نظر: تجمع بازار خرس در حالی که سهام به احساسات مثبت در پایان سال می رسد ، حرکت می کند

ساخت وبلاگ

S& P 500 با کاهش یک سنج ترس به میانگین حرکت 200 روزه خود در حال افزایش است

  • نماد ایمیل
  • نماد فیس بوک
  • نماد توییتر
  • نماد LinkedIn
  • نماد فلیپ
  • نماد چاپی
  • نماد تغییر اندازه

نمادهای ارجاع شده

شاخص S& P 500 این هفته تجمع کرد و پرونده صعودی را به جلو سوق داد.

مقاومت در برابر بالا در حدود 4000 نقطه SPX ، +0. 59 ٪ یک گام مثبت بود و حرکتی را به حداقل میانگین حرکت 200 روزه (MA) یا 4070-4100 تبدیل می کند.

باند نوسانات McMillan (MVB) سیگنال خریداری می کند ، در حالی که "هدف" هنوز هم از سطح +4σ MVB (در حال حاضر در حدود 4150 ، در حال حاضر) لمس می کند. پشتیبانی در حدود 3900 و مهمتر از همه 3800 باقی مانده است.

نسبت های تماس فقط با سهام عدالت شروع به پیچیدن بالاتر کرده است ، با این که نسبت CBOE دوباره خواندن شدید/مظنون به سطح 1. 34 را ارسال می کند (بالاتر از 1 نادر است). این به طور بالقوه نزولی است ، اما تاکنون ، تجزیه و تحلیل رایانه همچنان تأیید می کند که این نسبت ها در سیگنال های خرید هستند.

وسعت بین سیگنال های خرید و فروش اواخر فلاپ شده است ، بنابراین ما در حال حاضر به این شاخص تکیه نمی کنیم.

اوج جدید 52 هفته ای در مقابل پایین 52 هفته جدید در یک سیگنال فروش طولانی مدت باقی مانده است.

روند میانی VIX به سمت پایین باقی مانده است ، و این برای سهام صعودی است. علاوه بر این ، ساختار منحنی آتی VIX به سمت بالا شیب دار است و حق بیمه گسترده ای در معاملات آتی VIX نسبت به شاخص VIX (تقریباً بیش از 2). بنابراین اینها علائم صعودی هستند. اولین نشانه مشکل در صورتی است که VIX حداقل در هر دوره سه روزه حداقل 3. 00 امتیاز افزایش یابد.

فصلی اکنون در مورد سهام در روز دوم معاملات سال جدید با توجه به سهام ، صعودی می شود. قابل توجه ترین استثناء این الگوی معمولاً صعودی در اواخر سال 2018 بود ، اما معمولاً کاملاً قابل اعتماد است. علاوه بر این ، کلاه های کوچک تمایل دارند در این دوره از کلاه های بزرگ بهتر عمل کنند.

به طور خلاصه ، نمودار SPX هنوز در حال نزولی است ، بنابراین تظاهرات فعلی هنوز فقط یک راهپیمایی بازار خرس است.

قیمت سهام و پس زمینه فنی هم در هماهنگ (صعودی کوتاه مدت) است و فصلی نیز صعودی می شود. بنابراین ، به نظر می رسد که مورد گاو نر دوباره به وجود آمده است ، اما مهم است که باعث افزایش حرکت قیمت شود. نزدیک به زیر 3900 می تواند یک تغییر دهنده بازی باشد.

اقدامات پیگیری:

تمام توقف ها توقف های بسته شدن ذهنی است ، مگر اینکه به طور دیگری ذکر شده باشد.

ما از یک روش نورد "استاندارد" برای گسترش جاسوسی خود استفاده می کنیم: در هر گاو عمودی یا خرس پخش می شود ، اگر زیرین به اعتصاب کوتاه برخورد کند ، کل پخش را بچرخانید. در صورت پخش گاو نر ، یا در صورت گسترش خرس ، این امر به پایین می چرخد. در همان انقضا بمانید و فاصله بین اعتصاب ها را یکسان نگه دارید ، مگر اینکه به طور دیگری دستور داده شود.

طولانی 2 دسامبر (شانزدهم) 375 و 2 دسامبر (شانزدهم) 355 قرار می دهد: این موقعیت "هسته اصلی" ما است.| تا زمانی که SPX در روند نزولی باقی بماند ، ما می خواهیم در اینجا موقعیتی را حفظ کنیم.

Long 1 Spy Dec (23 Dec (23) 392 Call and Short 1 Dec Dec (23 Dec) 408 تماس: این تجارت بر اساس سیگنال خرید MVB است که در صبح چهارم اکتبر تأسیس شده است. هدف این تجارت برای SPX برای تجارت در گروه فوقانی ، +4σ است. اگر SPX به زیر بان د-4σ بسته شود ، توقف برای این موقعیت خواهد بود. ما در صورت لمس هر یک از گروه ها ، شما را مطلع خواهیم کرد.

Long 300 Klxe: توقف را به 14. 50 افزایش دهید.

Long 2 Wrk Jan (20 Th) 32. 5 تماس: ما تا زمانی که نسبت تماس با وزنه شده بر روی سیگنال خرید باقی بماند ، نگه می داریم.

بلند 1 جاسوسی دسامبر (2) 371 قرار داده و کوتاه 1 جاسوسی دسامبر (2) 351 قرار داده شده: وقتی وسعت در NYSE در تاریخ 3 نوامبر منفی بود ، ما این موقعیت را تعیین کردیم. نوسان سازهای وسعت دیگر در حال فروش سیگنال نیستند ، بنابراین اکنون از این موقعیت خارج شوید.

Long 1 Spy Dec (9th) 390 تماس و 1 جاسوسی کوتاه دسامبر (9th) 410 تماس: این گسترش بر اساس سیگنال خرید نسبت کم ارزش فقط CBOE است. به عنوان توقف ، اگر SPX زیر 3900 بسته شود ، آن را ببندیم (توجه داشته باشید که تغییر قیمت توقف).

طولانی 2 کیلومتر در ژانویه (20th) 125 تماس: تا تماس های ژانویه (20) 135 تماس بگیرید. ما این تماس ها را تا زمانی که نسبت تماس با وزن KMB بر روی سیگنال خرید آن باقی بماند ، نگه می داریم.

Long 2 IWM Jan (20th) 185 تماس های پولی و کوتاه 2 IWM Jan (20) 205 تماس: این موقعیت ما است که بر اساس فصلی صعودی بین شکرگذاری و روز دوم معاملات سال جدید است. اگر IWM در طول دوره برگزاری تجمع کند ، این موقعیت را تنظیم خواهیم کرد ، اما در ابتدا هیچ توقف برای موقعیت وجود ندارد ، بنابراین کل بدهی در معرض خطر است.

Long 2 Psx Jan (20 Th) 105 قرار دارد: ما این قسمت ها را نگه می داریم تا زمانی که نسبت تماس با وزنه بر روی سیگنال فروش باقی بماند. یعنی تا زمانی که نسبت تماس در حال افزایش باشد.

لارنس جی. مک میلان رئیس جمهور تجزیه و تحلیل مک میلان ، یک مشاور سرمایه گذاری ثبت شده و تجارت کالا است. مک میلان ممکن است در اوراق بهادار توصیه شده در این گزارش ، چه شخصاً و چه در حساب های مشتری ، مواضع خود را داشته باشد. او یک مدیر با تجربه و مدیر پول است و نویسنده کتاب پرفروش است ، گزینه ها به عنوان یک سرمایه گذاری استراتژیک. www. optionstrategist.com

سلب مسئولیت:

© شرکت تجزیه و تحلیل مک میلان در SEC به عنوان مشاور سرمایه گذاری و با CFTC به عنوان مشاور تجارت کالا ثبت شده است. اطلاعات موجود در این خبرنامه با دقت از منابعی که گمان می رود قابل اعتماد باشد ، گردآوری شده است ، اما صحت و کامل بودن تضمین نمی شود. مأمورین یا مدیران شرکت تجزیه و تحلیل مک میلان ، یا حسابهایی که توسط چنین افرادی اداره می شوند ممکن است در اوراق بهادار توصیه شده در مشاوره دارای موقعیت باشند.< SPAN> لارنس جی. مک میلان رئیس جمهور تجزیه و تحلیل مک میلان ، یک مشاور سرمایه گذاری ثبت شده و تجارت کالا است. مک میلان ممکن است در اوراق بهادار توصیه شده در این گزارش ، چه شخصاً و چه در حساب های مشتری ، مواضع خود را داشته باشد. او یک مدیر با تجربه و مدیر پول است و نویسنده کتاب پرفروش است ، گزینه ها به عنوان یک سرمایه گذاری استراتژیک. www. optionstrategist.com

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 30 تاريخ : جمعه 5 خرداد 1402 ساعت: 23:48