چرا تجزیه و تحلیل اساسی بیت کوین همیشه بی عیب و نقص نیست

ساخت وبلاگ

اصول بیت کوین بسیار قوی بود و به ارسال cryptocurrency به یک صعود پارابولیک کمک کرد. داده های blockchain نشان داد که هر بار سکه های چپ مبادله به صورت فله ای ، و کاهش ذخایر BTC به لطف شفافیتی که فناوری ارائه می دهد ، برای هر بیننده مشهود بود.

اما متأسفانه ، موج اخیر اصول صعودی هنوز نتوانسته است بر تکنیک ها و احساسات نزولی غلبه کند ، که اکنون این روند را برای این امر تبدیل کرده است. در اینجا نگاهی عمیق تر به این نکته وجود دارد که چرا تجزیه و تحلیل اساسی ، در حالی که مؤثر است ، بی عیب و نقص نیست و تنها یک قطعه از معما است.

یک بار تجزیه و تحلیل بنیادی رمزنگاری بی عیب و نقص بر روی تحلیلگران کمی می چرخد

تجزیه و تحلیل بنیادی بر روی داده ها متمرکز است ، نه نمودارها ، بلکه به همان اندازه به عنوان تجزیه و تحلیل فنی مهم است. تجزیه و تحلیل بنیادی می تواند بیشتر به تجزیه و تحلیل کیفی و کمی تقسیم شود.

داده های Quant به ویژه در پیش بینی اقدام قیمت بازار رمزنگاری اخیراً ، به ویژه در مورد بیت کوین مؤثر بوده اند. در بازارها ، قیمت ها با فشار مداوم و کشش عرضه در مقابل تقاضا تعیین می شوند.

Cryptocurrencies ، به لطف Blockchain Tech ، این مزیت را ارائه می دهد که نگاهی دقیق به عرضه و نحوه حرکت این عرضه داشته باشد. با دانستن BTC - و اخیراً ETH - مبادلات را با چنین روشی چشمگیر ترک می کردند ، سرمایه گذاران همچنین می توانند تصور کنند که شوک عرضه در حال آمدن است.

با این حال ، اخیراً ، تمام اصول صعودی در جهان نتوانسته اند بیت کوین را از تصادف 35 درصدی نجات دهند. تصویر اساسی در یک فلاش چرخانده و به تکنیک های بیش از حد گرم شده اجازه می دهد تا به طور کامل تصاحب شوند.

fundamental analysis

بهترین استراتژی بیت کوین شامل تجزیه و تحلیل فنی است

جریان های Coinbase Pro "صعودی ترین سیگنال تا کنون" هستند."نگران نباشید" ، "نمونه کارها شما همان سرمایه گذاران نهادی در ایالت ها است."تأمین StableCoin رسیدن به اوج جدید به معنای "پای دیگر" در بیت کوین است.

این اظهارات بسیار واقعی است که توسط تحلیلگران کمی که اشتباه مرده اند ، ساخته شده است. مجموعه ای از تماس های صحیح مبتنی بر داده های blockchain ، تیم تحلیلگران را بیش از حد به همراه داشت و می تواند برای پیروان آنها هزینه کند.

این هیچ تفاوتی با مواد تحلیلگران فنی در آنجا ندارد ، بنابراین هیچ انگشت لازم برای پیش بینی های ناقص وجود ندارد. همه ما انسان هستیم ، و نکته ای که باید از بین برود این است که همه نوع تجزیه و تحلیل ذهنی و مؤثر هستند.

ترکیب تجزیه و تحلیل بنیادی و تجزیه و تحلیل فنی می تواند یک پانچ یک و دو برای پیش بینی عملکرد قابل اعتماد باشد.

بیش از حد بسیاری از سیگنال های فنی نزولی علیه بیت کوین در حال جمع آوری سکه ها بودند. هنگامی که قیمت ها شروع به چرخش کردند ، سرمایه گذاران BTC خود را به مبادلات ارسال کردند تا سود کسب کنند - چیزی که کاملاً مخالف ادعاهای اساسی است که قبلاً مطرح شده است.

سکه ها هنوز هم از Coinbase به طور گسترده در حال حرکت هستند ، بنابراین این می تواند نشانه این باشد که روند اصلی گاو خوب است ، و مؤسسات در واقع با قیمت های پایین تر جمع می شوند. تجزیه و تحلیل اساسی در این مورد در نهایت صحیح خواهد بود ، فقط این است که تجزیه و تحلیل فنی برای فعلاً از اهمیت بیشتری برخوردار بود.

دفعه بعد که TA را می نویسید ، یا در مورد چگونگی چند سکه در صرافی صحبت می کنید ، به یاد داشته باشید که احساسات نیز می تواند در قطره Dime تغییر کند. الون مسک تبدیل شده است و با آن ، به طور بالقوه روند کوتاه مدت را تغییر داده است. هیچ مقدار TA یا FA نمی توانست پیش بینی کند - یا می تواند داشته باشد؟

برای دریافت خبرنامه ما ثبت نام کنید!

برای به روزرسانی ها و پیشنهادات اختصاصی ایمیل خود را وارد کنید.

تونی اسپیلوترو

من تونی اسپیلوترو هستم. در پشت نام مستعار ، من یک مدیر اجرایی رسانه دیجیتال و رهبر کار از راه دور جهانی با یک دهه تجربه و تعالی محتوا هستم. در اینجا ، من احساسات تازه مربوط به حریم خصوصی ، امور مالی ، اقتصاد ، سیاست ، رمزنگاری ، حقوق مالکیت و سایر دیدگاه های آزادیخواه-esque را کشف می کنم. من هر زمان که بتوانم ، یک بشارت دهنده بیت کوین ، حداکثر و مربی هستم ، به گسترش پیام آزادی خود از کنترل دولت ، سوء مدیریت سیاست های پولی و عبور از باکتری - به معنای واقعی کلمه - به نسل های آینده کمک می کنم. سفر من از یک سرمایه گذار رمزنگاری خرده فروشی کنجکاو به یک طرفدار جدی بیت کوین ، معامله گر و تحلیلگر فنی غیرمعمول است ، اما با این وجود در حال تغییر زندگی است و در مورد پول کمتر شده است و بیشتر در مورد یک انقلاب طولانی است. در حالی که یک مؤمن معتقد به قوانین حاکم بر ریاضیات و علوم ، من به شدت مجذوب تأثیر اخترشناسی و نجوم از جمله چرخه ماه و خورشیدی و تراز سیاره ای و توانایی آنها در تأثیرگذاری و پیش بینی بالقوه بازارها هستم. هنوز برای من کلیک نکرده است که چگونه می توانم هر چیزی را استفاده کنم ، اما من آن را سوراخ خرگوش فعلی خود می دانم که هنوز نمی توانم از آن حفر کنم. دیدگاه من از رشد در کنار اینترنت ، دوران Dot Com ، رکود اقتصادی بزرگ و ریشه در بازی های ویدیویی جمع آوری سکه ها و موارد نادر باعث شد که بیت کوین بلافاصله برای من حس کند. از طریق همه این لنزها ، من به دنبال تولید مطالبی هستم که آموزشی و سرگرم کننده باشد ، و من صمیمانه از شما سپاسگزارم که وقت خود را برای خواندن آنچه می خواهم بگویم. لطفاً اگر می خواهید با هم کار کنید ، مرا در توییتر دنبال کنید و در صورت تمایل خط را برای من رها کنید.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 70 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 1:20