کی گذاشت سگها برن بیرون؟

ساخت وبلاگ

who-let-the-dogs-out

2021 پر از شگفتی بود. دنیای رمزنگاری نشان داد که این توانایی منحصر به فرد برای متحد کردن افراد در اطراف پروژه های جدید است ، حتی اگر آنها یک کاربرد عملی آشکار ندارند. چندین مثال وجود دارد که قطعاً حق دارد توجه شما را جلب کند زیرا آنها کوتاهترین نشانه ها هستند.

شیبا اینو

همین اواخر Shiba Inu Token در Binance ذکر شده است. Shiba Inu (Shib) خود را به عنوان آزمایشی در "ساختمان جامعه خود به خودی" توصیف می کند . Shiba Inu در حال برنامه ریزی برای دنبال کردن پاهای Dogecoin است. این پروژه همچنین از تصویری از یک سگ دوست داشتنی در سراسر جهان به عنوان تصویر اصلی خود استفاده می کند و از یک نشانه یادبود شوخی به یک اکوسیستم با اندازه کامل رشد می کند. جامعه Shiba INU فعالیت های مختلفی را برای پشتیبانی از نژاد مشابه سگ ها در سراسر جهان ارائه می دهد. با حمایت از جامعه ، مردم به نجات آن سگهایی که به کمک نیاز دارند کمک می کنند. هرچند ، سرنوشت این رمزنگاری در حال حاضر کمی لرزان به نظر می رسد زیرا ویتالیک باترین در مورد اعتیاد به مواد مخدره ناسالم در اطراف ارزهای یادگاری بسیار خوش بین نبود. وی بیش از 50 تریلیون نشانه Shub را به صندوق امداد Covid Covid Covid Covid هند اهدا کرد. پس از معامله وی ، قیمت این رمزنگاری کاهش یافته است.

Doge به عنوان اولین رمزنگاری سگ محسوب می شود. این به عنوان یک شوخی مبتنی بر یک یادداشت مشهور در دسامبر 2013 ظاهر شد و به طور غیر منتظره ای به یک پروژه شگفت آور موفق تبدیل شد. همه ما این فرصت را داشتیم که پس از توییت های معروف الون ماسک ، شاهد افزایش قیمت Doge باشیم. ظهور ناگهانی Doge در سال 2021 موجی از نشانه های اعتیاد به مواد مخدره را برانگیخت. در ژانویه سال 2022 تسلا شروع به پذیرش سگهای سگ کرد و به مردم اجازه داد تا با استفاده از این رمزنگاری برخی از موارد را خریداری کنند.

کیشو اینو

Kishu یکی دیگر از نشانه هایی است که از یک تصویر سگ زیبا برای جلب توجه استفاده می کند. پروژه MEME غیر متمرکز Kishu Inu در آوریل 2021 ظاهر شد. اطلاعاتی در تصویر سفید وجود دارد که یکی از اهداف اصلی کیشو اینو ارتقاء پدیده رمزنگاری و پذیرش انبوه آن است. TheProject دارای برنامه های بلندپروازانه است و قول می دهد تا نشانه های خود ، NFT Marketplace (Kishu Crate) ، فروشگاه کالا (Kishu Swag) ، مبادله غیر متمرکز (SWAP KISHU) و ردیاب کیف پول (چاپ Kishu Paw) را توسعه دهد.

فلوکی اینو

نشانه Floki Inu (Floki) نیز باید از ظاهر آن به حامی سکه های سگ Meme ، Elon Musk سپاسگزار باشد. فلوکی نام توله سگ شیبا اینو است. به نظر می رسد که این پروژه در تلاش است تا با تمام روندهای اصلی اینترنت روبرو شود و روی موضوع NFT تمرکز می کند ، که در سال 2021 بسیار محبوب است.

مریخ

Dogelon Mars (ELON) یک نشانه Meme ERC-20 است که با اشاره به الون مسک و اشتیاق او به شرکت خود SpaceX ایجاد شده است. طبق ایده خالق توکن ، Dogelon Mars سگی است که برای کمک به بشر به زمین فرستاده می شود و یک ارز بین قاره ای ایجاد می کند. قرار است این ارز الون باشد. این پروژه در آوریل 2021 راه اندازی شد اما در حال حاضر هزاران دارندگان و طرفداران دارد. تیم Dogelon Mars اعلام کرد که در آینده نزدیک به دنیای Defi و NFTS می روند.

وابسته به صدای جیر جیر

Woofy نشانه ای است که در ماه مه 2021 توسط Wenn Finance صادر شده است. نام این توکن روند وسواس با سگ ها را دنبال می کند. این نشانه قرار است تئوری مفهوم تعصب واحد را بررسی کند. ایده تعصب واحد فرض می کند که افراد به احتمال زیاد به جای یک قطعه کوچک ، یک واحد کامل را خریداری می کنند. بنابراین ووفی یک نشانه YFI جایگزین در واحدهای کوچکتر است. این تئوری کار می کند. از زمان انتشار Woofy ، YFI افزایش قابل توجهی قیمت تا 95000 دلار را نشان داد.

کودک دگ

به دنیا خوش آمدید ، رفیق! ملاقات با کودک Doge-او فرزند یک ستاره رمزنگاری واقعی است-سکه Doge Meme. Baby Doge یک سکه کاملاً جدید است که در اول ژوئن 2021 راه اندازی شد و به سرعت قلب جامعه را به دست آورد. این پروتکل توکن مبتنی بر Binance است. این کشور مایل است با تمرکز بر جذابیت زیبا و شباهت به یک یادداشت محبوب ، رشد قیمت را تضمین کند. چه چیز جالب دیگری است ، بنیانگذار اصلی سکه خود را به عنوان کریستین Campisi ، یک فعال مشهور حقوق حیوانات در معرض دید قرار داد.

سامیدکوین

یکی دیگر از پروژه های تازه که در سال 2021 به دنیا آمد Samoyedcoin (SAMO) است. به نظر می رسد Samoyedcoin بسیار بیشتر از یک دارایی دیجیتالی خوب است. این برنامه به عنوان سفیر مستقر در سوار کاربران جدید Solana قرار دارد. همچنین ، سامو بیش از 5000 طرح NFT را ایجاد کرده است که تمام ظواهر مختلف سگهای ساموئل را نشان می دهد - زامبی های ترسناک ، سنگ های زرق و برق دار ، کلانترهای شدید ، دانش آموزان خنده دار و شخصیت های بسیاری دیگر برای باز کردن قفل وجود دارد.

شیبورگ اینو

Shiborg INU یک نشانه مالی غیر متمرکز (DEFI) است که بر روی اتر (ETH) و زنجیره هوشمند Binance (BSC) ساخته شده است. افسانه این پروژه می گوید که Shiborg یک سگ سایبرنتیک شجاع است که برای حفظ تعادل در دنیای رمزنگاری با پنجه های مصنوعی خود طراحی شده است. این پروژه به جای نقشه راه معمول دارای نقشه فضایی است - شامل برنامه هایی برای ساخت AirDrops ، ایجاد یک پلت فرم ویژه Meme NFT (در حال حاضر برخی از هنرهای NFT در وب سایت Shiborg موجود است) و تعداد دارندگان را افزایش می دهد.

پودل

یک سگ دیگر که وارد بازار رمزنگاری می شود - پودل. این نشانه ای است که توسط جامعه خود مدیریت و پشتیبانی می شود. گروهی از توسعه دهندگان پودل را ایجاد کردند و پس از پمپاژ و دامپینگ برای مدتی و همچنین بسیاری از نشانه های دیگر آن را رها کردند. در مارس 2021 ، این پروژه احیا شد و به یک سکه الگوی رفتاری جدید تبدیل شد. اکنون بیش از 30 000 دارندگان توکن وجود دارند که این پروژه را حفظ می کنند. پودل همچنین یک مجموعه NFT زیبا به نام AR Pets دارد.

Hoge یک Bulldog Meme و ERC20 است که بر روی blockchain Ethereum ساخته شده است. مانند بسیاری از سکه های حیوان خانگی دیگر ، Hoge یک سال پیش (7 فوریه 2021) راه اندازی شد. هیچ توکنی به تیم توزیع نشده است. منبع اولیه Hoge 1 تریلیون با نیمی از سوخته در همان پرتاب بود. اکنون این یک پروژه غیر متمرکز است که توسط اعضای جامعه آن به طور کامل هدایت می شود. همچنین ، Hoge شروع به استخراج NFT ها و حمایت از eSports و کامیون های مسابقه رالی کرده است.

گودال

یکی دیگر از سکه های Meme برای کسب اطلاعات در مورد Pitbull (PIT) است که به عنوان یک نشانه اتومبیل سازی خدمت می کند. این دستگاه کیف پول و کنترل قرارداد یا کنترل نقدینگی ندارد تا اطمینان حاصل شود که تجربه دارنده نشانه تا حد امکان ایمن و شفاف خواهد بود. منتشر شده در 17 مارس 2021 ، پروژه Pitbull از همان ابتدا توسط جامعه بهبود یافته و خود را به عنوان نشانه "ایمن توسط طراحی" توصیف می کند.

دنیای رمزنگاری هنوز با روند جدید توکن بسیار شگفت زده است. قبل از سال 2021 بسیار بعید به نظر می رسید که یک الگوی رفتاری بتواند به چنین نشانه ای محبوب تبدیل شود. ظاهراً عامل انسانی نقش بزرگی ایفا می کند. به نظر می رسد همه کمی از وقایع جدی غرق شده اند و سگ ها را خیلی دوست دارند.

اگر شما یکی از صاحبان توکن سگ هستید ، خوشحال می شوید که آنها را در کیف پول رمزنگاری ساده نگه دارید.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 85 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 1:31