تجارت با پول مجازی یا تجارت کاغذ چیست؟

ساخت وبلاگ

تجارت کاغذ Webull به سرمایه گذاران کمک می کند تا مهارت های تجاری خود را تمرین کنند

افتتاح حساب

چرا از تجارت کاغذ Webull استفاده می کنیم؟

شبیه ساز معاملات سهام یک راه عالی برای هر کسی است که اگر شما مهارت های تجاری خود را در آن قرار دهد:

می خواهید سهام معاملاتی را امتحان کنید اما هنوز بودجه کافی ندارید.

سرمایه برای تجارت داشته باشید اما مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید.

می خواهید از تجارت مجازی برای آزمایش استراتژی های جدید استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد واجد شرایط بودن ، به شرایط و ضوابط مراجعه کنید

تجارت کاغذ Webull چیست؟

تجارت کاغذ Webull یک تجربه معاملاتی مجازی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد استراتژی های معاملاتی خود را دقیقاً همانطور که در یک وضعیت واقعی و زنده انجام می دهید ، آزمایش کنید اما بدون اینکه یک پنی را در بورس واقعی به خطر بیاندازید.

از شبیه ساز معاملات رایگان ما برای تمرین بدون ریسک و کمیسیون استفاده کنید.

نقدی مجازی نامحدود

تجارت به همان اندازه دلار تجارت کاغذی که می خواهید.

به نقل قول های زمان واقعی دسترسی پیدا کنید ، نمودارهای یکپارچه را با شاخص ها کاوش کنید و هشدارهای قیمت را تنظیم کنید.

استراتژی های جدید را امتحان کنید

استراتژی های معاملاتی را تمرین کنید تا ببینید چه چیزی ممکن است کار کند و چه چیزی ممکن است کار نکند.

بیش از 50 شاخص فنی و 12 ابزار نمودار به شما امکان می دهد مطالعات شاخص را در نمودارهای خود اعمال کنید.

اکنون می توانید مهارت های معاملاتی گزینه ها را در معاملات کاغذ Webull تمرین کنید.

گزینه های استاندارد سهام ایالات متحده گزینه های سبک آمریکایی هستند ، به این معنی که هر زمان قبل از انقضا می توان از آنها استفاده کرد. در مقابل ، شما هرگز قبل از انقضا در معاملات کاغذ Webull ، گزینه کوتاهی به شما اختصاص نخواهید داد.

قبل از اینکه به تجارت گزینه های زنده بپردازید ، حتماً موارد و خارج از انقضا را درک کنید.

تجارت بدون خطر را انجام دهید

تجارت شبیه سازی شده می تواند به تمام سطوح معامله گران کمک کند تا مهارت ها و استراتژی های معاملاتی خود را تمرین کنند. شما می توانید به شبیه ساز معاملات Webull در دستگاه های دسک تاپ ، وب و تلفن همراه دسترسی پیدا کنید ، بنابراین می توانید به محض اینکه به ذهن خطور کنید ، ایده جدیدی را امتحان کنید. امروز برای شروع یک حساب کاربری باز کنید.

شرایط و ضوابط

تجارت اوراق بهادار توسط Webull Financial LLC ، یک فروشنده کارگزار که در کمیسیون اوراق بهادار و بورس (SEC) ثبت شده است ، به مشتریان خود هدایت می شود. Webull Financial LLC عضو سازمان نظارتی صنعت مالی (FINRA) ، شرکت حفاظت از سرمایه گذار اوراق بهادار (SIPC) ، بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) ، NASDAQ و CBOE EDGX Exchange ، Inc (CBOE EDGX) است.

Webull Financial LLC عضو SIPC است که از مشتریان اوراق بهادار اعضای خود تا 500،000 دلار (از جمله 250،000 دلار برای مطالبات پول نقد) محافظت می کند. یک بروشور توضیحی در صورت درخواست یا در www.sipc.org در دسترس است. شرکت پاکسازی ما ، Apex Clearing Corp. ، یک بیمه نامه اضافی خریداری کرده است ..

شرکت پاکسازی ما Apex Clearing Corp یک بیمه نامه اضافی خریداری کرده است. محدودیت های پوشش ، محافظت از اوراق بهادار و پول نقد تا کل 150 میلیون دلار ، با توجه به حداکثر محدودیت 37. 5 میلیون دلار برای اوراق بهادار مشتری و 900،000 دلار برای پول هر مشتری. مشابه حمایت SIPC ، این بیمه اضافی در برابر ضرر در ارزش بازار اوراق بهادار محافظت نمی کند.

خدمات اعدام Cryptocurrency توسط Apex Crypto LLC (NMLS ID 1828849) از طریق توافق نامه صدور مجوز نرم افزاری بین Apex Crypto LLC و Webull Pay LLC ارائه شده است. تجارت Cryptocurrency از طریق یک حساب با Apex Crypto ارائه می شود. Crypto apex یک کارگزار ثبت شده یا عضو FINRA نیست و منابع رمزنگاری شما FDIC یا SIPC بیمه نشده است. لطفاً اطمینان حاصل کنید که خطرات ناشی از آن را قبل از تجارت کاملاً درک کرده اید. همه سکه های ارائه شده توسط Apex Crypto LLC در دسترس ساکنان نیویورک نیست. لطفاً برای دیدن لیستی از رمزنگاری در دسترس برای تجارت ، به www.webull.com/cryptocurrency مراجعه کنید. معاملات رمزنگاری فقط در دسترس ساکنان ایالات متحده است.

تمام سرمایه گذاری ها شامل ریسک هستند و همه خطرات برای هر سرمایه گذار مناسب نیستند. ارزش اوراق بهادار ممکن است نوسان داشته باشد و در نتیجه ، مشتریان ممکن است بیشتر از سرمایه گذاری اصلی خود را از دست بدهند. عملکرد گذشته یک امنیت یا محصول مالی نتایج یا بازده های آینده را تضمین نمی کند. به خاطر داشته باشید که در حالی که متنوع سازی ممکن است به گسترش ریسک کمک کند ، سود را تضمین نمی کند یا در برابر ضرر در بازار پایین محافظت می کند. همیشه در هنگام سرمایه گذاری در اوراق بهادار یا سایر محصولات مالی ، پتانسیل از دست دادن پول وجود دارد. سرمایه گذاران باید اهداف و ریسک های سرمایه گذاری خود را قبل از سرمایه گذاری در نظر بگیرند.

معاملات گزینه ها ریسک قابل توجهی را شامل می شود و برای همه سرمایه گذاران مناسب نیست. سرمایه گذاران گزینه می توانند به سرعت ارزش سرمایه گذاری خود را در یک دوره زمانی کوتاه از دست بدهند و ضرر دائمی را تا تاریخ انقضا متحمل شوند. ضررها به طور بالقوه می توانند از سپرده اولیه مورد نیاز تجاوز کنند. شما باید یک برنامه معاملاتی گزینه ها را تکمیل کرده و در حساب های واجد شرایط تأیید کنید. لطفاً قبل از گزینه های معاملاتی ، ویژگی ها و خطرات گزینه های استاندارد را بخوانید.

هیچ محتوایی در وب سایت Webull Financial LLC نباید به عنوان توصیه یا درخواست برای خرید یا فروش اوراق بهادار، گزینه ها یا سایر محصولات سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. تمام اطلاعات و داده های موجود در وب سایت فقط برای مرجع است و هیچ داده تاریخی به عنوان مبنایی برای قضاوت روندهای آینده در نظر گرفته نمی شود.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که پاسخ سیستم، قیمت اجرا، سرعت، نقدینگی، داده های بازار و زمان دسترسی به حساب تحت تأثیر عوامل زیادی از جمله نوسانات بازار، اندازه و نوع سفارش، شرایط بازار، عملکرد سیستم و سایر عوامل قرار دارند.

تجارت رایگان سهام، ETFها و گزینه‌ها به کمیسیون‌های 0 دلاری برای حساب‌های کارگزاری نقدی یا حاشیه سود شخصی Webull Financial LLC و IRAهایی که اوراق بهادار فهرست شده ایالات متحده را از طریق دستگاه‌های تلفن همراه، دسک‌تاپ یا محصولات وب‌سایت معامله می‌کنند، اشاره دارد. 0. 55 دلار برای هر کارمزد قرارداد برای معاملات گزینه های خاص اعمال می شود. ممکن است هزینه های نظارتی و مبادله مربوطه اعمال شود. لطفاً برای جزئیات بیشتر به جدول هزینه ما مراجعه کنید.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 38 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 0:47