نحوه محاسبه اندازه قطعه با توجه به حقوق صاحبان سهام

ساخت وبلاگ

این بسیار ساده نیست که به عنوان یک معامله گر خرده فروشی فارکس نیاز به گیر و پیچیدگی داشته باشید ، بنابراین اجازه دهید در این پست ببینیم که چگونه می توان به روشی کوتاه محاسبه و درک کرد ، اندازه های زیادی در تجارت فارکس چیست؟و چگونه می توان اندازه های زیادی را با توجه به جفت ارز و اندازه حساب که تراز حساب سهام شما برای تجارت است محاسبه کنید.

اندازه زیادی

اندازه لوط مهمترین جنبه تجارت فارکس است اگر شما یک معامله گر مبتدی هستید یا هنوز یاد می گیرید که چگونه فارکس را بدون درک اندازه های زیادی با توجه به سهام خود تجارت کنید ، دقیقاً مانند شما در حال انجام مدیریت پول بدون استفاده از ریاضی و فقط حدس زدن اعداد بدون پارامترها است. دقیقاً مهم است که بدانید دقیقاً چیست و چگونه آن را محاسبه کنید.

فرقی نمی کند که در کدام پلتفرم معامله کنید ، انتخاب حجم سفارش از نظر کلاسیک همان ایده برای انتخاب چقدر واحدهایی است که مایل به فروش یا خرید برای یک جفت خاص هستید. بیایید به سادگی با استفاده از پلت فرم تجارت ترمینال/نرم افزار Market King به نام MT4/MT5 Meta Trader 4/5 توسط Metaquotes Software Corp به راحتی قابل استفاده در Android ، iOS ، Windows & Mac باشد.

MT4/MT5 متا معامله گر 4/5

سه نوع استانداردهای محبوب محبوب وجود دارد که می تواند مفهوم کلی را روشن کند.

 

قطعه استانداردمینیقطعه قطعه
در MT4/5 به عنوان 1. 0 مشخص شده استدر MT4/5 به عنوان 0. 10 مشخص شده استدر MT4/5 به عنوان 0. 01 مشخص شده است
100000 واحد ارز پایه10،000 واحد ارز پایه1000 واحد ارز پایه
ارزش پیپ 10 دلار برای جفت های USDارزش پیپ 1 دلار برای جفت های USDارزش پیپ 0. 1 دلار برای جفت های USD

برای محاسبه اندازه قطعه قطعه قطعه قطعه شده فقط با فرمول سهام عدالت بر اساس درصد ریسکی که مایل به استفاده از آن هستید و تقسیم شده توسط PIP ها که می خواهید تنظیم کنید ، از بین بردن ضرر را تعیین کنید که اندازه موقعیت یا اندازه قطعه را برای آن مشخص می کند. تجارت شما (برای شناسایی حاشیه مورد نیاز شما باز است که تجارت شما را باز می کند در حالی که موقعیتی علیه شما است تا اینکه به نفع شما باشد یا از بین برود) تا واضح تر درک کنید در اینجا مثال زیر است.

حقوق صاحبان سهام × ٪ ریسک/خیر. پیپ = اندازه زیادی

بیایید یک حساب داستانی از ارز USD داشته باشیم که دارای مانده حساب/ارزش 100 دلار باشد و در صورت ایده آل و تحمل ریسک باید در هر تجارت بیش از حد کافی باشد و رویکرد فصلی 1-2 ٪ است و ما درصد بالایی را می گیریم و 2 ٪ از آن را می گیریمریسکی که در مبلغ 2 دلار خواهد بود و این بدان معنی است که اگر تجارت من اشتباه شود ، آماده هستم که 2 دلار از دست بدهم که سناریوهای بدتر از دست دادن متوقف می شوند.

اکنون ، آنچه باید با استفاده از این قانون برای محاسبه اندازه قطعه با تقسیم 2 دلار در تعداد پیپ ها که در آن ضرر توقف من ایجاد می شود ، که به عنوان مثال در حال حاضر EURUSD با قیمت 1. 18333 است و من می خواهم آن را با این قیمت دقیق و من خریداری کنمضرر توقف دقیقاً پایین تر از قیمت 1. 18161 درست زیر پشتیبانی ساعتی خواهد بود و به من 172 پیپ را از دست دادن متوقف می کند تا اندازه کافی را بدانم که باید میزان ریسک 2 دلار را بر روی تعداد پیپ ها تقسیم کنم که به عنوان برابر با آن محاسبه می شود0. 0116279069767442 و اندازه قطعه نهایی ساده خواهد بود زیرا می توان میکرو قطعه 0. 01 را به عنوان یک قانون خوب مدیریت پول در حساب من گرفت.

امیدوارم که محاسبه فوق باعث سردرگمی شما نشود ، سعی کنید مفهوم اندازه زیادی را روشن کنید زیرا این امر اساسی برای بازرگانان خرده فروشی است که از نظم و انضباط روانشناختی-عاطفی جلوگیری کنند و در حین تجارت ، مسیر درستی را به شما ارائه دهند و شما را درک کنید تا معاملات مناسب را انجام دهیدجهت درست به جای معاملات خیالی اندازه های غیر منطقی اندازه و پاک کردن حساب از سهام در یک تجارت واحد به عنوان درک مبتدی و حفظ و محاسبه آن طبق قاعده در تجارت شما ، اتاق تنفس و سازگاری بیشتری را در سفر به همراه مناسب به شما می دهددرآمد پایدار به جای اینکه تکنیک های خطرناک بیش از حد ثروتمند شوید.

ناآگاهانه اگر مبلغ ریسک را به تعداد PIP ها تقسیم کرده باشید و حتی مقدار زیر میکرو را نیز برای مثال بدست آورید: 0. 009 یا 0. 003445 چیزی در این صورت وجود دارد که شما باید درک کنید که نمی توانید ضرر را خیلی دور از موقعیت قرار دهیدبراساس اهرمی که گرفته اید ، سهام شما برابر با 100 دلار یا پایین است. در حالت ایده آل و حتی توصیه این است که 1 مقدار PIP یک قطعه خرد 0. 1 دلار و 2 ٪ خطر تعداد PIP ها از 20 پیپ بزرگتر نخواهد بود. اگر می خواهید متوقف کردن ضرر را به دور از موقعیت خیلی طولانی تنظیم کنید تا در منفی باز بمانید ، باید (این رویکرد را بسیار دلسرد کنید) درصد/میزان ریسک خود را افزایش دهید یا تراز سهام/حساب خود را بالا ببرید تا یک اندازه مناسب برای بدست آوریدتجارت شما در 3 استاندارد بازار.

اندازه های کلی

مانده حساب / حقوق صاحبان سهاماندازه زیادی
100 دلار0. 01
500 دلار0. 05
1000 دلار0. 10
5000 دلار0. 50
10،000 دلار1. 00

توجه داشته باشید. ارزش پیپ غیر از جفت های USD با توجه به نرخ ارز آنها متفاوت است و بسته به ارز پایه حساب شما مانند USD ، EUR ، JPY GBP و غیره.

اگر می خواهید از مانع محاسبه اندازه های زیادی بارها و بارها جلوگیری کنید ، می توانید به سادگی از لینک زیر بازدید کنید و ارز پایه حساب خود را انتخاب کرده و زمینه های مورد نیاز مانند مانده حساب و درصد/میزان ریسکی را که می خواهید انتخاب کنید وارد کنید ، انتخاب کنید. جفت ارز و تعداد پیپ های خود را که می خواهید تنظیم کنید از دست دادن متوقف شده و دکمه محاسبه ساده را وارد کنید ، در اینجا اندازه مناسب خود را تقریباً مطابق با حساب/مانده حساب خود پیدا خواهید کرد.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 31 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 0:24