به دنبال این 4 نشانه از پایین بازار سهام باشید

ساخت وبلاگ

چهار ابزار را بیاموزید که به شما کمک می کند تا پایین بازار سهام را مشاهده کنید و بدانید که دوباره خرید سهام را دوباره شروع کنید.

به دنبال این 4 نشانه از پایین بازار سهام باشید

چهار ابزار را بیاموزید که به شما در مشاهده پایین بازار سهام کمک می کند. آنها به شما خواهند گفت وقتی زمان آن رسیده است که دوباره خرید سهام را شروع کنید و چه زمانی شرایط برای نوسان سهام در سمت طولانی مناسب است.

به عنوان معامله گران در حال چرخش ، ما می خواهیم از قطره های نزولی بزرگ خودداری کنیم و هنگامی که سیگنال های با کیفیت وجود دارد که یک روند صعودی جدید شروع می شود ، دوباره وارد شویم.

در واقع سیگنال های بسیار قابل اعتماد وجود دارد که وقتی یک صعود به طور بالقوه به دنبال کاهش است ، به ما هشدار می دهند. به عبارت دیگر ، این سیگنال ها هنگام پایین آمدن بازار سهام به ما هشدار می دهند. نه پایین دقیق ... اما اندکی پس از آن.

پس از تولید این سیگنال ها توسط بازار ، می توانیم خرید سهام برای معاملات نوسان (با تنظیمات معتبر تجاری) را شروع کنیم.

چند یادداشت قبل از شروع ما:

 

 • منظور من از "بازار سهام" شاخص های اصلی است. به طور معمول من به S& P 500 (SPX در TradingView) و/یا NASDAQ 100 نگاه می کنم. وقتی اینها انگشت شست را به ما می دهند ، می توانیم ادامه دهیم و شروع به خرید سهام جداگانه کنیم.

   

 • بنابراین اساساً ، از این شاخص ها استفاده کنید که شاخص های اصلی بیش از 10 ٪ کاهش یافته باشند تا بدانند زمان خرید دوباره است.

چگونه می توان دانست که بازار سهام چه زمانی پایین آمده است

من نمی دانم چه موقع پایین اتفاق می افتد. من بسیاری از افراد را می بینم که سعی می کنند پیش بینی کنند که چه زمانی اتفاق می افتد ، اما این مورد نیاز نیست. درعوض ، می توانیم منتظر سیگنالهایی باشیم که به ما بگویند پایین در حال حاضر است. و تا زمانی که این اتفاق بیفتد ، ما به سادگی از خرید سهام خودداری می کنیم. این سیگنال ها به طور معمول طی چند روز از پایین بازار سهام اتفاق می افتد. نیاز به پیش بینی دقیق پایین ، نفس است ، نه تجارت. پس از افزایش بازار سهام ، پول زیادی برای تهیه وجود دارد. دانستن پایین از پیش از پیش نیاز نیست.

دو سیگنال وجود دارد که دارای سابقه ای بسیار قابل اعتماد برای سیگنالینگ مبنی بر اینکه یک بورس سهام به پایین است یا در نزدیکی پایین است.

 

 • Lowry 90 ٪ روز صعودی (یا دو روز 80 ٪ صعود در یک ردیف).

   

ما واقعاً فقط به یک روز پیگیری نیاز داریم ، اما خوب است که یک روز صعودی 90 ٪ (یا دو روز 80 ٪ صعود به عقب) را ببینید و پس از آن یک روز دنبال کنید.

اینها سیگنال های من نیستند. آنها توسط دیگران ساخته شدند. من فقط آنها را در روش خود گنجانیده ام. در زیر ، من نحوه استفاده از آنها را ارائه می دهم و برای اطلاعات بیشتر منابع ارائه می دهم.

روزهای صعودی Lowry برای سیگنال پایین بازار

یک روز صعودی 90 ٪ زمانی است که 90 ٪ از حجم در یک روز معین در سهام رخ می دهد که در طول جلسه بالاتر حرکت می کنند. این باید مبتنی بر داده های بسته شدن باشد (روز کامل ، نه داده های داخل intraday). 80 ٪ برگشت به عقب+ روزهای صعودی معادل یک روز صعود 90 ٪ است.

شما می توانید این شماره را با گرفتن "حجم بالا" تقسیم بر "حجم کل" محاسبه کنید. در TradingView من یک شاخص روزهای وارونه Lowry ایجاد کردم. در Stockcharts از $ nyupv: $ nytv استفاده کنید.

همچنین می توانید مقادیر را با استفاده از داده های روزانه WSJ به صورت دستی محاسبه کنید: Divide Adv. حجم با حجم کل (تعداد بزرگتر ، بدون * در کنار آنها. آنهایی که * در کنار آنها هستند ، معاملات بلوک هستند. ما حجم کل را می خواهیم ، نه فقط معاملات را بلوک می کنیم).

advancing and declining volume for NYSE stocks to determine 90% upside days

90 ٪ روزهای صعودی غالباً اتفاق می افتد در حالی که قیمت سهام هنوز در حال سقوط یا درست در پایین است. این یک علامت هشدار دهنده اولیه است که بازار سهام طی 7 روز یا کمتر (به طور معمول) از پایین بازار سهام است.

ما در یک روز صعودی 90 ٪ عمل نمی کنیم. این فقط به ما اطلاع می دهد که بازار ممکن است نزدیک به پایین باشد. در صورت دریافت سیگنال های دیگر ، می توانیم اسکن را برای یافتن سهام قوی که می خواهیم خریداری کنیم ، شروع کنیم. ما هنوز خرید سهام را شروع نمی کنیم.

ما فقط به 90 ٪ روزهای صعودی اهمیت می دهیم زیرا قیمت در حال کاهش است و خیلی زود در صعود. هنگامی که قیمت برای چند روز افزایش یافته است ، آنها دیگر اهمیتی ندارند. سیگنال های دیگر ، که در زیر مورد بحث قرار گرفته است ، مورد بحث قرار گرفته است.

Lowry 90% upside days near the bottom of the 2020 stock market crash

شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد روزهای وارونه (و نزولی) Lowry در Whitepapers Lowry رایگان بخوانید - مقاله مربوط به این موضوع ، شناسایی پایین بازار خرس و بازارهای گاو جدید است - مطالعه ای از 90 ٪ روز.

روزهای پیگیری برای سیگنال پایین بازار

یک روز پیگیری صرفاً یک حجم قوی و پیشرفت قیمت 4 تا 7 روز در یک تظاهرات تلاش است. توجه داشته باشید ، برای تولید این سیگنال ، قیمت در واقع باید بیش از سه روز افزایش یابد.

 

 • یک شاخص اصلی - من از S& P 500 بیشتر استفاده می کنم - در روز 1. 5 ٪ یا بیشتر از آن ، چهار تا هفت روز در یک راهپیمایی تلاش شده (1. 25 ٪ حداقل و یک سیگنال بسیار ضعیف) است.

   

در اینجا الزامات "تظاهرات تلاش شده" آورده شده است.

 

 • تظاهرات تلاش شده زمانی است که قیمت از یک نقطه پایین بالاتر می رود و سپس نزدیکتر می شود (روز 1).

   

هنگامی که یک روز پیگیری می کنیم-قیمت و حجم سریع 4 تا 10 روز (در طی 7 ایده آل) به یک تظاهرات-آنگاه می دانیم که پایین احتمالاً در آن قرار دارد. این بدان معنی نیست که قیمت بیشتر می شود ، یا این کهقیمت نمی تواند نقطه پایین را دوباره امتحان کند ، اما این شواهد قوی است که نشان می دهد خریداران قدم گذاشته اند و به طور کلی ما احتمالاً برای دو هفته یا بیشتر قیمت های بالاتری را مشاهده خواهیم کرد.

آیا همیشه کار می کند؟نه ، اما ما می توانیم از سیگنال های زیر برای سیگنال استفاده کنیم تا دوباره شرایط بدتر شود. سپس می توانیم عقب نشینی کنیم و منتظر بمانیم تا صعود دیگری ظاهر شود.

اگر یک معامله گر نوسان هستید ، ممکن است یک یا دو مورد از بهترین ایده های تجاری خود را انتخاب کنید ، در قوی ترین سهام که می توانید پیدا کنید و بخشی از سرمایه خود را به آنها اختصاص دهید. همانطور که گفته شد ، این شاخص ها تبدیل شده اند ، اما این بدان معنی نیست که آنها نمی توانند مدتی کاهش یابند. وقت آن نیست که 100 ٪ از سرمایه خود را در سهام شخم بزنید ، اما می توانید تخصیص شاید 20 تا 40 ٪ سرمایه خود را به ایده های تجاری با کیفیت بالا (برای من ، که معمولاً 2 یا 3 معاملات ، با استفاده از دلار ثابت ، با آن است. پیچ و تاب ، اندازه موقعیت.

تمام معاملات ، از معدود مواردی که در این مرحله انجام شده است ، باید بر اساس استراتژی سهام مورد استفاده شما ، یک تنظیم معتبر داشته باشند. اگر نمی توانید تجارت با یک تنظیم معتبر (جام و دسته یا الگوی ادامه) پیدا کنید ، تا زمانی که یک تنظیم معتبر داشته باشید ، خارج شوید.

این در اوایل روند است. پولی برای تهیه وجود دارد ، اما با آشکار شدن روند صعودی چیزهای بیشتری برای تهیه وجود دارد. بنابراین ما نیازی به عجله نداریم. اگر آنها به درستی تنظیم شوند ، بخشی از سرمایه خود را به سهام خوب اختصاص دهید ، اما هنوز 100 ٪ شیرجه نزنید.

در اصلاحات معمولی کوچک ، مانند 3 ٪ تا 7 ٪ ، در S& P 500 ممکن است روزهای پیگیری را برای نشان دادن ظهور یک صعود جدید بدست آوریم. این امر به این دلیل است که یک اصلاح کوچک کار بزرگی نیست. لازم نیست ببینیم که افزایش حجم/قیمت زیاد وارد می شود ، زیرا قیمت آن کاهش نمی یابد و احتمالاً ما حتی از تمام موقعیت های خود متوقف نشده ایم.

گفته می شود ، شما هنوز هم می توانید ببینید که آیا بازار با استفاده از شاخص های زیر سالم است تا مشخص شود که آیا می خواهید تجارت خود را ادامه دهید یا اینکه می خواهید تا زمانی که شرایط کمی بهبود یابد ، انجام دهید. در مورد اصلاحات معمولی کوچک ، من معمولاً هنوز در حال اسکن هستم و به دنبال تنظیمات تجاری برای خرید هستم ، مگر اینکه سیگنال هایی از بالاترین یا کاهش شاخص ها داشته باشیم (مقاله ای برای یک روز دیگر).

روزهای پیگیری در کتابی به نام How To Mave Maint در سهام نوشته شده توسط ویلیام اونیل به من معرفی شد. من به شدت خواندن آن را توصیه می کنم.

شاخص های اضافی برای تجارت پس از پایین بازار سهام

اگر روزهای صعودی 90 ٪ و یک روز پیگیری (مهمترین) را بدست آوریم ، احتمالاً شاخص های بورس اوراق بهادار بیشتر شده اند.

حداقل برای مدتی ... اما ما نمی دانیم چه مدت. قیمت دوباره می تواند دوباره سقوط کند.

این شاخص ها بازتاب کارهایی است که بسیاری از سهام انجام می دهند ، بنابراین هرچه شاخص ها بالاتر می روند ، می توانید شرط بندی کنید که بیشتر سهام نیز وجود دارد. قویترین سهام موجود در آنجا خیلی زودتر شده است ، در حال حاضر در صدرنشینی قرار دارد و شروع به راه اندازی فنجان لحظه بلند می کند و معاملات الگوی و الگوی ادامه دارد.

ما ممکن است در حال حاضر یک یا دو معاملات داشته باشیم (کمتر از 40 ٪ از سرمایه ما) زیرا تنظیمات در این مرحله به طور معمول محدود هستند و ما خیلی زود به یک صعود می پردازیم.

با آشکار شدن صعود ، ما شاهد خواهیم بود که سهام بیشتری مجموعه های تجاری را بر اساس جام و استراتژی های الگوی کنترل و ادامه (یا استراتژی ATR روند) ارائه می دهند.

ما همچنین می توانیم به دنبال تأیید اضافی از شاخص های زیر باشیم که بازار سهام در واقع برای نوسان معاملات در سمت طولانی (خرید سهام) مطلوب می شود.

پس از وقوع دو سیگنال زیر ، من به طور معمول تمام سرمایه معاملات نوسان خود را به سهام اختصاص می دهم با فرض اینکه می توانم 5 تا 7 معاملات نوسان بزرگ را پیدا کنم. این معمولاً اگر روز پیگیری داشته باشیم ، مشکلی نیست ، بیش از 50 ٪ سهام بالاتر از میانگین حرکت 50 روزه خود هستند ، و خط پیشبرد NYSE پیشروی می کند.

درصد سهام بالاتر از 50 روز در حال حرکت

این یک معیار ساده است که به ما می گوید چند سهام (درصد کل) در سهام NYSE بالاتر از میانگین 50 روزه متحرک آنها است. این یک معیار خام است که آیا تعداد زیادی سهام در صعودهای کوتاه مدت قرار دارند یا خیر. NYSE سهام در اندازه های مختلف و از صنایع مختلف را لیست می کند ، بنابراین این یک معیار خوب از اینکه آیا بیشتر/سهام معمولی در صعود است یا خیر ، است.

On TradingView, open your SPY or SPX chart and then click compare: type S5FI (under index). Right-click on it and select Move to>صفحه جدید در زیر اگر می خواهید زیر نمودار خود باشد. در Stockcharts نماد $ NYA50R است. در TradingView من MMFI را نیز اضافه می کنم. این درصد از کل سهام ایالات متحده بالاتر از میانگین حرکت 50 روزه است. این یک اقدام جامع تر است. به طور معمول این دو همان حرکت می کنند ، اما من وزن بیشتری به MMFI می دهم.

percentage of stocks their 50-day moving average to help determine when it is a good time to swing trade

شانس ما برای برنده شدن در معاملات با سهام بیشتر در صعودها افزایش می یابد. اگر فقط چند سهام در صعود قرار دارند ، مگر اینکه انتخاب سهام شما کاملاً کامل باشد ، احتمالاً پول خود را از دست خواهید داد.

وقتی بیش از 50 ٪ از سهام در صعودهای کوتاه مدت قرار دارند ، شرایط به طور معمول برای نوسان معاملات در سمت طولانی ایده آل است. با این حال ، پس از روز پیگیری می توانید به طور معمول موقعیت تجاری دیگری را اضافه کنید زیرا شاخص ها و درصد سهام بالاتر از میانگین 50 روزه آنها افزایش می یابد. پس از بیش از 50 ٪ ، من مشکلی برای سرمایه گذاری کامل ندارم.

من همچنین برای تأیید به شاخص بعدی می روم.

نظارت بر اوج چرخش در خط پیشبرد NYSE

خط پیشبرد NYSE (ADL) یک شاخص در حال اجرا است که هر روز تعداد سهام در بورس اوراق بهادار NYSE افزایش می یابد و سقوط می کند. این یک اندازه گیری گسترده از عملکرد بیشتر سهام است ، زیرا NYSE هزاران سهام را لیست می کند.

هنگامی که بیشتر سهام با گذشت زمان در حال افزایش است ، ADL روند بیشتری خواهد داشت و باعث می شود نوسان و کمترین سرعت نوسان بیشتری داشته باشد. در TradingView نام شاخص ADL است. در انبار ها این نماد است! Adlinenya

قبل از شروع نوسان معاملات تهاجمی ، می خواهم ببینم NYSE ADL حداقل یک نوسان بالاتر را بالا می برد. این نشان می دهد بسیاری از سهام در حال حرکت بالاتر از پایین خود هستند. ما نیازی به استفاده از یک چرخش بزرگ نداریم. حرکت بالاتر از آخرین نقطه عالی خوب است. مطمئناً هنوز قله های دیگری در بالای آن وجود خواهد داشت. بعداً بر آنها غلبه خواهد شد.

NYSE Advance-Decline line high swing highs to help confirm rising market.

این سیگنال اغلب در زمان روز پیگیری اتفاق می افتد ، اما نه همیشه. پس از وقوع یک روز پیگیری ، می توانیم بررسی کنیم که NYSE ADL نیز نوسان بالاتری داشته باشد.

این اقدام دیگری است که به ما کمک می کند تا "همه چیز" را به ما بدهد. اگر یک روز پیگیری داشته باشیم ، و NYSE ADL نوسان بالاتری نداشته است (و هنوز هم پایین تر است) ، این به ما می گوید که مشارکت در این تظاهرات هنوز کم است. در حالی که S& P 500 (یک سبد انتخابی از شرکت های بزرگ) ممکن است بیشتر در حال حرکت باشد ، ممکن است اکثر سهام ممکن است هنوز هم به طرز تهاجمی بالا نرود. من هنوز هم ممکن است یک یا دو معاملات را در سهام بسیار قوی انجام دهم (با فرض اینکه یک روز پیگیری داشته ایم) ، اما تا زمانی که NYSE ADL شروع به حرکت کند ، من نمی توانم در معاملات بارگذاری کنم.

NYSE ADL صعود کننده حتی بهتر است.

ما نیازی به اولین نفر در پایین نداریم. با استفاده از این شاخص ها ، ما زودتر وارد می شویم. اما با انتظار این سیگنال ها ، از گرفتار شدن در یک دسته از تظاهرات دروغین خودداری می کنیم.

یافتن پایین بازار سهام ، تجارت نوسان و پیوند دادن همه آنها

هیچ یک از این سیگنال ها به خودی خود ما را به معاملات سوق نمی دهند. تمام آنچه آنها به ما می گویند این است که خوب است که در نظر گرفتن استفاده از تجارت با کیفیت در سهام قوی شروع کنیم. اگر برای فرصت ها اسکن نکرده اید ، روزهای 90 ٪ صعودی و روزهای پیگیری به شما می گویند که شروع کنید!

این سیگنال ها 100 ٪ دقیق نیستند. ما هنوز معاملات از دست خواهیم داد.

با این حال ، با دنبال کردن این پروتکل ها ، شما نمی خواهید خریداری کنید زیرا قیمت ها روی شما می افتند. همچنین ، اگر سهام بعد از یک روز پیگیری سقوط کند ، در صورت ضربه زدن به توقف ما ، ضرر ما به مقدار بسیار کمی از حساب ما محدود می شود (زیرا ما فقط از بخش کوچکی از بودجه خود استفاده کرده ایم).

یک روز صعودی 90 ٪ یا دو روز صعود 80 ٪ (پشت به پشت) به طور معمول در نزدیکی پایان یک کاهش یا اوایل در یک تظاهرات اتفاق می افتد. غالباً ، سیگنال ها خیلی زود اتفاق می افتند ، که مشکل ساز است زیرا در طول فروش ، قیمت حتی در یک هفته می تواند بسیار زیاد شود. هنگامی که یک روز صعودی 90 ٪ را مشاهده کردیم ، چهره بازی را روشن می کنیم. ما می دانیم که یک چرخش بالاتر نزدیک است ، اما هنوز باید منتظر تأیید بیشتر باشیم.

صرف نظر از این که آیا ما یک روز صعودی 90 ٪ را می بینیم یا نه ، باید یک روز پیگیری داشته باشیم قبل از اینکه حتی در نظر بگیریم سهام معاملات نوسان را خریداری کنیم.

برای معاملات نوسان ، پس از وقوع روز پیگیری ، می توانید اسکن را برای مجموعه های تجاری عالی در سهام قوی شروع کنید. اگر هیچ گونه تجارت مانند مواردی که در جام مورد بحث قرار گرفته و مقالات را کنترل می کنند و الگوهای ادامه و ادامه وجود ندارد ، هنوز تجارت نکنید. بعد از یک روز پیگیری ، ممکن است یک یا دو معامله را همزمان انجام دهم ... این کمتر از 40 ٪ حساب من (2 معاملات) است.

هنگامی که من شروع به دیدن نوسان بالاتری در NYSE ADL و درصد سهام بالاتر از میانگین حرکت 50 روزه آنها می کنم ، بنابراین می دانم که شرایط احتمالاً مطلوب است. تعداد بیشتری از تنظیمات احتمالاً شروع می شوند. وقتی بیش از 50 ٪ سهام (یا نزدیک) بالاتر از 50 روز خود باشند و تمام شاخص های دیگر یک انگشت شست هستند ، من مایل هستم که تمام وجوه معاملات نوسان خود را به معاملات اختصاص دهم ... اما مطمئناً فقط در صورت یافتن کافیمعاملات معتبر برای استفاده از تمام سرمایه های من (به طور معمول حدود 5 تا 7 معاملات به طور همزمان).

when to start buying stocks after a stock market decline using breadth and volume indicators

استراتژی های واقعی معاملات سهام من با همه اینها به صورت دستی انجام می شود. هنگامی که این شاخص خوب و سالم به نظر می رسد ، من به دنبال تنظیمات تجاری هستم. این مجموعه های تجاری نیاز به یک شکست (در سهام فردی) به صعود دارند. مگر در مواردی که این شاخص در حال افزایش باشد ، این سهام احتمالاً باعث نمی شود که سفارش توقف خرید من باشد. اگر این شاخص دوباره شروع به ریزش کند ، هیچ اتفاقی نمی افتد. سفارشات من پر نمی شود و من به انتظار و تماشای تنظیمات برمی گردم. اگر بازار رو به افزایش باشد ، سفارشات خرید من احتمالاً تحریک می شود و من با افزایش فشار بازار سهام ، سهام بیشتری را سوار می کنم.

در اینجا ویدئویی وجود دارد که من در مارس 2020 ساخته ام زیرا بازار سهام به دلیل ترس های Covid-19 در حال فروش است. من توانسته ام تمام این ابزارها را در TradingView پیدا کنم ، بنابراین اکنون از آن استفاده می کنم.

چگونه سیگنال های پایین سهام سهام در سال 2022 منصفانه بودند؟این یک سال تقریبی برای سهام بود و این شاخص ها مرا از تمام نزول ها دور نگه داشت و مرا برای تظاهرات مختصر وارد کرد.

S&P 500 with bottoming signals for stocks

در اواخر سال 2021 ، کمتر از 50 ٪ از کل سهام ایالات متحده در حال معامله زیر میانگین حرکت 50 روزه خود بودند. این مرا از بازار دور نگه داشت. S& P 500 قبل از قطره به پهلو حرکت می کرد.

در ژانویه FTD وجود داشت. شاخص های دیگر تأیید نکردند. این بدان معناست که هیچ معامله ای یا تجارت بسیار کمی (حداقل قرار گرفتن در معرض سرمایه در سمت طولانی) وجود ندارد.

در ماه مارس یک FTD وجود داشت. این شاخص ها به طور خلاصه تأیید می کنند که سودهای احتمالی را به عنوان سهام به مدت دو هفته پرخاشگرانه بالا می برد. سپس شاخص ها شروع به روند نزولی دوباره سیگنالینگ برای بیرون ماندن کردند.

در ماه مه FTD وجود داشت. NYSE ADL حرکت کرد ، اما بیشتر سهام زیر میانگین حرکت 50 روزه خود باقی مانده است. حداقل قرار گرفتن در معرض یا بدون معاملات.

در ماه ژوئن یک FTD وجود داشت و پس از آن یک تظاهرات دو ماهه که توسط شاخص های دیگر تأیید شد. این فرصتی برای گرفتن برخی از سهام افزایش یافته است. سپس شاخص ها دوباره به ما گفتند که بیرون بمانیم.

برای بازه زمانی من ، این سیگنال ها ایده آل هستند. حتی اگر بازار در سال 2022 در حال کاهش کلی بود ، سیگنال های پایین به من اجازه می دادند جیب های قدرت را ضبط کنم ، در حالی که هنوز من را از بین می برد و در هنگام کاهش بیشتر ، از آسیب دیدن جلوگیری می کنم.

سیگنال های پایین بازار سهام به این معنی نیست که می توانیم فرض کنیم بازار برای ماهها یا سالها بیشتر خواهد شد. ممکن است ، اما من هنوز به شاخص های نگه داشتن من و خارج از من توجه می کنم.

اضافه کردن همه این شاخص ها به نمودار TradingView شما

در اینجا نحوه اضافه کردن تمام این شاخص ها به نمودار خود در TradingView آورده شده است:

این همه را در نمودار آتی جاسوسی / SPX / S& P 500 / یا ES انجام دهید.

In the main ticker box where it says SPX, or whatever index ticker you are using, type: S5FI. Make sure to click ALL so it searches all products. This will change your chart to this symbol.> Right-click on it> Move to> New Panel Below. This will make it look like an indicator. Click on the settings for it> Style>در کنار رنگ ، و نمودار خط را به جای شمع انتخاب کنید.

برای افزودن نشانگر روزهای وارونه Lowry ، روی شاخص ها کلیک کرده و "Lowry" را جستجو کنید. شاخصی با نام "UPVOL/TVOL NYSE LOWRY WORDSIDE Days" ایجاد شده توسط کوری میچل را مشاهده خواهید کرد. روی آن کلیک کنید.

در جعبه اصلی خود ، نماد را به جاسوسی یا SPX یا هر شاخص اصلی مورد استفاده خود برگردانید.

حجم را به عنوان یک شاخص اضافه کنید.

ADL یک شاخص است. شاخص ها ، سپس ADL را جستجو/انتخاب کنید

Rate of Change is an indicator. Add indicator>ROC (نرخ تغییر). بر روی تنظیمات ، در زیر ورودی کلیک کنید: 1 ، بستن. این مورد در این مقاله مورد بحث قرار نگرفته است ، اما برای دیدن اینکه چه زمانی ممکن است قطره های بزرگ شروع شود ، مهم است. من این موضوع را به تفصیل در بخش تجزیه و تحلیل بازار دوره کامل معاملات نوسان سهام من بحث می کنم.

طرح نمودار را در سمت راست بالا ذخیره کنید. تمام این شاخص ها برخی از املاک و مستغلات را به خود اختصاص می دهند ، و ما نیازی به نگاه کردن به آنها نداریم. روی نمودار خود دوبار کلیک کنید تا به طور موقت آنها را مخفی کنید. سپس کلیک چپ را دو برابر کنید تا در صورت نیاز آنها را برگردانید.

در اینجا ویدئویی در مورد نحوه تنظیم نمودارها نیز آورده شده است.

کوری میچل ، CMT

سلب مسئولیت: هیچ چیز در این مقاله مشاوره سرمایه گذاری شخصی یا مشاوره برای خرید یا فروش هر چیزی نیست. معاملات خطرناک است و در صورت استفاده از اهرم ، حتی بیشتر از آنکه سپرده شود ، می تواند منجر به خسارات قابل توجهی شود.

استراتژی‌های اسکالپ...
ما را در سایت استراتژی‌های اسکالپ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ناصر تقوایی بازدید : 34 تاريخ : شنبه 6 خرداد 1402 ساعت: 1:29