است. برخی از این رقبای blockchain - لقب "قاتلان Ethereum" - آن را در معیارهای خاص عملکرد ضرب و شتم می کنند.

فروپاشی Terra Luna در اوایل سال جاری نیز احساسات منفی ایجاد کرده است. بازار کلی Crypto به دلیل از دست دادن اعتماد به نفس در ماه مه ، فشار فروش گسترده تری را تجربه کرد.

نظرات متخصص

چندین کارشناس با قیمت اتریوم وزن داشته اند.

دوقلوهای Winkelvoss در اتریوم

تایلر و کامرون وینکلواس بنیانگذاران میلیاردر پشت جمینی Crypto Exchange هستند. این زوج در کوتاه مدت "زمستان رمزنگاری" - دوره ای از تجارت مسطح - را پیش بینی کردند. این به دلیل غیرقابل پیش بینی بودن محیط کلان اقتصادی فعلی است.

کوین اولاری در اتریوم

میلیاردر "تانک کوسه" در مصاحبه با پادکست "ناخوشایند" از "رویداد وحشت" فعلی به عنوان "فرصت خرید عالی" یاد کرد. با این حال ، وی پیش از این اعلام کرده بود که Ethereum همیشه برای بیت کوین دوم خواهد بود. OLeary در چندین دارایی رمزنگاری متنوع است و طرفدار فضا است.

جیمز وانگ در اتریوم

سال گذشته ، تحلیلگر سرمایه گذاری سابق ARCE Ethereum را با جایی که خدمات وب آمازون در سال 2015 بود مقایسه کرد. وی پیش بینی قیمت ETH را انجام داده است که می بیند یک روز به 40،000 دلار برای هر نشانه رسیده است.

نهایی

تحولات فعلی مانند تورم احتمالاً در نیمی از عقب 2022 برای اتریوم اثرات ضرب و شتم دارد. در حالی که blockchain تحولات مهیج در افق دارد ، بعید است ETH امسال به اوج های جدید تمام وقت برسد. گفته می شود ، پتانسیل بلند مدت هنوز دست نخورده است.

سؤالات متداول قیمت اتریوم

 • عملکرد تاریخی اتریوم (ETH) چیست؟
  • از زمان آغاز به کار ، قیمت اتریوم در هر نشانه بیش از 43. 500 ٪ افزایش یافته است.
  • پیش بینی قیمت های محافظه کار اتریوم 500 دلار برای هر نشانه در سال 2022 تخمین می زند. با این حال ، بیشتر اعضای هیئت مدیره یاب قیمت را در محدوده 1500 تا 1. 999 دلار پیش بینی می کنند.
  • پیش بینی متوسط در بین پانل 55 متخصص صنعت از ماه اکتبر 5154 دلار است.
  • پیش بینی متوسط پانل یاب برای سال 2030 11727 دلار برای بررسی اکتبر Finder است.
  • در سال 2021 ، اتریوم از 730 دلار در تاریخ 1 ژانویه به 3682 دلار در 31 دسامبر رسید.

  داریا اولیگ در گزارش این مقاله نقش داشته است.

  اطلاعات از 11 نوامبر 2022 دقیق است.

  تیم تحقیقاتی داخلی ما و کارشناسان مالی در محل با هم همکاری می کنند تا محتوایی را ایجاد کنند که دقیق ، بی طرف و به روز باشد. ما با استفاده از منابع اصلی قابل اعتماد ، هر آماری ، نقل قول و واقعیت را بررسی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که اطلاعاتی که ارائه می دهیم صحیح است. در سیاست تحریریه ما می توانید در مورد فرآیندها و استانداردهای GobankingRates اطلاعات بیشتری کسب کنید.< SPAN> پیش بینی قیمت های محافظه کار اتریوم 500 دلار برای هر نشانه در سال 2022 تخمین می زند. با این حال ، بیشتر اعضای هیئت مدیره یاب قیمت را در محدوده 1500 تا 1. 999 دلار پیش بینی می کنند.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 39 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 1:06