چگونه کارگزاران وام مسکن پرداخت می شوند؟

ساخت وبلاگ

خرید خانه می تواند گران باشد. اطمینان حاصل کنید که چگونه مشاوران وام مسکن پرداخت می شوند و چگونه می توانید از اضافه کردن به بودجه متحرک خود به طور غیر ضروری خودداری کنید.

یک سوال از ما بپرسید

ما می دانیم که شرایط همه متفاوت است ، به همین دلیل ما با کارگزاران وام مسکن کار می کنیم که در همه افراد مختلف وام مسکن متخصص هستند.

از ما سوالی بپرسید و ما بهترین متخصص را برای کمک به ما می گیریم.

هیچ تاثیری در نمره اعتباری ندارد

4. 8 از 5 ستاره در Trustpilot ، Feefo و Google! مشتریان ما عاشق مشاور وام مسکن آنلاین هستند

Pete Mugleston

با غیرقابل پیش بینی بودن بازار وام مسکن ، ما می خواهیم شما اعتماد به نفس کاملی به خدمات ما داشته باشید و به این اعتماد کنید که بهترین نرخ موجود و بالاترین شانس تأیید وام را دارید.

اگر نگران هستید یا گیج شده اید که چه کاری باید انجام دهید ، در تماس باشید و ما شما را با یک متخصص که توصیه های صحیحی را برای شما و شرایط شما به شما ارائه می دهد ، مطابقت خواهیم داد.

آیا تا به حال فکر کرده اید که یک مشاور وام مسکن چقدر نیاز به پرداخت و چگونگی کسب درآمد خود دارد؟برای پاسخ به این سؤال بسیار ، ما این راهنمای کوتاه را ایجاد کرده ایم تا شما را در مورد نحوه پرداخت کارگزاران وام مسکن و چگونگی کمک به شما در یافتن یک معامله ارزان تر به شما کمک کند.

وقت خواندن ندارید؟ما متخصصان آماده پاسخگویی به سوالات شما را داریم. با تماس با شماره 0808 189 2301 با یکی از کارگزاران وام مسکن صحبت کنید یا از فرم آنلاین سریع ما استفاده کنید.

دنبال چی میگردی؟

ما موضوعات زیر را پوشش خواهیم داد ...

 • چگونه کارگزاران وام مسکن پرداخت می شوند؟
 • مشاور وام مسکن چقدر پرداخت می شود؟
 • آیا من کارگزار خود را مستقیماً پرداخت می کنم؟
 • آیا انواع مختلفی از کارگزاران وام وجود دارد؟
 • کارگزاران وام مسکن چگونه پول خود را بدست می آورند؟
 • آیا کارگزاران وام وام وام می دهند؟
 • با یک کارگزار وام مسکن به صورت رایگان و بدون تعهد صحبت کنید

چگونه کارگزاران وام مسکن پرداخت می شوند؟

اکثر کارگزاران وام مسکن به صورت کمیسیون پرداخت می شوند به این معنی که ، برای هر وام مسکن که آنها با موفقیت از طرف مشتریان خود با موفقیت تکمیل می شوند ، مشاور سپس کمیسیون از وام دهنده دریافت می کند.

بسته به پیچیدگی پرونده ، مشاور نیز می تواند هزینه ای را برای خدمات مشاوره و ترتیب وام مسکن هزینه کند. این می تواند با هزینه ثابت یا درصد از مبلغ وام باشد.

بسیاری از کارگزاران وام مسکن که ما با آنها کار می کنیم ، فقط در صورت دستیابی به وام شما با موفقیت پرداخت می شوند ، اگر موفق نباشند ، حقوق دریافت نمی کنند. همه کارگزارانی که با آنها کار می کنیم ، در اولین مکالمه شما با آنها ، هزینه های فردی آنها را ارائه می دهند.

با یک متخصص در مورد کارگزاران وام صحبت کنید

شانس تأیید خود را با یک کارگزار متخصص اختصاصی به حداکثر برسانید

یک سوال از ما بپرسید

ما می دانیم که شرایط همه متفاوت است ، به همین دلیل ما با کارگزاران وام مسکن کار می کنیم که در همه افراد مختلف وام مسکن متخصص هستند.

از ما سوالی بپرسید و ما بهترین متخصص را برای کمک به ما می گیریم.

مشاور وام مسکن چقدر پرداخت می شود؟

کارگزاران وام مسکن همه مدل های درآمدی متفاوتی دارند ، برخی از آنها به کار می روند و یک کمیسیون اساسی حقوق به علاوه دریافت می کنند ، برخی دیگر کاملاً خود اشتغالی خواهند بود.

مبلغی که یک کارگزار وام مسکن پرداخت می شود بسته به چندین عامل متفاوت است ، مانند:

 • خواه مستقل باشند یا نه.
 • اندازه وام
 • هر محصول دیگری که در کنار وام مانند بیمه عمر گرفته شده است

FESS بین مشاوران و بنگاه هایی که با آنها کار می کنیم متفاوت خواهد بود. با این حال ، اگر کارگزار وام مسکن شما هزینه خود را به عنوان درصدی (1 ٪) پرداخت کرده و به شما وام مسکن 200،000 پوند داده می شود ، هزینه آنها 2000 پوند خواهد بود.

برخی از کارگزاران وام مسکن هزینه مقدماتی را پرداخت می کنند که بسته به تجربه و مهارت کارگزار و پیچیدگی پرونده شما می تواند به شدت متفاوت باشد.

هزینه معمولی برای هزینه پیش فرض ممکن است بین 250 تا 500 پوند باشد. پس از ارائه توافق نامه وام با موفقیت ، ممکن است پرداخت دیگری به شما پرداخت شود. به عنوان یک هزینه موفقیت ، دوباره این می تواند ثابت یا درصد درصد باشد.

آیا من کارگزار خود را مستقیماً پرداخت می کنم؟

لازم نیست. اگر هزینه کارگزار به وام مسکن اضافه شود (در مورد بازسازی) ، هزینه کارگزار به وام دهنده شما پرداخت می شود و سپس این کار به همراه کمیسیون آنها به کارگزار منتقل می شود.

برای هزینه های مقدماتی یا موفقیت آنها معمولاً مستقیماً به شرکت مشاوران منتقل می شوند ، این باید به صورت کتبی تنظیم شود. هرگونه سؤال در مورد پرداخت هزینه باید مستقیماً به بخش انطباق شرکت باشد

همیشه در مورد نحوه پرداخت کارگزار خود روشن باشید. اگر در مورد هزینه هزینه خود و نحوه کارگزار شما به آن مبلغ مطمئن نیستید ، از آنها بخواهید که یک تفسیر دقیق داشته باشید.

ما می دانیم که اعتماد به نفس کاملی به خدمات ما برای شما مهم است و به این اطمینان دارید که بهترین فرصت تأیید وام را با بهترین نرخ موجود بدست می آورید. ما تضمین می کنیم که وام خود را در جایی که دیگران نمی توانند تأیید کنیم - یا ما 100 پوند به شما می دهیم*

OMA Mortgage Guarantee

آیا انواع مختلفی از کارگزاران وام وجود دارد؟

بله ، وجود داردبرخی از کارگزاران وام مسکن پیوندهایی با وام دهندگان دارند که می توانند توصیه های خود را مغرضانه کنند. به دلیل روابط آنها با برخی از ارائه دهندگان وام مسکن ، آنها نمی توانند تمام گزینه های ممکن را که ممکن است در دسترس شما باشد مقایسه کنند.

این کارگزاران معمولاً به عنوان کارگزاران گره خورده گفته می شود. برخی کارگزاری ها در واقع متعلق به خود وام دهندگان هستند ، بنابراین حتی اگر آنها بتوانند به محصولات وام دهندگان دیگر دسترسی پیدا کنند ، شما نمی توانید تضمین کنید که همیشه بهترین توصیه است.

این یک عامل مهم است که باید هنگام انتخاب یک کارگزار وام مسکن در نظر بگیرید زیرا کار با یک کارگزار گره خورده می تواند گزینه های شما را محدود کرده و منجر به عدم موفقیت در معامله ارزان تر یا بهتر شود.

همچنین کارشناسان وام مسکن وجود دارند که در زمینه های خاص تخصص دارند ...

کارگزاران کل بازار ، مانند آنهایی که با آنها کار می کنیم ، مستقل هستند و اگرچه با طیف وسیعی از وام دهندگان روابط خوبی دارند ، اما همیشه کل بازار را جستجو می کنند تا بیشترین وام را برای شما پیدا کنند.

کارگزاران وام مسکن چگونه پول خود را بدست می آورند؟

مشاوره مستقل وام مسکن می تواند هنگام جستجوی وام مسکن ارزشمند باشد.

کارگزاران وام مسکن مستقل وظیفه دارند بر اساس شرایط فردی شما بهترین معامله ممکن را پیدا کنند.

آنها همچنین وظیفه دارند اطمینان حاصل کنند که وام شما مقرون به صرفه است ، بنابراین هر توصیه ای که آنها ارائه می دهند باید قابل توجیه باشد.

برای به دست آوردن پول خود ، یک کارگزار وام مسکن به شما کمک می کند:

 • محاسبه مقرون به صرفه و یافتن وام مناسب متناسب با بودجه شما.
 • مقایسه کل بازار برای صرفه جویی در هزینه شما و واقعاً بهترین معامله را پیدا می کند.
 • تحقیق در مورد وام دهندگان قبل از درخواست وام و شما را از تمام جوانب مثبت و منفی که باید در نظر بگیرید آگاه می شوید.
 • پر کردن و نظارت بر برنامه ها از طرف شما برای صرفه جویی در وقت شما.
 • خواندن شرایط و ضوابط توافق نامه وام خود و برجسته کردن نکاتی که در آینده می تواند نامطلوب باشد.
 • پیشرفت وام خود را از ابتدا تا انتها ، اغلب با وکلا برای تکمیل موارد خاص مشکل کار می کنید.

داشتن این راهنمایی و دانستن اینکه توصیه ای که دریافت می کنید صحیح است و به نفع شما می تواند روند یافتن وام دهنده وام مسکن را بسیار نرم تر کند.

عالی توسط مشتریان ما عالی است

FAB ABSOLUTE: من به عنوان یک بانکدار سابق وام مسکن گرفتم.

من به عنوان یک بانکداری سابق با یک فسخ واجد شرایط ، مجبور شدم چندین وام پل را برای پوشش بدهی خود بگیرم. من مشاور وام مسکن آنلاین پیدا کردم که بینش خارق العاده اما خاص برای مسائل من ارائه داد. طی 6 هفته قراردادها را مبادله کردیم و اکنون بدون بدهی هستم و خانه من در امان است.

آنها تمام توقف ها را بیرون کشیدند

کارکنان عالی و ارتباط خوب. به ما کمک کرد تا روند کار را درک کنیم و برای کمک به یک وضعیت دشوار به ما ادامه دادیم. شرکت های دیگر حتی نمی توانند اذیت شوند اما خیلی ممنون!

آنکه وولی ، 12 روز پیش

مشاور ما از ابتدا شگفت انگیز بود!

هارون بالاتر و فراتر رفت. او دیر کار کرد و با من در تماس بود و خستگی ناپذیر کار کرد تا بهترین وام را که می توانست پیدا کند

جیمز ، 10 روز پیش

آیا کارگزاران وام وام وام می دهند؟

نه ، یک واسطه وام وام دهنده نیست و بنابراین آنها وام را تأمین نمی کنند. به عنوان یک کارگزار به عنوان یک متخصص وام مسکن فکر کنید که دانش شما به شما کمک می کند تا بهترین وام دهندگان و نرخ های موجود در بازار را پیدا کنید.

اگرچه یک کارگزار وام مسکن نرخ و شرایط فعلی وام دهندگان بی شماری را می داند ، اما خودشان پول قرض نمی دهند.

با یک کارگزار وام مسکن به صورت رایگان و بدون تعهد صحبت کنید

ما به بیش از 120،000 مشتری کمک کرده ایم که توصیه های درستی داشته باشند ، غالباً در جایی که کارگزاران قبلاً شکست خورده اند. ما کارگزار مناسب را برای شما پیدا خواهیم کرد - سریع ، ساده و رایگان.

اگر قصد خرید یک ملک را دارید ، امروز با ما تماس بگیرید. بر اساس نیازها و شرایط شما ، ما می توانیم کل کارگزار بازار را برای کمک به شما در جستجوی وام مسکن توصیه کنیم.

چند دقیقه وقت بگذارید تا فرم استعلام ما را پر کنید یا با شماره 0808 189 2301 تماس بگیرید ، سپس فقط بنشینید و اجازه دهید همه کارهای سخت را انجام دهیم.

یک سوال سریع

ما می دانیم که شرایط همه متفاوت است ، به همین دلیل ما با کارگزاران وام مسکن کار می کنیم که در همه افراد مختلف وام مسکن متخصص هستند. از ما سوالی بپرسید و ما بهترین متخصص را برای کمک به ما می گیریم.

درباره نویسنده

پیت ، یک متخصص در همه چیز وام ها ، دندان های خود را درست در وسط بحران اعتباری قطع کرد. با وجود تعداد زیادی از افراد به کمک و وام های وام های وام مسکن ، پیت موفقیت بزرگی در رفتن به مایل اضافی برای یافتن وام برای افرادی که بسیاری دیگر از آنها علل گمشده می دانستند ، پیدا کرد. تجربه ای که وی به دست آورد ، همراه با عشق خود برای کمک به مردم برای رسیدن به اهداف خود ، باعث شد تا با یک دید واضح ، مشاور وام مسکن آنلاین را تأسیس کند - تا هرچه بیشتر مشتریان بدون توجه به نیاز یا پیشینه ، به آنها کمک کند.

حضور پیت در صنعت به عنوان "رفتن" برای امور مالی تخصصی همچنان به رشد خود ادامه می دهد ، و او به طور مرتب مورد استناد قرار می گیرد و برای مطبوعات محلی و ملی و همچنین نشریات تجاری با یک ستون معمولی در معرفی وام مسکن و بودن می نویسد. کارشناس وام مسکن اختصاصی برای Lovemoney. پیت همچنین برای OMA می نویسد!

مشاور وام مسکن ، MD

ادامه خواندن

سلب مسئولیت FCA

*بر اساس تحقیقات ما ، محتوای موجود در این مقاله از جدیدترین زمان نوشتن دقیق است. معیارها و سیاست های وام دهنده به طور مرتب تغییر می کنند ، بنابراین با یکی از مشاورانی که با آن کار می کنیم برای تأیید دقیق ترین اطلاعات به روز صحبت کنید. اطلاعات موجود در سایت برای هر خواننده شخصی مناسب نیست و به همین ترتیب مشاوره مالی نیست. کلیه مشاورانی که با ما کار می کنند کاملاً واجد شرایط هستند تا مشاوره وام را ارائه دهند و فقط برای بنگاه هایی که توسط اداره رفتار مالی مجاز و تنظیم شده اند ، کار کنند. آنها هرگونه مشاوره خاصی را به شما و نیازهای شما ارائه می دهند.

برخی از انواع خرید برای اجازه دادن به وام ها توسط FCA تنظیم نمی شود. پیش از قبول دیگر بدهیها در قبال خانه تان خوب فکر کنید. از آنجا که وام مسکن در برابر خانه شما تأمین می شود ، اگر از بازپرداخت وام خود استفاده نکنید ، ممکن است دوباره مورد استفاده قرار گیرد. سهام آزاد شده از خانه شما نیز در برابر آن تضمین می شود.

onlinemortgageadvisor.co.uk یک وب سایت اطلاعاتی است-تمام مطالب ما توسط مشاوران واجد شرایط از خط مقدم نوشته شده است ، تنها با هدف ارائه اطلاعات عالی ، مرتبط و به روز در مورد همه موارد وام.

مشاور وام مسکن آنلاین نام تجاری Find a Mortgage Online Ltd است که در انگلیس تحت شماره 08662127 ثبت شده است. ما یک نماینده معرفی شده معرفی شده رسماً شناخته شده ایم و می توان در ثبت نام خدمات مالی FCA ، شماره 697688 یافت.

مرجع رفتار مالی برخی از اشکال خرید را برای اجازه دادن به وام تنظیم نمی کند.

پیش از قبول دیگر بدهیها در قبال خانه تان خوب فکر کنید. از آنجا که وام مسکن در برابر خانه شما تأمین می شود ، اگر از بازپرداخت وام خود استفاده نکنید ، ممکن است دوباره مورد استفاده قرار گیرد.

ما یک وب سایت فقط اطلاعات هستیم و هدف این است که بهترین راهنماها و نکات را ارائه دهیم اما نمی توان تضمین کرد که کامل باشد ، بنابراین توجه داشته باشید که از اطلاعات در معرض خطر خود استفاده می کنید و در صورت اشتباه بودن نمی توانیم مسئولیت را بپذیریم. لطفاً اگر چیزی را که نیاز به بروزرسانی دارد ، از طریق ایمیل به ما ایمیل ارسال کنید و ما این کار را ASAP انجام خواهیم داد.

اطلاعات موجود در سایت برای هر خواننده شخصی مناسب نیست و به همین ترتیب مشاوره مالی نیست. تمام مشاورانی که با آنها کار می کنیم کاملاً واجد شرایط هستند تا مشاوره وام را ارائه دهند و فقط برای بنگاه هایی که توسط اداره رفتار مالی مجاز و تنظیم شده اند ، کار کنند. آنها هرگونه مشاوره خاصی را به شما و نیازهای شما ارائه می دهند. با پرسش ، می پذیرید که اطلاعات شما به یکی از متخصصان منتقل می شود.

*ضمانت تصویب وام مسکن OMA منوط به ارائه مستندات رضایت بخش است. به T& CS مراجعه کنید.

© 2022 مشاور وام مسکن آنلاین. کلیه حقوق محفوظ است.

شانس تأیید خود را به حداکثر برسانید ، هر چه وضعیت خود را پیدا کنید - کارگزار وام مسکن کامل خود را پیدا کنید

در OnlinemortgageAdvisor می دانیم که شرایط همه متفاوت است. به همین دلیل ما فقط با کارگزاران متخصص کار می کنیم که سابقه اثبات شده در تأمین اعتبار وام را دارند

احتمال تأیید بالاتر

هیچ تاثیری در نمره اعتباری ندارد

ضمانت تأیید وام - یا 100 پوند برگشت*

ما هزینه ای را پرداخت نمی کنیم

در هر مرحله از راه برای شما وجود دارد

دارای امتیاز عالی در TrustPilot ، Feefo و Google

اگر سوالی دارید ، با شماره تلفن 0808 189 2301 با ما تماس بگیرید

از دست ندهید

برای آخرین اخبار بازار ، اطلاعات جدید محصول وام دهنده و نکات مفید و توصیه های کارشناسان ما ثبت نام کنید!

این که آیا این باعث بهبود نرخ یا شانس تأیید شما می شود ، ثبت نام برای شنیدن اطلاعات بیشتر از ما ممکن است باهوش ترین حرکتی باشد که برای وام بعدی خود انجام می دهید.< SPAN> *ضمانت تصویب وام مسکن OMA منوط به شما است که مستندات رضایت بخش را ارائه می دهد. به T& CS مراجعه کنید.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 76 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 1:26