Tullow Oil Plc (TLW. LN)

ساخت وبلاگ

افسانه: مناطق آبی زیر آخرین قیمت تمایل به ارائه پشتیبانی برای محدود کردن حرکت رو به پایین دارند. مناطق قرمز بالای آخرین قیمت تمایل به ایجاد مقاومت برای محدود کردن حرکت رو به بالا دارند. نواحی آبی بالای آخرین قیمت تمایل به ارائه پشتیبانی برای تایید حرکت رو به بالا دارند. مناطق قرمز زیر آخرین قیمت تمایل به ایجاد مقاومت برای تایید حرکت نزولی دارند.

سهام: 15 20 دقیقه تاخیر (Cboe BZX بلادرنگ است)، ET. حجم منعکس کننده بازارهای تلفیقی است. معاملات آتی و فارکس: 10 یا 15 دقیقه تاخیر، CT. داده های بازار توسط Barchart Solutions ارائه شده است. داده های اساسی ارائه شده توسط Zacks و Moingstar.

بارچارت متعهد به تضمین دسترسی دیجیتال برای افراد دارای معلولیت است. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه وب خود کار می کنیم و کاربران را تشویق می کنیم تا برای بازخورد و درخواست اقامت با ما تماس بگیرند.

© 2022 Barchart.com, Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

برگه تقلب معامله گر لیستی از 44 اندیکاتور فنی پرکاربرد با پیش بینی قیمت برای روز معاملاتی بعدی است که باعث تحریک هر یک از سیگنال ها می شود.

برگه تقلب معامله گر برای جلسه بعدی بازار پس از دریافت تسویه حساب یا رکورد پایان روز برای جلسه فعلی بازار به روز می شود.

برگه تقلب بر اساس قیمت های پایان روز و در نظر گرفته شده استجلسه معاملاتی فعلیاگر بازار باز است، یاجلسه معاملاتی بعدیاگر بازار بسته باشد .

قیمت‌های ماشه پیش‌بینی‌شده سیگنال‌ها از بالاترین قیمت در بالای صفحه تا پایین‌ترین قیمت در پایین فهرست شده‌اند. اگر تفسیر رایج سیگنال صعودی باشد، اینها با رنگ آبی و اگر تفسیر رایج سیگنال نزولی باشد، با رنگ قرمز سایه زده می شوند.

هر طرح روی نردبان را می توان برای تعیین اینکه آیا تغییر قیمت به هر سطح ماشه ای تمایل به تایید یا معکوس کردن حرکت قیمت را دارد بررسی کرد. این افسانه را می توان در پایین صفحه تقلب پیدا کرد:

 • مناطق آبی زیر آخرین قیمت تمایل به ارائه پشتیبانی برای محدود کردن حرکت نزولی دارند.
 • مناطق قرمز بالای آخرین قیمت تمایل به ایجاد مقاومت برای محدود کردن حرکت رو به بالا دارند.
 • نواحی آبی بالای آخرین قیمت تمایل به ارائه پشتیبانی برای تایید حرکت رو به بالا دارند.
 • مناطق قرمز زیر آخرین قیمت تمایل به ایجاد مقاومت برای تایید حرکت نزولی دارند.

از برگه تقلب کامل می توان برای نشان دادن زمان بازار استفاده کرد. آبی زیر قیمت فعلی و قرمز در بالا تمایل به تجارت در یک باند باریک دارد ، در حالی که آبی بالاتر از قیمت فعلی ، یا قرمز زیر می تواند یک شکست ایجاد کند که در آن هر سطح قیمت جدید توسط یک سیگنال جدید تأیید شود.

برخی از این سیگنال ها ، مانند تنظیم مجدد فیبوناچی ، دارای تفسیر صعودی یا نزولی ثابت هستند. برخی دیگر ، مانند متقاطع یک میانگین کوتاه مدت و متوسط در حال حرکت ، به عنوان واژگونی سیگنال فعلی تعبیر می شوند.

برخی از این پیش بینی ها قیمت های محرک را تا کنون از عملکرد قیمت حذف می کنند که می توان آنها را نادیده گرفت. هرچه قیمت ماشه به قیمت فعلی نزدیک تر باشد ، سریعتر بازی می شود. اگر محاسبه تعیین کند ، برای یک شاخص فنی برای یک شاخص فنی معتبر است ، ایجاد سیگنال غیرممکن خواهد بود.

بارچارت غرفه های تصادفی 14 روزه K را به شرح زیر تعریف می کند:

 1. مقدار 1 = (3 بار ٪ k تصادفی - 2 برابر تصادفی خام)
 2. مقدار 2 = (14 روز بالاترین منهای منهای 14 روز کمترین پایین) / 100. 0
 3. غرفه = (مقدار 1 * مقدار 2) + 14 روز کمترین کمترین

بارچارت غرفه های تصادفی 14 روزه D را به شرح زیر تعریف می کند:

 1. مقدار 1 = (3 بار ٪ D تصادفی - 2 بار ٪ k تصادفی)
 2. مقدار 2 = (14 روز بالاترین منهای منهای 14 روز کمترین پایین) / 100. 0
 3. غرفه = (مقدار 1 * مقدار 2) + 14 روز کمترین کمترین

پشتیبانی و مقاومت / محوری

ما چهار نقطه محوری جداگانه (2 سطح پشتیبانی و 2 نقطه مقاومت) را نشان می دهیم. آخرین قیمت نشان داده شده آخرین قیمت تجارت در زمان نمایش نقل قول است و هر 10 ثانیه به روز نمی شود (همانطور که آخرین قیمت در بالای صفحه نقل قول انجام می شود). آخرین قیمت فقط در صورت تازه سازی صفحه به روز می شود.

از نقاط محوری برای شناسایی سطح پشتیبانی ، مقاومت و سطح هدف استفاده می شود. نقطه محوری و جفت های پشتیبانی و مقاومت آن به شرح زیر تعریف می شوند ، جایی که H ، L ، C به ترتیب روز جاری ، پایین و نزدیک است. نقاط پشتیبانی و مقاومت بر اساس قیمت های پایان روز است و برایجلسه معاملاتی فعلیاگر بازار باز است، یاجلسه معاملاتی بعدیاگر بازار بسته باشد .

 

 • Pivot Point: (pp) = (H + L + C) / 3

   

میانگین دوره های متحرک نشان داده شده در برگه تقلب (9 ، 18 ، 40) در روز با معامله گران طبقه محبوب بود. این میانگین های متحرک قیمت محاسبه شده ای است که نماد اصلی برای دستیابی به قیمت "بالاتر از میانگین متحرک" باید به آن برسد. این ارقام در یک نمودار در دسترس نیست.

اعضای Barchart من این گزینه را دارند که داده ها را به صفحه گسترده Excel یا به عنوان یک پرونده . csv صادر کنند.

توجه: برای تولید برگه تقلب یک معامله گر ، یک امنیت باید حداقل 5 روز فعالیت معاملاتی داشته باشد.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 62 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 0:13